Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

(تصویر از طریق گتی)

با شنیدن “پاداش های ویژه” Biglaw ، چه فکری می کنید؟ احتمالاً پول در ازای خسارت مورد انتظار یک کاردانی. اما همانطور که همکاران Ogletree Deakins در حال یادگیری هستند ، همیشه اینطور نیست.

اوگلتری بعنوان نتیجه COVID-19 اقدامات سختگیرانه سختگیری را انجام داد furloughs ، برنامه کاردانی تابستانی خود را قطع می کند، و کاهش حقوق برای شرکای سهام عدالت ، همکاران و کارکنان بسیار جبران شده. اما بیا پاییز ، آنها توانستند جبران خسارت. و اعلام کردند یک جایزه ویژه 10،000 دلاری که قرار بود به همکارانی که 1700 ساعت در سال 2020 صورتحساب می پردازند پرداخت کند (همکارانی که 1900 ساعت صورتحساب می دهند باید 10،000 دلار اضافی بابت پاداش ویژه دریافت کنند و کسانی که از 2000 ساعت فراتر می روند براساس درصدی از حقوق خود واجد شرایط پاداش می شوند).

توجه کنید که چگونه می گویم “قرار است”؟ اکنون که پاداشهای پایان سال در حال چرخش است ، ایمیلی که توسط شریک مدیر C. Matthew Keen ارسال شده است ، تصویر متفاوتی را نشان می دهد (ایمیل کامل در صفحه بعدی موجود است):

من خوشحالم که اعلام می کنم ، با توجه به پیشرفت اقتصادی شرکت ، همه همکاران حداقل 100٪ از غرامت منظم خود را در سال 2020 دریافت می کنند. برای بیشتر کسانی که 1700 ساعت در سال 2020 می گذرانند ، 10،000 دلار جایزه ویژه شرکت که در اوایل سال جاری تصویب شد بیش از 5 درصد کاهش حقوق را که بین ماه های مه و آگوست سال جاری رخ داده است پوشش می دهد. کسانی که به 1700 ساعت نرسیده اند تا 31 دسامبر پرداختی معادل 5٪ خسارت سالانه دریافت می کنند. کسانی که پاداش 10،000 دلاری آنها برابر با 5٪ خسارت سالانه آنها نباشد ، در پایان سال نیز برای پرداخت حساب پرداخت می کنند. برای تفاوت سایر پاداشها (1900 ساعت ، ساعتهای بالای 2000 ، مبدا و غیره) علاوه بر غرامت منظم پرداخت می شود. برای سال 2020. آن دسته از همکاران که تا 15 دسامبر از 1900 ساعت فراتر بروند ، در تاریخ 31 دسامبر یا قبل از آن 10000 دلار جایزه برنامه 1 خود را دریافت می کنند. همکاران با گذشت بیش از 1900 ساعت پس از 15 دسامبر ، پرداخت خود را در مارس سال آینده دریافت می کنند ، زمانی که پاداش به طور معمول پرداخت می شود.

بنابراین ، این “پاداش های ویژه” فقط حقوق طبیعی همکاران بود. به نظر نمی رسد که خیلی خاص باشد. و نکته سنج در شرکت کمتر از خوشحال بودن است:

این خنده دار است در سپتامبر این شرکت در صورت رسیدن به 1700 ساعت پاداش Covid ویژه 10k دلاری را اعلام کرد و سپس همه پاداش های معمولی برای بیش از 1،900 ساعت ثابت خواهد بود. اکنون آنها فقط پاداش covid را می گیرند و می گویند ما حقوق کم شده را به طور کامل بازپرداخت خواهیم کرد. خوب است اما تمام این کارها پاداش دادن به کسانی است که زیاد قبض نکرده اند. چقدر شرکت می تواند ارزان شود؟ چطور شما حقوق ما را که قطع کردید به ما بازپرداخت کنید و همچنین پاداش های ناخواسته را در جای خود نگه دارید؟

آنچه برای ما باقی مانده یک برنامه سال عادی است که جوایز کمتری را به شما ارائه می دهد و هیچ کاری برای تأیید مشکلات سال 2020 نمی کند. شرم آور. شرط می بندم سهامداران امسال نیز بهتر از هر زمان دیگری عمل کردند. تعجبی ندارد که همکاران فرار کرده اند.

واقعاً افت شیب دار از دارنده های AmLaw25 به نبوده ها را نشان می دهد

گوش کن، بازگرداندن کاهش حقوق عالی است! پرداخت های گذشته نگر از کسانی که حقوق را قطع کنید است حتی بهتر! اما این پاداش های ویژه ای نیستند (به همین دلیل است که شرکت های دیگر آن را می خوانند) بازپرداخت، کل پرداخت، ترمیم حقوق عقب مانده یا چیزی مشابه آن) به خصوص در سالی که بیگلاو پول واقعی * را علاوه بر حقوق و پاداش پایان سال تقسیم می کند * نیست که یک “جایزه ویژه” است. تنگ دستی Ogletree نمی کشد.

اما حدس می زنم این خبر خوبی است که حداقل شرایط در شرکت به حالت عادی برگشته است.

مثل همیشه ، وقتی صحبت از اخبار پاداش در شرکت های دیگر می شود ، به شما وابسته هستیم. لطفاً به محض اینکه یادداشت جایزه شرکت شما منتشر شد ، لطفاً آن را برای ما ایمیل کنید (نوار عنوان: “[Firm Name] پاداش ») یا برای ما پیامک کنید (646-820-8477) لطفاً در صورت موجود بودن یادداشت را وارد کنید. اگر نمی خواهید فایل اصلی PDF یا Word را بفرستید ، می توانید از یادداشت عکس بگیرید و آن را از طریق متن یا ایمیل ارسال کنید.

و اگر می خواهید برای هشدارهای پاداش ATL ثبت نام کنید ، پایین بیایید و آدرس ایمیل خود را در کادر زیر این پست وارد کنید. اگر قبلاً برای هشدارهای جایزه ثبت نام کرده اید ، نیازی به انجام کاری نیست. در عرض چند دقیقه از هر اعلان جایزه ای که منتشر می کنیم ، یک اعلان ایمیل دریافت خواهید کرد.


عکس سرکاترین روبینو سردبیر ارشد بالاتر از قانون و مجری برنامه است پادکست Jabot. مشاوران ATL بهترین هستند ، بنابراین لطفا با او ارتباط برقرار کنید. در صورت تمایل از طریق ایمیل ارسال کنید او با هر گونه نکته ، سوال یا نظر و او را در توییتر دنبال کنید (@ کاترین 1)

logo-footer