Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

به نظر می رسد که شرکت های Biglaw سرانجام با علم هماهنگ شده اند و اذعان کرده اند که بهترین راه برای محافظت از پرسنل خود نیاز به واکسن در برابر COVID-19 است. با توجه به نوع بسیار مسری Delta ، این مهمتر از هر زمان دیگری است و لیست شرکتهایی که اکنون واکسیناسیون را قبل از اینکه کارکنانشان قدم به دفتر بگذارند ، موظف هستند همچنان در حال افزایش است.

تا کنون ، شرکت هایی که واکسیناسیون را برای افرادی که به مطب باز می گردند الزامی کرده اند ، عبارتند از: آرنت روباه، کولی، کلیفورد شانس، دیویس پولک، دیویس رایت ترمین، دیکنسون رایت، فنویک و وست، فرانک فرید، هانسون بریجت، هوگان لاولز، هوستون هنیگان، لوونشتاین سندلر، مینتز، پل ویسی، رید اسمیت، سانفورد هایسلر، شیف هاردین، و ویل گوتشال. اکنون ، ما می توانیم چهار شرکت دیگر را به لیست اضافه کنیم. آکین گامپ ، کرول اند مورینگ ، گودوین و مک درموت ویل و امری همگی دستور واکسیناسیون را به پروتکل های ایمنی خود اضافه کردند.

آکین گامپ تنها نیست محدود کردن دسترسی به دفتر برای کسانی که کاملاً واکسینه شده اند (یعنی کسانی که دو هفته از آخرین تزریق خود گذشته اند) ، اما این شرکت تاریخ بازگشایی خود را تا 13 اکتبر از 13 سپتامبر به تعویق انداخته است. کیم کوپرسمیت ، صندلی آکین ، در یک ایمیل سراسری گفت: ” من امیدوارم که پیشرفت واکسن ها و دانش انتقال این موج فعلی را کوتاه مدت کند و ما از موج فعلی عبور کرده و شروع به بهبود کنیم. “

Crowell & Moring اخیراً افکار خود را در مورد واکسیناسیون تعدیل کرده است و اکنون با بازگشایی آن در 7 سپتامبر به واکسن برای همه کارکنان نیاز است.[t]o از سلامت همه افراد جامعه ما ، از جمله خانواده وکلا و کارکنان خود محافظت کنیم. ” پرسنل شرکت باید کارت واکسیناسیون خود را به عنوان مدرک بارگذاری کنند.

گودوین در پی واکسیناسیون اجباری برای همه ، پس از تأیید FDA از واکسن های COVID-19 برای استفاده منظم (که احتمالاً “در هفته های آینده” اتفاق می افتد) ، در اوایل امروز به همه کارکنان ایمیل زد. پس از تأیید ، دفاتر شرکت “فقط برای افرادی (از جمله همه شرکا ، کارکنان ، فروشندگان و بازدیدکنندگان در محل) که کاملاً واکسینه شده اند باز خواهد بود.” کارکنان باید مدرک واکسیناسیون را به شرکت ارائه دهند. نکته حائز اهمیت در اینجا این است ، مردم توجه کنید: “لطفاً توجه داشته باشید که پس از بازگشایی دفاتر ما ، وضعیت عدم واکسیناسیون دلیل موجهی برای حمایت از کار 100٪ از راه دور تلقی نمی شود.”

مک درموت همچنین تاریخ بازگشایی خود را تا 12 اکتبر به تعویق می اندازد و همچنین از همه کارکنانی که قصد ورود به دفتر را دارند ، استفاده خواهد کرد. واکسیناسیون (با مدرک)، از همین جمعه شروع می شود “حجم عظیمی از داده های علمی نشان می دهد که واکسن ها بی خطر هستند و به طور گسترده ای در نبرد ما با COVID موثر هستند. ما نیاز داریم که همه قدم بردارند و واکسن بزنند. “ایرا کلمن ، رئیس شرکت در یادداشتی گفت.

آیا در مورد واکسیناسیون وکلا و کارکنان به لطف نوع دلتا ، شرکت شما برنامه های خود را تغییر می دهد؟ لطفا اجازه دهید تا ما بدانیم. هرچه اطلاعات بیشتری در دسترس باشد ، احتمال اینکه شرکت ها بتوانند استانداردی برای بازگشت به دفتر ایجاد کنند ، بیشتر است.

لطفاً به محض اطلاع از برنامه بازگشایی در شرکت خود به ما ایمیل بزنید (نوار عنوان: “[Firm Name] بازگشایی دفتر ”) یا به ما (646) 820-8477 (646) پیام دهید. ما همیشه منابع خود را در مورد داستانها ناشناس نگه می داریم. نیازی به ارسال یادداشت (در صورت وجود) با استفاده از حساب ایمیل شرکت شما نیست. حساب ایمیل شخصی شما خوب است اگر یادداشتی منتشر شده است ، لطفاً آن را به عنوان اثبات ذکر کنید. ما دوست داریم یادداشت های کاملی را به عنوان خدمات به خوانندگان خود ارسال کنیم. اگر نگران ابرداده در فایل PDF یا Word هستید می توانید از یادداشت عکس بگیرید و به عنوان تصویر ضمیمه کنید. با تشکر.


استاسی زارتسکیاستاسی زارتسکی سردبیر ارشد در بالای قانون است ، جایی که از سال 2011 کار می کند. او دوست دارد از شما بشنود ، بنابراین لطفا در صورت تمایل پست الکترونیک با هر گونه راهنمایی ، س questionsال ، نظر یا انتقاد. می توانید او را دنبال کنید توییتر یا با او در ارتباط باشید لینکدین.

logo-footer