Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

اگر خواننده منظم ستون من هستید ، می دانید که من بوده ام علاقه مند به (باشه خوبه، بدون شک با وسواس) ایده یک کنفرانس آنلاین که بیشتر از آواتارها استفاده می کند و نه به وبینارهای پشت سر هم زوم متکی است. تا آنجا که به من مربوط می شود ، کنفرانسهای مسطح و مبتنی بر وبینار به سادگی نمی توانند آن را قطع کنند. به خصوص برای کنفرانس هایی که تمام روز یا حتی چند روز ادامه دارند.

مردم به سادگی بزرگنمایی می کنند ، و بعد از برگزاری وبینار خسته کننده هستند و تمام روز جلوی کامپیوتر می نشینند وبینار تماشا می کنند و نمی توانند بهترین قسمت کنفرانس ها را تکرار کنند: شب های سرگرم کننده در شهر که شامل شام و نوشیدنی با همکاران است ، جدیدترین محصولات منتشر شده و جدیدترین روندهای آینده صنعت را بیاموزید. از کنفرانس مبتنی بر وبینار نمی توانید هیچ یک از این موارد را بدست آورید.

کنفرانس های مبتنی بر آواتار که در آن در یک محیط مجازی تعامل می کنید ، داستان متفاوتی است. آنها خلا inها را پر می کنند و یک تجربه کنفرانس را ارائه می دهند که بهترین چیز بعدی برای حضور حضوری در یک کنفرانس است. شما می توانید در محوطه دانشگاه آنلاین قدم بزنید ، با مردم صحبت کنید (با استفاده از میکروفون رایانه خود) ، در گروه ها تعامل برقرار کنید ، در مکان های مختلف دانشگاه با افراد ملاقات کنید ، با قایق سواری کنید و موارد دیگر.

چگونه من می دانم؟ من در حال حاضر در یکی شرکت می کنم! روز eDiscovery 2020 امروز در تمام طول روز برگزار می شود ، و EDRM در حال ارائه پردیس مجازی است برای رویداد مبتنی بر آواتار. حضور در آن خیلی دیر نیست و از همه مهمتر – رایگان است.

من دیروز آواتارم را ایجاد کردم و درست کبوتر شدم. در عرض دو دقیقه از ورودم ، با دو نفر آشنا شدم ، کاندی اسمیت متخصص ارشد فناوری و eDiscovery در جابیل و مارلا مrهر از همکاران حقوقی Connect Mohr. در عرض چند دقیقه از ملاقات آنها ، ما با یک قایق سواری مجازی (که در واقع سرگرم کننده تر از آن چیزی بود که فکر می کنید) بود و برنامه ریزی کردیم که در اواخر روز برای یک قایق سواری دیگر دیدار کنیم.

چند دقیقه بعد ، من به سازمان دهندگان رویداد EDRM برخورد کردم ، مری مک، مدیر عامل و تکنسین ارشد حقوقی در EDRM ، و کیلی والستد، مدیر ارشد استراتژی در EDRM. من فهمیدم که تصمیم آنها برای میزبانی یک رویداد مبتنی بر آواتار است. آنها به من گفتند که هدف آنها تقلید از مزایای یک رویداد حضوری تا آنجا که ممکن است ، و تنها راهی که به عقیده آنها می توان دست یافت از طریق یک محیط مبتنی بر آواتار است.

سپاس خداوند را! لازم به گفتن است که آنها در حال تبلیغ گروه کر بودند.

آنها به من گفتند که 250 ثبت نام کننده از سراسر جهان و 31 غرفه دار از جمله یکی از آفریقای جنوبی و دیگری از دوبلین دارند. آنها همچنین به اشتراک گذاشتند که پردیس مجازی را برای یک سال کامل “اجاره” داده اند و قصد دارند در آینده نزدیک رویدادهای دیگری را نیز در آن مکان مجازی برگزار کنند.

نیازی به گفتن نیست ، من فکر می کنم این یک حرکت فوق العاده هوشمندانه از طرف آنها بود زیرا به زودی کنفرانس های حضوری برگزار نمی شود. حتی با وجود این واکسن ، بعید به نظر می رسد که رویدادهای شلوغ حضوری در سال آینده اتفاق بیفتد و افراد بزرگنمایی می شوند. اگر به کنفرانس های حقوقی و تمام مزایایی که شرکت کنندگان و فروشندگان از آنها می گیرند امیدی وجود دارد ، این محیط های مجازی مبتنی بر آواتار است.

همه (یا بهتر بگوییم هر آواتار) که در کنفرانس با آنها صحبت کردم با من موافق هستند. چون بله ، پس از صحبت با مری و کیلی ، من به سرعت با تعدادی دیگر مواجه شدم قبل از اینکه برای نوشتن این مقاله از سیستم خارج شوم ، از جمله برایان کلونک، مدیر توسعه تجارت در Divergent Language Solutions و گربه کیسی، CIO در DISCO. هر دو توافق کردند که این یک بازی تغییر دهنده است و این تنها راهی است که می تواند به طور موثر میزبان یک کنفرانس باشد زیرا در سال 2021 از نظر اجتماعی دور شویم.

اما آن را از ما نگیرید. خودتان امتحان کنید و ببینید نظر شما چیست. حتی اگر eDiscovery مربا شما نباشد ، ارزش صرف وقت را دارد. شما ممکن است فقط چند ارتباط قابل توجه برقرار کنید ، چند چیز یاد بگیرید و حتی کمی لذت ببرید! و ، از آنجا که رایگان است ، چه چیزی برای از دست دادن دارید؟

اگر ایده ایجاد و تعامل به عنوان آواتار پیچیده به نظر می رسد ، هرگز نترسید! منابع کافی با توجه به این کنفرانس ایجاد شده است که در دسترس هستند:

اکنون که می دانید چگونه آواتار خود را ایجاد کنید و در پردیس آنلاین بروید ، هیچ بهانه ای ندارید! به خصوص که رایگان است! بنابراین در حال حاضر ثبت نام کنید قبل از اینکه خیلی دیر شود! وقتی به آنجا رسیدید من را جستجو کنید و نظر خود را به من اعلام کنید!


نیکول بلک راچستر ، وکیل نیویورک و مدیر روابط تجاری و اجتماعی در مورد من، نرم افزار مدیریت عمل مبتنی بر وب. او بوده است وبلاگ نویسی از سال 2005 ، نوشته شده است ستون هفتگی برای Daily Record از سال 2007 ، نویسنده است رایانش ابری برای وکلا، نویسندگان مشترک رسانه های اجتماعی برای وکلا: مرز بعدی، و نویسندگان مشترک قانون کیفری در نیویورک. او به راحتی از پتانسیل ابزارهای روشن و براق فناوری ، همراه با غذای خوب و شراب منحرف می شود. می توانید او را از طریق توییتر دنبال کنید nikiblack و می توان از او در [email protected].

logo-footer