Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

اجتماعی شاید آخرین کلمه ای باشد که هرکسی برای توصیف سال گذشته استفاده می کند. اگرچه ممکن است یک دنیای کار از خانه برای قبض خشک شویی شما معجزه کند ، اما بیشتر جنبه های دوستی و شبکه ای انجام کارهای ما را از بین برد – که برای بسیاری از آنها بیشتر از همه لذت بردند.

توپی ماهی اینجاست تا آن خلا را پر کند. Fishbowl شبکه اجتماعی حرفه ای متناسب با وکلا است که به شما امکان می دهد با خیال راحت با متخصصین حقوقی همفکر ارتباط برقرار کنید و به طور ناشناس از هم سن و سالان خود در مورد مواردی که برای شما مهمترین و اهداف حرفه ای شما هستند س questionsال کنید. این در مورد مکالمه صریح و صادقانه با همکاران و همکاران است ، حتی اگر از نظر جسمی در یک مکان نباشید. در حال حاضر 40٪ از وکلای Biglaw از شرکت هایی مانند Skadden ، Kirkland & Ellis ، Latham & Watkins و Baker McKenzie در حال اتصال به این برنامه هستند و هر روز وکلای شرکت های کوچک و انفرادی بیشتری به گفتگو می پیوندند.

برخی آن را LinkedIn دیدار Glassdoor می نامند. دیگران آن را Reddit برای افراد حرفه ای نامیده اند. اگرچه آن را هرچه بخوانید ، نوع دیگری از رسانه های اجتماعی است که قبلاً در زندگی حرفه ای خود داشته اید. این همچنین یک تغییر تازه کننده از سیستم عامل های دیگر است که بر تبلیغ خود شرم آور متمرکز شده و با ترول ها بهم ریخته است – شما می توانید افرادی را که می خواهید با آنها گپ بزنید و موضوعاتی را که می خواهید در مورد آنها بحث کنید ، جستجو کنید ، همه در حالی که می دانید در یک امن هستید ، فضای حرفه ای

فضای امن قانونی خود را کشف کنید

شبکه اجتماعی Fishbowl در حال حاضر توسط بیش از یک میلیون متخصص در بزرگترین شرکت ها و صنایع جهان مورد استفاده قرار می گیرد و اکنون این شبکه برای متخصصان حقوقی آزاد است. ثبت نام رایگان است و فقط باید اعتبار نامه های حرفه ای خود را با ایمیل کار یا از طریق LinkedIn تأیید کنید.

این همچنین بدان معنی است که شما می دانید فقط با سایر متخصصان تأیید شده تعامل دارید. پس از ورود ، وقتی می خواهید با دیگر کاربران Fishbowl درگیر شوید ، می توانید سطح ناشناس بودن خود را انتخاب کنید.

Fishbowl در کانال هایی شناخته می شود که به کاسه معروف هستند ، و آنها دامنه را از مناطق عملی خاص به شبکه های شغلی تا مسائل اجتماعی هدایت می کنند. شما می توانید برای شرکت یا شرکت خاص خود ، منطقه جغرافیایی ، حوزه حقوقی خود مانند معاملات شرکت های بزرگ یا دادخواهی و موارد دیگر به کاسه هایی بپیوندید.

فراتر از گروههای کاملاً حرفه ای ، گروه های مشهوری برای مواردی مانند این وجود دارد زنان در قانون و فرصت های خروج از قانون. آیا می خواهید بدانید که حقوق شما مانند همکارانتان پرداخت می شود یا از نظر ساعات قابل پرداخت با دیگران هم تراز هستید؟ Fishbowl مکان امن برای پرسیدن است. آیا می خواهید با زنان دیگر در صنعت حقوقی ارتباط برقرار کنید؟ یک کاسه برای آن وجود دارد. آیا می خواهید در مورد برنامه خروج خود بحث کنید بدون اینکه کسی در شرکت شما بداند؟ Fishbowl مکان مناسبی برای شماست.

زیبایی Fishbowl در این است که شما می توانید به همان اندازه که می خواهید ناشناس باشید. شما می توانید با نام کامل خود پست ارسال کنید ، یا پست خود را به اعتبار تأیید شده خود محدود کنید – برای مثال ، کارمند در نیویورک یا وکیل در Skadden. عامل ناشناس ماندن حداقل تا حدی دلیل این است که فیش بوول قبلاً در بین وکلای ایالات متحده ، به ویژه در بیگلاو ، نرخ بالای فرزندخواندگی را دیده است.

و این فقط وکلای جوان و همکاران جدید نیستند که از این پلتفرم استفاده می کنند – شرکای سهام نیز در آن شرکت می کنند و تقریباً 20٪ از کاربران قانونی Fishbowl شرکای شرکت حقوقی هستند. آخرین باری که توانسته اید در مورد ترک شغل Biglaw خود با یک شریک Biglaw گفتگوی کاملا صریح داشته باشید؟ احتمالاً هر زمان در حافظه اخیر نیست.

این باعث می شود Fishbowl به یک منبع عظیم و دست نخورده تبدیل شود – این فرصتی است که می توانید از همکاران و حتی شرکای شرکت خود مشاوره صادقانه بگیرید ، در صورت انتخاب ناشناس. و با توانایی پیوستن به هر تعداد کاسه مختلف که می خواهید ، امکانات بی پایان هستند.

یک شبکه اجتماعی که در آن می توانید از مشاوره های ارزشمند واقعی بهره مند شوید

مقایسه های LinkedIn و Glassdoor مناسب هستند ، اما تمام تصویر Fishbowl را ترسیم نمی کنند. LinkedIn ارتباطات حرفه ای و بستری را برای تبلیغ خود فراهم می کند ، اما فرصتی واقعی برای گفتگوهای راحت و صریح وجود ندارد. و گرچه Glassdoor جنبه صریح را در خود دارد ، اما در اصل یک سایت مرور ایستا است و هیچ عنصر اجتماعی ندارد.

Fishbowl از هر دو جهان بهترین است. تأیید هویت ، همراه با گزینه پست با سطوح مختلف ناشناس بودن ، امکان مکالمه های کاملاً محکم و پربار را فراهم می کند. در حالی که کانال مشخصی وجود دارد که کارفرمایان می توانند فرصت های شغلی خود را ارسال کنند ، یکی از ویژگی های محبوب بیشتر کاسه فرصت های خروج است ، جایی که وکلا می توانند به طور مستقیم با سایر وکلا در مورد فرصت های شغلی و سوالات عمومی تغییر شغل ارتباط برقرار کنند.

این یک فرصت ارزشمند برای ارتباط مستقیم با دیگران در جامعه حقوقی است که می دانید تأیید شده اند و در واقع هم سن و سال شما هستند. این مکان همچنین مکانی امن برای طرح س questionsالاتی است که ممکن است احساس راحتی نکنید و از سکوهای دیگر بپرسید ، جایی که هویت شما در مورد برنامه های بالقوه تغییر شغل خود ، کلاه خود را به کارفرمای فعلی خود برمی دارد.

بازگرداندن عنصر اجتماعی به کار قانونی

وکلا سخت کار می کنند (غالباً خیلی سخت) ، اما کار فقط مربوط به وکالت نیست. از نظر بسیاری از وکلا ، افراد دیگر و تعاملات اجتماعی باعث شده است که آنها هر روز ادامه دهند. با این حال ، بیشتر این جنبه اجتماعی قربانی همه گیری شد. بعد از یک سال WFH ، اگر جنبه تعامل شخصی شغل خود را از دست بدهید ، تنها نیستید.

زوم ، تیم ها و سایر ابزارهای کنفرانس ویدیویی احتمالاً زندگی شما را در یک سال گذشته گرفته اند. در حالی که زوم جایگزین اتاق کنفرانس شده است ، فیش بوول در حال جایگزینی راهرو خارج از اتاق کنفرانس است – مکانی که در آن اجتماع می کردید و گفتگوی دوستانه ای داشتید که ارتباط مستقیمی با کار روزمره شما نداشت.

Fishbowl به شما امکان می دهد دوباره روی جنبه های اجتماعی زندگی حرفه ای خود تمرکز کنید ، خواه این امر به دنبال معرفی کار باشد ، و یا بحث در مورد کارآفرینی عمومی ، یا حتی فقط به اشتراک گذاشتن الگوهای رفتاری خنده دار برای از بین بردن روز شما. مهم نیست در مورد چه موضوعی بحث می کنید ، می دانید که این کار را با دیگران انجام می دهید که همان چیزها را می گذرانند. می توانید در مکالمات در کاسه های مختلف ارسال کنید یا پیام های مستقیم برای دیگران ارسال کنید.

برای تعامل با Fishbowl برای هر سطح راحتی فرصت هایی وجود دارد. از تهویه و به اشتراک گذاری داستان های کاری گرفته تا جستجوی مشاوره ارزشمند شغلی ، فیش بوول واقعاً یکی از معدود مکان های امن در صنعت حقوقی است. در زمانی که اتصال به خصوص سخت است ، می توانید با دیگران در این زمینه واقعاً ارتباط برقرار کنید.

علاوه بر کاسه هایی که عموماً برای جامعه حقوقی به طور کلی استفاده می شوند ، کاسه های مخصوص فیش بوول به شرکت ها یا شرکت های خاصی اختصاص دارد. به عنوان مثال ، اگر در جونز دی همکار باشید ، مشاوره از دیگران در این صنعت می تواند مفید باشد ، اما شاید آنچه واقعاً می خواهید مشاوره سایر همکاران و شرکای آن در روز جونز باشد. Fishbowl جایی است که می توانید آن را بدست آورید و می توانید آن را به صورت ناشناس انجام دهید. شما می دانید که از همکاران خود که تأیید شده اند ، بینش می گیرید ، اما نیازی نیست که با نشان دادن هویت خود ، نوک خود را بزنید. این توصیه ارزشمندی است که به هیچ جای دیگری نخواهید رسید.

تعداد زیادی کاسه بین صنعت وجود دارد که همچنین مفید هستند. برخی از موارد محبوب شامل بحث در مورد استراتژی های سرمایه گذاری شخصی ، برنامه های MBA ، افسردگی و اضطراب و حتی چگونگی سالم ماندن هنگام کار در خانه است.

موارد زیادی وجود دارد که فراتر از کار مستقیم مشتری ، به یک حرفه قانونی موفق تبدیل می شود. Fishbowl در حال بازگرداندن مواردی است که در طی همه گیری از دست داده ایم. حتی وقتی شروع به بازگشت به دفتر می کنیم ، مدت زمان زیادی طول می کشد تا جنبه اجتماعی به طور کامل برگردد ، و حتی در آن صورت شما هرگز از این که این صداقت را در چهار دیوار کار خود داشته باشید ، احساس راحتی نخواهید کرد.

امروز آن را امتحان کنید و فقط ممکن است ارتباطی را که از دست داده اید پیدا کنید. یک کاسه برای همه در آنجا است ، و هیچ وقت مانند زمان حال برای پیدا کردن آن وجود ندارد.

logo-footer