Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

کوهن زیفر فرانسوی و مک کنا حتی ششمین سالگرد خود را برگزار نکرده است. اما دقیقاً مانند یک شرکت کننده در The Bachelor ، این شرکت بیش از همه آماده است که به همکاران خود متعهد شود ، و اعلام کرد که افزایش ظهر امروز با مسابقه کامل Biglaw.

رابین کوهن و شرکای دیرینه او آدام زیفر ، کنت فرانسوی و کیت مک کنا مک کول را ترک کردند تا در ژانویه با یک مکمل 12 وکیل شرکت را راه اندازی کنند. شركت بازپرداخت بيمه و دادخواست هاي تجاري در حال حاضر به 22 وكيل گسترش يافته ، موفق به کسب موفقيت هاي زياد شده و به وضوح آماده رقابت براي بهترين استعدادهاي موجود است.

این یکی از مواردی است که اخبار مربوط به حقوق و دستمزد برای شرکا almost تقریباً به همان اندازه برای همکاران جالب است. شروع یک شرکت حقوقی از ابتدا کاری ناخوشایند است ، بنابراین هنگامی که یک شرکت در اولین روزهای خود آماده است این نوع تعهد را به تیم بدهد ، باعث برگزاری جشن می شود. تبریک می گویم

لطفاً در مورد اخبار مربوط به حقوق و دستمزد در سایر شرکت ها به ما کمک کنید به محض انتشار یادداشت شرکت ، لطفاً آن را برای ما ایمیل کنید (نوار عنوان: “[Firm Name] حقوق ») یا برای ما پیامک کنید (646-820-8477) لطفاً در صورت موجود بودن این یادداشت را وارد کنید. اگر نمی خواهید فایل اصلی PDF یا Word را بفرستید ، می توانید از یادداشت عکس بگیرید و آن را از طریق متن یا ایمیل ارسال کنید.

و اگر می خواهید برای هشدارهای حقوق و دستمزد ATL ثبت نام کنید ، لطفا پایین بروید و آدرس ایمیل خود را در کادر زیر این پست وارد کنید. اگر قبلاً برای هشدارهای جایزه ثبت نام کرده اید ، نیازی به انجام کاری نیست. در عرض چند دقیقه از هر اعلان جایزه ای که منتشر می کنیم ، یک اعلان ایمیل دریافت خواهید کرد.


عکس سرجو پاتریس سردبیر ارشد بالاتر از قانون و میزبان مشترک در مثل یک وکیل فکر می کنم. در صورت تمایل به پست الکترونیک هر گونه نکته ، سوال یا نظر. دنبالش کن توییتر اگر به حقوق ، سیاست و دوزهای خوبی از اخبار ورزشی دانشگاه علاقه مند هستید. جو همچنین به عنوان یک مدیر عامل در جستجوی اجرایی RPN.

برای ثبت نام در هشدارهای افزایش و افزایش پاداش ATL آدرس ایمیل خود را وارد کنید.

logo-footer