Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

شرکت های حقوقی بوتیک همچنان که می خواهند جایزه های شایسته خود را به همکاران سخت کوش خود بدهند ، از آب شرکت های Biglaw خارج می شوند. نمونه مورد: روشه سیرولنیک فریدمن ، یک بوتیک دعاوی مستقر در نیویورک و میامی که برای مدت زمانی کمتر از یک سال وجود دارد ، پاداش های ضربان بازار را ارائه می دهد.

RCF توسط كایل روشه ، جیسون سیرولنیك و ول فریدمن تاسیس شد و اولین شركت Boies Schiller Flexner از زمان تأسیس دومی بیش از دو دهه پیش است. این شرکت ممکن است ریز باشد – در کل فقط 22 وکیل دارد – اما قدرتمند است ، که منجر به اتهام بسیاری از موارد رمز ارز و حشیش می شود. تیم روشه سیرولنیک از ژانویه 2020 بیش از 50 درصد رشد کرده است و از آنجا که همکارانش به ساخت “چیز خاص” کمک کرده اند ، پاداش های بازار بیش از حد دریافت می کنند.

در اینجا مقیاس پاداش پایان سال 2020 در RCF به نظر می رسد:

همانطور که می بینید ، پاداش در RCF فقط موی بیشتر از پاداش ترکیبی سال و جوایز ویژه ای است که توسط Cravath و شرکت های هم رده آن در هر سطح ارائه می شود. (کلاس های 2017 و 2018 بیشترین دست انداز را با 5000 دلار از بازار دریافت می کنند ، در حالی که هر سال کلاس دیگر 2500 دلار از بازار دریافت می کند.) این چیزی است که یک همکار خوشحال در این شرکت گفت: “این خبر بسیار هیجان انگیز از یک شرکت جدید است و نشان می دهد که این مشارکت واقعاً در کلاس در حال رشد همکاران خود سرمایه گذاری شده است. “

به همه همکاران Roche Cyrulnik Freedman تبریک می گویم! به نظر می رسد که این شرکت واقعاً در حال جابجایی است ، و آنها آنجا خواهند بود تا شاهد موفقیت های آن باشند.

(برای خواندن کامل یادداشت جایزه روشه سیرولنیک به صفحه بعدی بروید.)

همه را بخاطر بسپارید ، ما به نکات شما بستگی داریم تا از مهمترین به روزرسانیهای جایزه با خبر شویم ، بنابراین وقتی شرکت شما مطابقت دارد ، لطفاً برای ما پیامک کنید (646-820-8477) برای ما ایمیل بزنید (نوار عنوان: “[Firm Name] مسابقات”). لطفاً در صورت موجود بودن یادداشت را وارد کنید. اگر نمی خواهید فایل اصلی PDF یا Word را بفرستید ، می توانید از یادداشت عکس بگیرید و آن را از طریق متن یا ایمیل ارسال کنید.

و اگر می خواهید برای هشدارهای پاداش ATL (که لیست هشدار ما برای اعلان حقوق و دستمزد نیز استفاده می شود) ثبت نام کنید ، لطفاً پایین بروید و آدرس ایمیل خود را در کادر زیر این پست وارد کنید. اگر قبلاً برای هشدارهای جایزه ثبت نام کرده اید ، نیازی به انجام کاری نیست. در عرض چند دقیقه از هر اعلان جایزه ای که منتشر می کنیم ، یک اعلان ایمیل دریافت خواهید کرد. با تشکر از همه کمک شما!


استاکی زارتسکیاستاکی زارتسکی سردبیر ارشد بالاتر از قانون است ، جایی که او از سال 2011 در آنجا کار می کند. او دوست دارد از شما بشنود ، بنابراین لطفا پست الکترونیک او را با هر گونه نکته ، سوال ، نظر ، یا انتقاد. می توانید دنبالش کنید توییتر یا با او در ارتباط باشید LinkedIn.

logo-footer