Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

برای همه افزایش می یابد! احساسی که در Biglaw rn وجود دارد ، و ما خوشحالیم که می گوییم خبر خوب به برخی از شرکت های بوتیک نیز سرایت می کند.

آخرین شرکتی که این عشق را گسترش داده است (بخوانید پول) بوتیک دادرسی مستقر در DC ویلکینسون استکلوف است. دیروز ، آنها به همکاران خود اعلام کردند که آنها نیز به مقیاس دیویس پولک افزایش خواهند یافت. در حقیقت ، تعجب آور نیست – این شرکت در گذشته ثابت کرده است که آنچه برای دیدار با آن لازم است (یا حتی ضرب و شتم) غرامت Biglaw ،

از تاریخ 1 ژوئیه ، این مقیاس جدید جبران خسارت در ویلکینسون است:

شما می توانید یادداشت کامل در صفحه بعدی.

همه را بخاطر بسپارید ، ما به نکات شما بستگی داریم تا در بالای این موارد باقی بمانیم. بنابراین وقتی شرکت شما مطابقت دارد ، لطفاً برای ما پیامک کنید (646-820-8477) یا برای ما ایمیل بزنید (نوار عنوان: “[Firm Name] بزرگ می کند »). لطفاً در صورت موجود بودن این یادداشت را وارد کنید. اگر نمی خواهید فایل اصلی PDF یا Word را بفرستید ، می توانید از یادداشت عکس بگیرید و آن را از طریق متن یا ایمیل ارسال کنید.

و اگر می خواهید برای هشدارهای پاداش ATL (که لیست هشدار ما برای اعلام حقوق و دستمزد نیز استفاده می شود) ثبت نام کنید ، لطفاً پایین بروید و آدرس ایمیل خود را در کادر زیر این پست وارد کنید. اگر قبلاً برای هشدارهای جایزه ثبت نام کرده اید ، نیازی به انجام کاری نیست. در عرض چند دقیقه از هر اعلان جایزه ای که منتشر می کنیم ، یک اعلان ایمیل دریافت خواهید کرد.


کاترین روبینو سردبیر ارشد بالاتر از قانون و مجری برنامه است پادکست Jabot. مشاوران ATL بهترین هستند ، بنابراین لطفا با او ارتباط برقرار کنید. در صورت تمایل از طریق ایمیل ارسال کنید او با هر گونه نکته ، سوال یا نظر او را در توییتر دنبال کنید (@ کاترین 1)

برای ثبت نام در هشدارهای افزایش و افزایش پاداش ATL آدرس ایمیل خود را وارد کنید.

logo-footer