Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

(عکس از درو آنگرر / گتی ایماژ)

فریمرها ، آنها قدرت ها را از هم جدا کردند زیرا می دانستند افراد دارای نقص خواهند بود. آنها بررسی های زیادی انجام دادند و ما فقط یکی را تجربه کردیم ، انتخابات. تا آنجا که شهروندان این کشور شیوه صحبت رئیس جمهور ترامپ ، یا شیوه تهدید مردم یا شیوه اجرای قوانین را دوست نداشتند ، آنها از حق رای خود استفاده می کردند. و ما – من معتقدم که انتخابات به پایان رسیده است – ما یک رئیس جمهور جدید داریم.

تد اولسون، شریک Gibson Dunn & Crutcher که با موفقیت برای نامزد وقت جورج دبلیو بوش در پرونده دادگاه عالی 2000 ایالات متحده بحث کرد Bush v. بالا، که در نظرات داده شده در طی یک پنل میزبان انجمن فدرالیست درباره اختیارات ریاست جمهوری. “[W]ما یک قانون اساسی داریم که بسیار خوب کار می کند ، “اولسون اضافه کرد. “در پایان روز ، ما افراد کم نقصی را در این سمت خواهیم داشت و در نهایت مردم مسئولیت و فرصت ایجاد تغییر را دارند که احساس کنند این کار مناسب است.” اولسون به عنوان وكیل كلی در دولت بوش ادامه داد.


استاکی زارتسکیاستاکی زارتسکی سردبیر ارشد بالاتر از قانون است ، جایی که او از سال 2011 در آنجا کار می کند. او دوست دارد از شما بشنود ، بنابراین لطفا پست الکترونیک او را با هر گونه نکته ، سوال ، نظر ، یا انتقاد. می توانید دنبالش کنید توییتر یا با او در ارتباط باشید LinkedIn.

logo-footer