Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

وجود دارد بیش از 1.3 میلیون وکیل مدافع فعال در ایالات متحده. هر زمان که سازمانی بخواهد از طرف گروه عظیمی از مردم صحبت کند ، لزوماً سطح خاصی از اختلاف نظر در صفوف وجود خواهد داشت.

حتی در این صورت ، هنگامی که نسخه چاپی آن را باز کردم مجله ی وال استریت آخر هفته گذشته (بله ، من می دانم ، مدرسه قدیمی) ، وقتی فهمیدم كه انجمن وكلاى آمریكا یکی از معدود گروههای باقیمانده که در راه قانون به نظر می رسد مهم مهم هر دو حزب ضد پولشویی است. به گفته وال استریت ژورنال – در مورد چنین مواردی بسیار قابل اعتماد – “بسیاری از کارشناسان امور مالی غیرقانونی” می گویند که این قانون “یکی از بزرگترین حفره ها در قوانین ضد پولشویی ایالات متحده است”. آیا واقعاً مخالفت با چنین اقدامی می تواند منافع ABA را تأمین کند؟

طرفداران ده ها سال به اصطلاح قوانین مربوط به مالکیت سودمند را دنبال می کردند ، اما قبلاً توسط گروه های ذی نفع قدرتمندی از جمله ABA و اتاق بازرگانی ایالات متحده متوقف شده بودند. طبق قوانین فعلی ، شرکت ها فدرال مجبور نیستند که صاحبان واقعی را که از تلاش های تجاری سود می برند گزارش دهند. این اقدام جدید باعث ایجاد یک ثبت در وزارت خزانه داری می شود ، که توسط مجریان قانون قابل دسترسی است اما عموم مردم در دسترس نیستند و شرکت ها را ملزم می کند هویت واقعی صاحبان شرکت (که قبلاً ناشناس مانده بودند) را تحویل دهند. اتاق بازرگانی ایالات متحده اخیراً مخالفت خود را با این اقدام پس از آنکه اعضای کنگره به نگرانی درباره حریم خصوصی اتاق پرداختند ، کنار گذاشت. در حال حاضر اتاق از قوانین مربوط به مالکیت سودآور در انتظار است.

که باعث می شود ABA بعنوان یکی از معدود سازمانهای بزرگ حمایتی که هنوز مخالف قوانین مربوط به مالکیت سودمند هستند ، باشد. اکنون ، ABA سریعاً به این نکته اشاره کرده است که گروه های دیگر با این قوانین جدید گزارشگری مخالف هستند ، یعنی تعدادی از گروه های تجاری کوچک. که در نامه سال 2019 به قانونگذاران، رئیس ABA به سه دلیل دیگر مبنی بر مخالفت ABA با قوانین مربوط به مالکیت سودمند اشاره کرد: این قانون الزامات نظارتی سنگین را بر مشاغل کوچک تحمیل می کند ، نگرانی های مربوط به حریم خصوصی را برای مشاغل کوچک و کسانی که به عنوان صاحبان سود تعیین می شوند ، و الزامات گزارش مالکیت سودمند فدرال را ایجاد می کند. تکراری و غیر ضروری هستند (به عبارت دقیق ، درست نیست)

کانون وکلای آمریکا ادعا نمی کند که فقط به اعضای خود خدمت کند، بلکه “به همان اندازه” عموم و حرفه را به طور کلی در نظر می گیرد:

ماموریت ما این است که با دفاع از آزادی و تحقق عدالت به عنوان نماینده ملی حرفه وکالت ، به همان اندازه به اعضای خود ، حرفه خود و مردم خدمت کنیم.

هر آمریکایی وطن پرست از پرچم تجارت کوچک گاه به گاه چشم پوشی می کند ، اما گزارش جزئیات اساسی مانند نام ، تاریخ تولد و آدرس برای افرادی که در واقع از مزایای یک کسب و کار بهره می برند ، به سختی به نظر می رسد که برای یک دوجو محلی یا هر چه. و این برای من کمی گیج کننده است که چرا اکنون با حضور اتاق بازرگانی ایالات متحده ، ABA می خواهد این مبارزه را ادامه دهد. من “صاحبان مشاغل کوچک” را در بیانیه مأموریت ABA نمی بینم (اگرچه مطمئناً برخی از اعضای ABA و افراد عمومی صاحبان مشاغل کوچک هستند ، حمایت از این زیر مجموعه از گروه ها بیش از تبلیغات مأموریت نیست. منافع استادان سیاه چال ، Instagrammersers یا سایر زیر مجموعه های متمایز در گروه هایی که ABA برای خدمت به آنها تلاش می کند). ABA نگرانی های دیگری را در مورد این نوع قانون ایجاد کرده است طی دو دهه مخالفت ، از جمله اینکه ظاهراً بر محرمانه بودن روابط وکیل و مشتری تأثیر می گذارد ، اما آخرین پیشنهاد هیچ مقررات جدیدی را به طور خاص برای وکلا (یا حتی نام بردن از وکلا برای این موضوع) اعمال نمی کند.

آیا ممکن است بخشی از نگرانی ABA واقعاً این باشد که قوانین مربوط به مالکیت سودآور برای برخی از وکلا هزینه برخی از تجارت را در بردارد؟ مانند شاید در راه اندازی مشاغلی که لازم نیست به دولت فدرال بگویند چه کسانی سود می برند؟

به هر حال میچ مک کانل قول داده است که سنا لایحه دفاع سالانه را تصویب خواهد کرد که علی رغم تهدید وتو از سوی ترامپ ، شامل اقدام جدید ضد پولشویی است. لایحه های اولیه پیش تولید در هر دو اتاق کنگره با اکثریت دو حزب ضد وتو تصویب شد.

چیزهای زیادی وجود ندارد که دموکرات ها و جمهوری خواهان در مورد آن توافق کنند. اما اگر آنها می توانند توافق كنند كه پولشویی بد است و این اقدام به جلوگیری از آن كمك خواهد كرد (و اگر ترامپ ظاهراً مخالف باشد ، یكی دیگر از نشانه های سیاست خوب است) ، شاید این ABA اشتباه بوده است.


جاناتان ولف یک همکار دعوا در یک شرکت مینه سوتا با خدمات متوسط ​​و کامل است. او همچنین به عنوان استاد نویسندگی کمکی در دانشکده حقوق میچل هملاین تدریس می کند ، برای طیف گسترده ای از نشریات مقاله می نویسد و داشتن سواد اقتصادی و علمی را هم برای وی کار می کند و هم لذت او را. هر نظری که او ابراز می کند احتمالاً طلای خالص است ، اما با این وجود صرفاً نظر وی است و نباید به هیچ سازمانی وابسته باشد. به هر حال نمی خواهد اعتبار را تقسیم کند. می توان به او دسترسی پیدا کرد [email protected].

logo-footer