Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

در آخرین قسمت پادکست The Jabot ، من با کلی Culhane و هدر Clauson Haughian از Culhane Meadows صحبت می کنم. ما درمورد روند افتتاح شرکت خودشان و ارزشهایی که به نظر آنها مهمترین آنها هنگام ایجاد یک عمل است ، گپ می زنیم. ما همچنین در مورد مزایا و چالشهای خاص بهترین دوست و شریک تجاری بودن و همچنین بزرگترین تغییرات شرکت آنها به دلیل COVID بحث کردیم. ما همچنین در مورد نکاتی برای تمرین وکالت بصورت مجازی صحبت کردیم.

پادکست Jabot شاخه ای از برند Above the Law است که بر روی چالش های زنان ، افراد رنگین پوست ، LGBTQIA و سایر جمعیت های مختلف در صنعت حقوقی تمرکز دارد. نام ما غیر از روت بدر گینسبورگ بدنام و jabot (یقه تزئینی) است که او هنگام تحویل مخالفان از نیمکت استفاده می کرد. این یک یادآوری است که حتی وقتی برنده نمی شویم ، باز هم نیرویی قدرتمند هستیم که باید حساب شود.

گوش دادن مبارک!


کاترین روبینو سردبیر ارشد بالاتر از قانون ، مجری برنامه پادکست Jabot، و میزبان مشترک مثل یک وکیل فکر می کنم. مشاوران ATL بهترین هستند ، بنابراین لطفا با او ارتباط برقرار کنید. در صورت تمایل از طریق ایمیل ارسال کنید او با هر گونه نکته ، سوال یا نظر او را در توییتر دنبال کنید (@ کاترین 1)

logo-footer