Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

پیشرفتهای زیادی در نبردهای متعدد آمریکا علیه COVID-19 انجام شده است ، اما به لطف نوع دلتا ، ما هنوز در جنگ پیروز نشده ایم. به نظر می رسد در دنیایی که همه گیری واکسیناسیون در حال افزایش است تنها راه دفاع ما باشد و شرکت های حقوقی بیشتر و بیشتر در حال حاضر واکسن را برای بازگشت کارکنان به دفتر موظف کرده اند.

تا کنون ، شرکت هایی که واکسیناسیون را برای افرادی که به مطب باز می گردند الزامی کرده اند ، عبارتند از: کولی، کلیفورد شانس، دیویس رایت ترمین، دیکنسون رایت، فنویک و وست، هانسون بریجت، هوگان لاولز، هوستون هنیگان، لوونشتاین سندلر، مینتز، پل ویسی، سانفورد هایسلر، و ویل گوتشال. اکنون ، ما می توانیم دو شرکت دیگر را به لیست اضافه کنیم. آرنت فاکس و دیویس پولک هر دو اخیراً دستور واکسیناسیون را به پروتکل های ایمنی خود اضافه کرده اند.

همانطور که در مجله حقوق ملی، در حالی که بسیاری از شرکت ها از اظهارنظر در مورد سیاست های واکسیناسیون خودداری کردند و برخی گفتند که “وضعیت را زیر نظر دارند” ، برخی از آنها در مورد نیازهای جدید خود اظهار نظر کردند.

پنجشنبه گذشته ، دیویس پولک گفت که واکسیناسیون را برای وکلا و کارکنان اجباری می کند. با توجه به دستور جدید ، آزمایش COVID-19 دیگر برای کارکنان واکسینه نشده لازم نیست-زیرا ظاهراً امید این است که دیگر کارکنان واکسینه نشده ای در شرکت وجود نداشته باشد.

آرنت فاکس جمعه گذشته گفت که “به دلیل خطر آشکار و فعلی نوع دلتا برای افراد واکسینه نشده و واکسینه شده” ، این شرکت از همه کارکنان می خواهد تا 6 سپتامبر به طور کامل واکسینه شوند. همه وکلا و کارکنان باید مدرکی را ارائه دهند. واکسیناسیون

آیا در مورد واکسیناسیون وکلا و کارکنان به لطف نوع دلتا ، شرکت شما برنامه های خود را تغییر می دهد؟ لطفا اجازه دهید تا ما بدانیم. هرچه اطلاعات بیشتری در دسترس باشد ، احتمال اینکه شرکت ها بتوانند استانداردی برای بازگشت به دفتر ایجاد کنند ، بیشتر است.

لطفاً به محض اطلاع از برنامه بازگشایی در شرکت خود به ما ایمیل بزنید (نوار عنوان: “[Firm Name] بازگشایی دفتر ”) یا به ما (646) 820-8477 (646) پیام دهید. ما همیشه منابع خود را در مورد داستانها ناشناس نگه می داریم. نیازی به ارسال یادداشت (در صورت وجود) با استفاده از حساب ایمیل شرکت شما نیست. حساب ایمیل شخصی شما خوب است اگر یادداشتی منتشر شده است ، لطفاً آن را به عنوان اثبات ذکر کنید. ما دوست داریم یادداشت های کاملی را به عنوان خدمات به خوانندگان خود ارسال کنیم. اگر نگران ابرداده در فایل PDF یا Word هستید می توانید از یادداشت عکس بگیرید و به عنوان تصویر ضمیمه کنید. با تشکر.


استاسی زارتسکیاستاسی زارتسکی سردبیر ارشد در بالای قانون است ، جایی که از سال 2011 کار می کند. او دوست دارد از شما بشنود ، بنابراین لطفا در صورت تمایل پست الکترونیک با هر گونه راهنمایی ، س questionsال ، نظر یا انتقاد. می توانید او را دنبال کنید توییتر یا با او در ارتباط باشید لینکدین.

logo-footer