Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

هیچ چیز مانند گذراندن تعطیلات در “حباب” شما برای جستجوی کار نیست ، و خوشبختانه برای شما ، ما مشاغل فعال زیادی داریم. در حالی که استخدام Kinney می تواند شما را تقریباً در هر جایی قرار دهد ، این سه مشتری در نیویورک ، کانزاس سیتی، و سنگاپور ما را به سختی تحویل می دهند تا نامزدهای با کیفیت ارائه دهیم.

که در نیویورک، ما در حال کار با رئیس و شریک استخدام یک تمرین فعال سهامدار هستیم که در جستجوی یک کارمند سطح متوسط ​​با تجربه و علاقه به دفاع و مشاوره فعالیت سهامداران. این یک روش مهم برای شرکت است ، که یک پاداش برای یک همکاری نزدیک و آینده است. موقعیت می تواند توسط شخصی در دفاتر دیگر ، نه فقط نیویورک ، پر شود ، بنابراین از ما بخواهید.

که در شهر کانزاس، ما در حال کار با یک شرکت بزرگ با ردپای ملی در جستجوی a هستیم کاردانی شرکتی متوسط ​​تا ارشد. نامزد ایده آل دارای سه سال تجربه biglaw در M&A ، مالی شرکت ها و / یا حاکمیت شرکتی خواهد بود. همراه با BBQ مادام العمر رایگان… بنابراین ، اگر آرزوی آرتور برایانت را دارید ، این فرصت شماست!

مشتری ما در سنگاپور یک شرکت بین المللی با ردپای مستقر در جنوب شرقی آسیا است. یکی از دوستان ما که یک شریک اصلی در بازارهای سرمایه است ، به دنبال یک است کاردانی سطح متوسط ​​میانی ایالات متحده یا انگلیس برای پیوستن به تیم ، به ویژه یکی با علاقه یا ارتباط شخصی با جنوب شرقی آسیا. استخدام های فرصت طلبانه ، بنابراین اعتبارات محکم و سنگین یک الزام است.

Kinney Recruiting یک رهبر در زمینه کمک به وکلای متقاضی جستجوی کار در جابجایی است ، خواه در ساحل مقابل ، در آن طرف دنیا یا در شهر خود. دریغ نکنید که در این تماس بگیرید [email protected].

یک فصل تعطیلات امن داشته باشید!

logo-footer