Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

کن پکستون

چیزهایی که شما را وادار به خرید می کنند ، با 100 دلار ، الکس. (بله ، من با این تلاش ملایم برای طنز ، یاد الکس تربک را گرامی می دارم مگر اینکه/تا زمانی که لوار برتون سر تکان ندهد.)

در حالی که ممکن است تیتر یک تائوتولوژی عجیب به نظر برسد ، اما بسیار واقعی است. این به این دلیل است که کن پکستون ، دادستان کل تگزاس ، توسط شخص دیگری از هرگونه تخلفی پاک شده است. خوب، به گزارش قانون و جنایت ، از نظر فنی از طریق یک امضا نشده بود یادداشت از دفتر Paxton ، اما شما رانش را دریافت می کنید.

گزارش 374 صفحه ای پرونده را پاک کرد رسوا دادستان کل در مورد رشوه از سوی کارکنان سابق:

در اولین نقطه از خلاصه اجرایی وی آمده است: “اقدامات AG Paxton قانونی بود و با وظایف قانونی وی و اقدامات قبلی که توسط دادستان کل تگزاس انجام شده بود مطابقت داشت.” “AG Paxton هیچ جرمی مرتکب نشده است.”

چند تن از دستیاران سابق پکستون مطالبه سرمایه گذار املاک ، نیت پل ، که تحت تحقیقات FBI قرار دارد ، در ازای به کارگیری معشوقه پکستون ، کمک های کمپین و کمک به بازسازی خانه ، از AG کمک گرفت. اما یادداشت AG این ادعا را رد می کند:

در گزارش دفتر پکستون که با مهر رسمی وی منتشر شده است ، آمده است: “هیچ مدرکی مبنی بر اینکه ناتی پل قصد رشوه دادن به AG Paxton را داشته است وجود ندارد.” “شاکیان سعی می کنند از یک کمپین به عنوان اثبات رشوه استفاده کنند ، با این حال ، پل تنها یک کمک مالی به کمپین AG Paxton در سال 2018 انجام داده است – نه تنها قبل از اقدامات نامناسب ادعا شده توسط AG Paxton در سال 2020 ، بلکه حتی قبل از FBI. حمله سال 2019 که حجم زیادی از شکایات جنایی نیت پل را تشکیل داد. “

این یادداشت بدون امضا همچنین به کسانی که از رفتار AG شکایت می کنند عکس می گیرد:

برخی از شاکیان با ثبت نکردن اقدامات خود ، دستور دادن به زیردستان مبنی بر عدم ثبت اقدامات خود ، اخراج سایر کارکنان به منظور جلسات محرمانه ، حذف ایمیل ها و اقدامات احتمالی دیگر برای پنهان کردن رفتارها ، فرایندها و شواهد و مدارک.”

در فوریه ، تعدادی از کارکنان سابق دادخواست تعدیل داد ادعای طرح رشوه و قصاص


کاترین روبینو ، ویراستار ارشد در فوق قانون ، میزبان پادکست Jabot، و میزبان مشترک مانند یک وکیل فکر کنیدبه راهنمای ATL بهترین هستند ، بنابراین لطفاً با او ارتباط برقرار کنید. با خیال راحت ایمیل بزنید او با هر گونه راهنمایی ، س questionsال یا نظر ، و او را در توییتر دنبال کنید (@Kathryn1)

logo-footer