Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

اسکاتوس نیوز

بعد از اضافه کردن پنج مورد به محاسبات خود را برای بهار در روز جمعه، دادگاه عالی در صبح روز سه شنبه دستورات بیشتری صادر کرد از کنفرانس خصوصی قضات هفته گذشته. همانطور که انتظار می رفت، قضات پرونده جدیدی صادر نکردند. شاید مهم‌تر از همه، آنها یک بار دیگر به یک جفت دادخواست که در نظر گرفتن نژاد در فرآیند پذیرش در مقطع کارشناسی به چالش می‌کشید، عمل نکردند. دانشگاه هاروارد و دانشگاه کارولینای شمالی، و نه به الف عمل کردند دادخواستی که توسط طراح وب سایت ارسال شده است که نمی خواهد وب سایت عروسی سفارشی برای زوج های همجنس طراحی کند.

قضات خواستار نظرات دولت فدرال شدند جانسون علیه بتانی آسایشگاه و مراقبت تسکینی، اختلاف بر سر استانداردهای ادعایی در پرونده هایی که تحت قانون ادعاهای دروغین مطرح شده است، که ارائه ادعاهای متقلبانه به دولت را ممنوع می کند. هیچ مهلتی برای وکیل کل ایالات متحده برای تشکیل پرونده مختصر دولت در این پرونده وجود ندارد. [Disclosure: Goldstein & Russell, P.C., whose attorneys contribute to SCOTUSblog in various capacities, is among the counsel to the petitioners in the case.]

قضات رسیدگی به این پرونده را رد کردند معتمدین کلیسای زندگی جدید در مسیح در مقابل شهر فردریکزبورگ، ویرجینیا، چالشی برای انکار شهر از معافیت مالیات بر دارایی برای ملکی که متعلق به کلیسا است و توسط زوجی اشغال شده است که کلیسا آنها را به عنوان “وزرا” تعیین کرده است. زمانی که شهر با این نامگذاری مخالفت کرد، کلیسا از قضات خواست بررسی کنند که آیا اتکای شهر به تفسیر خود از دکترین کلیسا برای نادیده گرفتن تفسیر کلیسا از آنچه که خدمتگزار است، متمم اول را نقض می کند یا خیر.

قضات پس از بررسی این پرونده در هشت کنفرانس متوالی، روز سه شنبه درخواست کلیسا را ​​رد کردند. قاضی نیل گورسوچ با این تصمیم مخالفت کرد و توضیح داد که او نه تنها دادخواست کلیسا را ​​برای بررسی اجابت می کند، بلکه حتی بدون ارائه توضیحات اضافی و استدلال شفاهی در مورد شایستگی، به نفع آن حکم خواهد داد. گورسوش تاکید کرد: “اول متمم” به بوروکرات ها یا قضات اجازه نمی دهد که باورهای مذهبی را “تأیید” کنند.

قضات دوباره برای یک کنفرانس خصوصی دیگر در روز جمعه تشکیل جلسه خواهند داد. این آخرین کنفرانس برنامه ریزی شده آنها قبل از شروع تعطیلات زمستانی یک ماهه آنهاست.

این مقاله بود ابتدا در Howe on the Court منتشر شد.

Write a comment:

*

Your email address will not be published.

logo-footer