Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

(تصویر از طریق گتی)

در اوایل این ماه ، ما اشاره کردیم که چرخه درخواست دانشکده حقوق برای ورود به کلاس 2024 بود کاملا قویبه ما در حال افزایش 13 درصدی تعداد متقاضیان در سال گذشته هستیم ، که بیشترین افزایش سالانه در درخواست های دانشکده حقوق از سال 2002 بوده است. نه تنها افزایش درخواست ها بسیار زیاد بود ، بلکه تعداد متقاضیان دارای LSAT نمرات در گروه 175 تا 180 نیز افزایش یافت ، از 732 سال گذشته به 1487 این بار. دانشکده های حقوق ناگهان خود را به شدت مشاهده کردند بیش از حد با دانش آموزان بسیار باهوش ، برای اولین بار در چند سال اخیر.

در حال حاضر ، ما از دیدگاه پرنده به نحوه ورود کلاس های سال اول در برخی از مدارس برتر کشور نگاه کرده ایم.

بیش از در TaxProfBlog، دین پل کارون از قانون Pepperdine اطلاعاتی را که در اصل توسط کامپایل شده است ارسال کرده است مشاور Spivey برای تغییرات سالانه در نمرات متوسط ​​LSAT ، UGPA متوسط ​​، و اندازه کلاس برای چندین دانشکده حقوقی در 50 دانشگاه برتر که طبق جدیدترین رتبه بندی دانشکده حقوق ایالات متحده تعیین شده است.

همانطور که مشاهده می کنید ، هر مدرسه ای که در اینجا ذکر شده است ، میانگین LSAT خود (حتی ییل) را افزایش داده است ، تقریباً هر مدرسه ای که در اینجا ذکر شده است ، میانگین UGPA خود را افزایش داده است و بیش از نیمی از مدارس ذکر شده در اینجا که اطلاعات ثبت نام برای آنها در دسترس بود ، اندازه کلاس آنها را افزایش داد (برخی از آنها مقدار بسیار زیادی ، مانند ایالت آریزونا و دوک) در حالی که دیگران اندازه کلاس خود را تا حدودی کاهش دادند (شاید به منظور حفظ مشخصات درخشان و متوسط ​​دانش آموزان خود ، مانند ویلیام و مری).

کلاس 2024 چگونه خواهد بود شما دانشکده حقوق؟ چشمان خود را نگه دارید این صفحه گسترده و منتظر به روز رسانی باشید تا ببینید چگونه اوضاع به هم می ریزد.

بازده اولیه در کلاس دانشکده حقوق 2024: نمرات بالاتر LSAT ، UGPA و ثبت نام [TaxProfBlog]


استاسی زارتسکیاستاسی زارتسکی سردبیر ارشد در بالای قانون است ، جایی که از سال 2011 کار می کند. او دوست دارد از شما بشنود ، بنابراین لطفا در صورت تمایل پست الکترونیک با هر گونه راهنمایی ، س questionsال ، نظر یا انتقاد. می توانید او را دنبال کنید توییتر یا با او در ارتباط باشید لینکدینبه

logo-footer