Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

CMS اخیراً نهایی شده تغییراتی در مقررات قانون استارک که از 19 ژانویه لازم الاجرا می شود و متخصصان حقوق پزشکی معمولاً معتقدند که این تغییرات رعایت قانون را برای بیمارستان ها و گروه های پزشکی آسان می کند و با حرکت به سمت ارزش انعطاف پذیری بیشتری برای آنها ایجاد می کند – مراقبت مبتنی بر

قانون استارک ، همچنین به عنوان قانون خود ارجاع پزشك شناخته می شود ، در ابتدا در سال 1989 تصویب شد. این قانون در صورت داشتن رابطه مالی پزشك با نهاد ، پزشكان را از ارجاع بیماران به یك نهاد برای برخی خدمات بهداشتی منع می كند. اما همانطور که صنعت مراقبت های بهداشتی تکامل یافت و به سمت مدل مراقبت مبتنی بر ارزش حرکت کرد ، بسیاری از افراد در این صنعت نگران بودند که با توجه به مقررات قانون استارک مانع این حرکت شود.

فیلیپ اسپرینکل ، شریک مراقبت های بهداشتی در Akerman LLP ، در یک ایمیل گفت: “دولت نیاز به به روزرسانی مقررات استارک را که در ابتدا در زمانی تهیه شده بودند که حجم غیرضروری خدمات از اهمیت اولیه برخوردار بود ، تشخیص داده است.” “مفاهیم خدمات با ارزش افزوده ، صرفه جویی در هزینه ، کارایی سیستمیک و نتایج کلی کیفیت کاملاً در حال ظهور بودند.”

طبق CMS ، این تغییرات در 20 نوامبر نهایی شده است تا از بار اداری پیروی از قانون بکاهد. در این بیانیه مطبوعات آمده است:

تیم فرای ، همکار بهداشت در McGuireWoods LLP ، در یک تماس تلفنی گفت که این تغییرات مقررات Stark Law را به سه روش اصلی به روز می کند:

1. CMS استثناهای جدیدی را برای شرکتها و اهداف مبتنی بر ارزش اتخاذ کرده است. اگر یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی دارای یک هدف مبتنی بر ارزش یا هماهنگی مراقبت باشد و علائم مشخصی از قبیل هیئت مدیره یا قراردادها وجود داشته باشد ، آنها می توانند “درآمد خود را از راه های جدید تقسیم کنند ، از راه هایی که از ارزش بازار عادلانه برخوردار نیستند هزینه مدل خدمات »، فرای گفت. این موارد استثنایی به پزشکان و سایر ارائه دهندگان خدمات بهداشتی اجازه می دهد “بدون ترس از اینکه فعالیتهای قانونی برای هماهنگی و بهبود کیفیت مراقبت از بیماران و هزینه های پایین تر ، قانون استارک را نقض می کند” ترتیبات مبتنی بر ارزش را طراحی و وارد آن شوند. ایالت ها.

2. این تغییرات شامل استثناهای جدیدی برای محافظت از “اقدامات غیر سوive استفاده کننده و مفید” بین پزشکان و سایر ارائه دهندگان خدمات بهداشتی است. فرای گفت ، این موارد شامل استثناهایی برای به اشتراک گذاری فناوری ارائه امنیت سایبری است. به عنوان مثال ، به یک بیمارستان اجازه داده می شود تا به ارائه خدمات امنیت سایبری برای گروه های پزشکی که با EMR مشترک هستند کمک کند و منابع کافی برای محافظت در برابر جرایم اینترنتی ندارند.

3. فرای گفت ، CMS همچنین توضیحات و راهنمایی های مفیدی درباره بخشهای مختلف قانون ارائه داده است ، بسیاری از آنها باعث شده است که ارائه دهندگان در گذشته تصور کنند که این قانون را نقض کرده اند. این مقاله شامل راهنمایی در مورد چگونگی تعیین اینکه آیا خسارت پرداختی به پزشکان در بازار منصفانه است یا خیر ، یک صفحه حقوقی CMS بیان می کند.

“ما هنوز 600 صفحه به علاوه را هضم می کنیم [CMS] خاموش کن ، “فرای گفت. “اما برخی از احساسات و دیدگاه های اولیه ما این است که قانون نهایی در کاهش برخی از این س questionsالات مفید خواهد بود [we get from clients]، ایجاد شفافیت بیشتر و امیدوارم اجازه دادن به صنعت برای جلوگیری از مواردی که CMS نادرست می داند

کاتلین مک درموت ، شریک شركت حقوقی مورگان لوئیس و دستیار وكیل سابق آمریكا ، با فرای موافق است و از طریق ایمیل گفت كه او معتقد است تغییرات قانون استارك “انعطاف پذیری بیشتری” برای ترتیب پزشكان و جبران خسارت را فراهم می كند. وی گفت ، این تغییرات همچنین همکاری در فعالیتهای مراقبت از بیمار را تشویق می کند.

اگرچه اسپرینکل همچنین گفت که مقررات جدید در بسیاری از موارد باعث کاهش اضطراب در مورد انطباق با قانون استارک می شود ، وی خاطرنشان کرد که این تغییرات می تواند باعث فشار بر پزشکان شود که هنوز درگیر خدمات سنتی Medicare هستند.

“[The changes will] فشار بیشتری بر این سنت گرایان ایجاد می کنند تا عضوی از یک شبکه مراقبت های مدیریت شده باشند که از نظر حداقل برخی از این پزشکان ، استقلال آنها را تضعیف می کند. ” “علاوه بر این ، مشخص نیست که برنامه هایی که قبلاً تصویب شده اند و برای مشارکت پزشکان نیازی به خطر ندارند ، شامل این موارد استثنایی می شوند. تا آن حد ، ممکن است آن پزشکان احساس کنند که تحت درمان ناعادلانه قرار گرفته اند. “

اما هر سه وکیل انتظار دارند این تغییرات سال آینده اجرایی شود. هیچ كدام از آنها تصور نمی كنند كه این تغییرات با موانعی در ارتباط با انتقال قدرت از سوی ریاست جمهوری روبرو خواهد شد.

اعتبار عکس: smolaw11 ، گتی ایماژ

logo-footer