Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

با تشکر از بیماری همه گیر ویروس کرونا ، سال 2020 برای شرکت های Biglaw سال بسیار پر دردسری بود. با کاهش حقوق ، اخراج و خسارت زیاد ، برخی از شرکت ها متوقف شدند در حالی که برخی دیگر معامله بعدی خود را انجام می دهند و برخی از شرکت ها رنج می برند در حالی که دیگران به موفقیت می رسند. این شرکت ها از طریق پستی و بلندی های خود تلاش کردند مارک های خود را حفظ کنند – تصویری که می خواهند مشتریان هنگام تصمیم گیری در مورد استخدام و شهرت کلی آنها در بازار ببینند.

اما کدام شرکت Biglaw بهترین مارک در جهان را دارد؟ امروز ، آکریتاس (بخشی از تامسون رویترز) شاخص تجاری شرکت حقوقی جهانی نخبگان 2021 خود را منتشر کرد ، بنابراین شما در حال کشف این موضوع هستید.

آکریتاس شرکتهای Biglaw را براساس بازخورد از مهمترین مشتریان خود ، مشاوره عمومی در شرکتهای سراسر جهان با درآمد حداقل 1 میلیارد دلار رتبه بندی می کند. نحوه انجام این بررسی به شرح زیر است:

شاخص تجاری شرکت حقوقی Acritas Global Elite از طریق چهار سوال باز از نظرسنجی کامل شارپگال تعیین می شود تا از خریداران ارشد حقوقی مطلع شوید:

– اولین شرکت های حقوقی که به ذهن خطور می کنند (آگاهی)
– شرکت هایی که نسبت به آنها (مطلوبیت) احساس رضایت می کنند
– شرکت هایی که بیشتر در سه یا چند کشور برای معاملات چند حوزه ای در نظر گرفته شده اند (ملاحظه)
– شرکت هایی که بیشتر برای دعاوی چند قضایی در سه یا چند کشور در نظر گرفته شده اند (ملاحظه می شود).

از آنجا که سال 2020 سال بسیار پیچیده ای بود ، مشتریان شرکتی تمایل داشتند در کنار شرکت های Biglaw که سالهاست آنها را می شناسند و با آنها کار می کنند ، باشند. اما این بدان معنا نیست که جایی برای پیشرفت وجود ندارد.

[Elizabeth Duffy, senior director, Global Client Services at Thomson Reuters,] اشاره کرد که نتایج نظرسنجی تأکید می کند شرکت ها باید برای ادامه حیات و رشد خود به سازگاری ادامه دهند. به طور خاص ، شرکت ها باید از انعطاف پذیری برای کار از راه دور ، شیوه های کار گسترده تر و تعادل بهبود یافته در زندگی کاری برای تقویت نام تجاری خود و همچنین نشان دادن چگونگی ارزش و احترام به وکلا استفاده کنند.

دافی افزود: “شرکت ها همیشه وکلای خود را نمایندگی برند این شرکت می دانند ، اما این سال گذشته توجه همه افراد در یک شرکت را به عنوان یک سفیر تجاری مورد توجه قرار داده است.” “وقتی وكلا از طرف رهبری خود احساس حمایت می كنند و افتخار می كنند كه در این بنگاه كار می كنند ، مشتریان این را تشخیص می دهند و این امر اغلب منجر به روابط مستحكم تری ، هم در داخل بنگاه و هم با مشتریان می شود.”

بنابراین ، کدام یک از شرکتهای برتر در زمینه نام تجاری جهانی خود هستند؟ این می تواند Baker McKenzie باشد ، که یازدهمین سال پیاپی قفل خود را در مکان شماره 1 حفظ کرده است. در اینجا 10 صفحه برتر کامل (با سه کراوات) آورده شده است:

1. بیکر مک کنزی (بدون تغییر)
2. DLA Piper (بدون تغییر)
3. دندانپزشکی (8+)
4. لینک دهنده ها (+4)
5. شانس کلیفورد (-2)
5. هوگان لاولز (بدون تغییر)
7. آلن و اوری (-2)
7. نورتون رز فولبرایت (بدون تغییر)
9. میدان های تازه (-1)
9. روز جونز (-5)

دوست داری آن را نگاه کنی! جونز دی ، تنها شرکت مستقر در ایالات متحده در 10 کشور برتر ، احتمالاً به دلیل ارتباط با دونالد ترامپ چهره خود را در مقیاس جهانی از دست داد. این تنها می تواند هنگام انتشار رتبه بندی ایالات متحده برای شرکت دردسر ایجاد کند.

کلیک اینجا برای دسترسی به رتبه بندی کامل 20 برتر

یک بار دیگر ، این رتبه بندی بیانگر این موضوع است که کدام شرکت های Biglaw در هنگام وفاداری مشتری در صدر هستند ، اما فقط چند شرکت مستقر در ایالات متحده در میان نخبگان Acritas Global وجود دارد (با جونز دی تقریباً از 10 بالا به طور کامل فرو می رود) . این در مورد وکلای ما چه می گوید؟ ممکن است شرکتهای Biglaw ما کاری را به درستی انجام دهند ، اما مطمئناً راهی برای انجام کارها متفاوت وجود دارد تا شرکتهای اضافی را به سمت موفقیت سوق دهد.

بیکر مک کنزی ، DLA پایپر و دندانپزشکان در رتبه نخست فهرست تجاری شرکت حقوقی 205 Acritas Global Elite قرار دارند [Thomson Reuters]


استاکی زارتسکیاستاکی زارتسکی سردبیر ارشد بالای قانون است ، جایی که او از سال 2011 در آنجا کار کرده است. او دوست دارد از شما بشنود ، بنابراین لطفا پست الکترونیک او را با هر گونه نکته ، سوال ، نظر ، یا انتقاد. می توانید دنبالش کنید توییتر یا با او در ارتباط باشید LinkedIn.

logo-footer