Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

این روزها خبرهای خوب جبران خسارت در بیگلاو جریان دارد. آخرین شرکتی که اعلام افزایش کاردانی می کند Boies Schiller & Flexner است. این شرکت تحت برخی موارد قرار گرفته است تغییرات عمده در سال گذشته +، اما با آخرین اعلامیه ، آنها نشان می دهند که هنوز آنچه را که لازم است با نخبگان Biglaw حلق آویز کنند ، دارند.

این شرکت همکاران را به مقیاس پرداختی تنظیم شده توسط دیویس پولک در هفته گذشته و از طریق ایمیل به همکاران منتقل خواهد کرد (در صفحه بعدی موجود است) تعهد خود را برای ماندن در بالای غرامت بازار تأیید کرد. این بدان معناست که همکاران بسته به سال کلاس ، بین 202،500 تا 365،000 دلار به عنوان پایه پرداخت برای همکاران با وضعیت خوب طبق برنامه زیر درآمد کسب خواهند کرد:

همه را بخاطر بسپارید ، ما به نکات شما بستگی داریم تا در بالای این موارد باقی بمانیم. بنابراین وقتی شرکت شما مطابقت دارد ، لطفاً برای ما پیامک کنید (646-820-8477) یا برای ما ایمیل بزنید (نوار عنوان: “[Firm Name] بزرگ می کند »). لطفاً در صورت موجود بودن این یادداشت را وارد کنید. اگر نمی خواهید فایل اصلی PDF یا Word را بفرستید ، می توانید از یادداشت عکس گرفته و از طریق متن یا ایمیل ارسال کنید.

و اگر می خواهید برای هشدارهای پاداش ATL (که لیست هشدار ما برای اعلان حقوق و دستمزد نیز استفاده می شود) ثبت نام کنید ، لطفاً پایین بروید و آدرس ایمیل خود را در کادر زیر این پست وارد کنید. اگر قبلاً برای هشدارهای جایزه ثبت نام کرده اید ، نیازی به انجام کاری نیست. در عرض چند دقیقه از هر اعلان جایزه ای که منتشر می کنیم ، یک اعلان ایمیل دریافت خواهید کرد.


کاترین روبینو سردبیر ارشد بالاتر از قانون و مجری برنامه است پادکست Jabot. مشاوران ATL بهترین هستند ، بنابراین لطفا با او ارتباط برقرار کنید. در صورت تمایل از طریق ایمیل ارسال کنید او با هر گونه نکته ، سوال یا نظر او را در توییتر دنبال کنید (@ کاترین 1)

برای ثبت نام در هشدارهای افزایش و افزایش پاداش ATL آدرس ایمیل خود را وارد کنید.

logo-footer