Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

در حالی که نسخه دلتا COVID-19 همچنان به سرعت در میان افراد غیر واکسینه شده در حال گسترش است ، بیمارستان ها در حال آماده شدن برای افزایش مجدد بیماران و موارد هستند. در تمام این مدت ، موسسات حقوقی در سراسر کشور در مورد بازگشایی مجدد خود تجدید نظر می کنند و بیشتر واکسن های کارمندان را برای بازگشت به مطب اجباری می کنند.

تاکنون ، شرکت هایی که واکسیناسیون را برای افرادی که به مطب مراجعه می کنند ، شرط بندی می کنند ، شامل می شوند کولی، کلیفورد شانس، دیویس رایت ترمینه، Lowenstein Sandler، پل ویس، سانفورد هایسلر، و ویل گوتشال. اکنون می توانیم سه شرکت دیگر را به لیست اضافه کنیم. Fenwick & West ، Hanson Bridgett و Hueston Hennigan همه اخیراً دستورات واکسیناسیون را به پروتکل های ایمنی خود اضافه کرده اند.

همانطور که در گزارش شده است ضبط کننده، راجر کول ، مدیر عامل Fenwick & West ، خاطرنشان کرد که شرکت وی در هنگام باز شدن نرم ، یک واکسن را به عنوان بخشی از روش های بهداشتی و ایمنی خود اجرا کرده است. وی گفت: “ما در حال حاضر دفاتر خود را با ظرفیت محدود فقط برای پرسنل ثابت افتتاح كرده ایم و قبل از ورود به مطب ما واجب است كه همه پرسنل واكسین شوند.” این شرکت “تا پایان سال 2021” به ارائه عرض و انعطاف پذیری گسترده برای کار از راه دور “ادامه خواهد داد.

هانسون بریجت هفته گذشته مأموریت واکسن خود را معرفی کرد ، با کریستینا لاوسون ، شریک مدیر عامل ، در یادداشتی کاملاً توضیح داد که این سیاست جدید “برای هر کسی که در پنج دفتر فیزیکی دفتر هانسون بریجت کار می کند یا از هر کدام بازدید می کند یا در یک رویداد مورد حمایت شرکت در مکان های دیگر شرکت می کند ، اعمال می شود. ” این شرکت برای واکسیناسیون کارمندان مرخصی استحقاقی در نظر گرفته است. نود و سه درصد از پرسنل آن قبلاً کاملاً واکسینه شده اند.

کارمندان تشویق شدند که از 15 ژوئن به صورت داوطلبانه به هوستون هنیگان بازگردند ، با یک شرط: واکسیناسیون ، همراه با اثبات. این شرکت قصد داشت پس از روز کار مجدداً به دفتر خود برگردد ، اما افزایش جدید عفونت های COVID باعث شده است که مدیریت شروع به بازنگری در امور کند. “با استفاده از روش فعلی و راهنمایی در مورد استفاده از ماسک ، این شرایط را تغییر داده است. ما به دقت توجه می کنیم. ”شریک مدیر برایان هنیگان گفت.

آیا شرکت شما به دلیل واکسیناسیون وکلای دادگستری و کارکنان به لطف نسخه دلتا ، برنامه های خود را تغییر خواهد داد؟ لطفا اجازه دهید تا ما بدانیم.

شرکت شما در رابطه با طرح بازگشایی چه اعلام کرده است؟ هرچه اطلاعات بیشتری در خارج وجود داشته باشد ، احتمال اینکه بنگاه ها بتوانند استاندارد بازار را برای بازگشت به دفتر ایجاد کنند ، بیشتر است.

لطفاً به محض اطلاع از برنامه بازگشایی در شرکت خود ، لطفاً برای ما ایمیل بزنید (نوار عنوان: “[Firm Name] Office Reopening ”) یا ما را از طریق شماره (646) 820-8477 برای ما پیامک کنید. ما همیشه منابع خود را در داستان ها ناشناس نگه می داریم. نیازی به ارسال یادداشت (در صورت وجود) با استفاده از حساب ایمیل مستقل شما نیست. حساب ایمیل شخصی شما خوب است اگر یک یادداشت منتشر شده است ، لطفاً آن را به عنوان مدرک اضافه کنید. ما دوست داریم یادداشت های کاملی را به عنوان خدماتی برای خوانندگان خود ارسال کنیم. اگر نگران فراداده در یک فایل PDF یا Word هستید ، می توانید از یادداشت عکس بگیرید و به عنوان تصویر پیوست کنید. با تشکر.


استاکی زارتسکیاستاکی زارتسکی سردبیر ارشد بالای قانون است ، جایی که او از سال 2011 در آنجا کار می کند. او دوست دارد از شما بشنود ، بنابراین لطفا پست الکترونیک او را با هر گونه نکته ، سوال ، نظر ، یا انتقاد. می توانید دنبالش کنید توییتر یا با او در ارتباط باشید LinkedIn.

logo-footer