Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

(عکس از دیمیتریوس فریمن-استخر / گتی ایماژ)

چند سال پیش یک نکته وجود داشت که سناتور کارولینای جنوبی ، لیندزی گراهام در تلاش بود خود را به عنوان وارث مارک “ماوریک” جان مک کین مطرح کند. اما گراهام این حرف ها را زد و خودش را به یکی از شخصیت های اصلی MAGAverse تبدیل کرد. این تصمیمی است که به او علاقه مند است تا دولت ترامپ را نجات دهد بنابراین او می تواند به جای اینکه کنار بماند و پیشنهاد گرور کلیولند ترامپ را تشویق کند ، به یک پیشنهاد دیگر شکست خورده ریاست جمهوری فکر کند.

احتمالاً به همین دلیل است که یک سناتور بدون هیچ دلیل واقعی برای چسباندن دماغ خود به سیستم انتخابی گرجستان ، خود را در تماس با وزیر امور خارجه جمهوری خواه گرجستان و از او می پرسید … چیزها:

که در مصاحبه با واشنگتن پست، رافنسپرگر گفت كه همكار جمهوريخواه وي ، رئيس كميته قضايي سنا ، از وي در مورد قانون تطبيق امضاي ايالت س questionال كرد و پرسيد آيا تعصب سياسي ممكن است در شهرستانهايي كه كارگران نظرسنجي نرخ بالاتر امضاهاي ناسازگار را پذيرفته اند ، نقش داشته باشد؟ طبق گفته رافنسپرگر ، گراهام سپس س askedال كرد كه آیا وی اختیار پرتاب كردن همه برگه های رای گیری از طریق پست در این شهرستانها را دارد یا خیر.

اصلاً خوب به نظر نمی رسد!

گراهام به نوبه خود از این ایده که س askingال از وزیر امور خارجه در مورد اینکه آیا وی می تواند رأی گیری قانونی را دور بیندازد یا خیر ، خندید. در حقیقت دعوت نامه برای دور انداختن آرا cast قانونی.

گراهام گفتگو با خبرنگاران در کپیتول هیل را تأیید کرد اما گفت که “ایجاد مضحک” بود که وی رافنسپرگر را تحت فشار قرار داد تا آراots غیابی را به بیرون پرتاب کند. به گفته گراهام ، او فقط می خواست درباره روند تأیید امضاها بیشتر بیاموزد ، زیرا آنچه در سال رخ می دهد گرجستان “بر کل ملت تأثیر می گذارد”.

گراهام روز دوشنبه پس از انتشار مصاحبه گفت: “من فکر کردم این مکالمه خوبی است.” “من از شنیدن این ویژگی که او چنین ویژگی کرده تعجب می کنم.”

اوه؟ گراهام از اینكه رافنسپرگر این اظهار نظر را به عنوان فراخوانی برای پرتاب آراots قانونی تفسیر كرد ، به دلیل ناخوشایند بودن آنها برای كاخ سفید ، تعجب كرد؟ شخصی که از گرفتن رافنسپرگر تعجب نکرد ، گیب استرلینگ ، مسئول جورجیا بود:

مسیر “آیا می توان کل شهرستانها را be بیرون انداخت” یک جهنم است!

گفته شد ، به نظر می رسد این به عنوان یکی از کلمات کلاسیک “تمام آنچه که من گفتم این بود که او فروشگاه خوبی داشت و شرم آور است اگر اتفاقی برای آن بیفتد” شکل می گیرد. گراهام چیزی نگفت که در واقع بتوان آن را غیرقانونی تلقی کرد ، اما همچنین چیزی را که باعث راحتی فرد شود را بیان نکرد. هنگامی که یک شخصیت ملی به یک مقام دولتی متکی است و به طور متناوب س questionsالات مربوط به “مسیر بیرون راندن برخی از مناطق نامطلوب” را دور می زند ، اعتماد به نفس ایجاد نمی کند. این به سادگی پیشنهادی نیست که افراد ارائه دهند مگر اینکه بخواهند شخص مقابل را متقاعد کنند که اگر کاملاً غیرقانونی نباشد ، سو wild استفاده وحشیانه از قوانین قانونی است.

اما لازم است به یاد داشته باشید که گراهام یک وکیل است و سالهای خود را در ارتش در هر دو طرف پیگردهای کیفری سپری کرده است. بدون اینکه بدانید دقیقاً چه کلماتی را در این گفتگو به کار برده است ، به راحتی می توان گفت که او تمام تلاش خود را برای تضمین سقوط نکردن در سمت اشتباه قانون به کار برد.

اما از نظر حقوقی “خوب” نیست.

وزیر امور خارجه جورجیا می گوید لیندزی گراهام به وی پیشنهاد داده است که آرای قانونی را بیرون بیندازد [The Guardian]


عکس سرجو پاتریس سردبیر ارشد Above the Law و مجری مشترک در مثل یک وکیل فکر می کنم. در صورت تمایل به پست الکترونیک هر گونه نکته ، سوال یا نظر. دنبالش کن توییتر اگر به حقوق ، سیاست و دوزهای خوبی از اخبار ورزشی دانشگاه علاقه مند هستید. جو همچنین به عنوان یک مدیر عامل در جستجوی اجرایی RPN.

logo-footer