Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

از زمان انتخابات 2016 و آشفتگی قانونی که اندکی پس از سوگند رئیس جمهور دونالد ترامپ آغاز شد (و تا امروز نیز ادامه داشته است) ، هزاران فارغ التحصیل دانشگاه – به ویژه زنان – تصمیم گرفتند به دانشکده حقوق بروند. با مرگ عدالت روت بدر گینسبورگ، زنان حتی بیشتر الهام گرفته اند تا قانون را مطالعه کنند و راه او را دنبال کنند.

همانطور که خوانندگان ما می دانند ، آخرین رتبه بندی دانشکده حقوق پرینستون ریویو پایان یافته است ، و امروز ، ما بر روی رتبه بندی فوق العاده مهم دیگری در دوران #MeToo #TimesUp در آمریکا تمرکز خواهیم کرد ، دورانی که کمالا هریس ، زنی که دانشکده حقوق است فارغ التحصیل ، تاریخ را به عنوان اولین زن و اولین زن رنگی که معاون رئیس جمهور منتخب می شود: دانشکده های حقوق با بیشترین منابع برای زنان.

به نظر شما کدام دانشکده های حقوق در بالای این لیست قرار گرفتند؟

ابتدا ، ما با روش بررسی پرینستون برای تعیین اینکه کدام دانشکده های حقوقی بیشترین منابع را برای زنان ارائه می دهند ، شروع خواهیم کرد. این رتبه بندی براساس درصد اعضای دانشجویی که زنان و همچنین پاسخ دانشجویان به یک س surveyال نظرسنجی مشخص شده اند ، بود: آیا دانشجویان و اساتید فارغ از جنسیت ، از همه به دانشجویان یکسان برخورد می کنند.

مطابق با بررسی پرینستون، اینها دانشکده های حقوقی هستند که زنان با همکلاسی های مرد خود برابری می کنند:

1. دانشکده حقوق دانشگاه استنفورد
2. دانشکده حقوق ورمونت
3. قانون نیوانگلند – بوستون
4. کالج حقوق دانشگاه تولدو
5. دانشکده حقوق دانشگاه ناحیه کلمبیا دیوید A. کلارک
6. دانشکده حقوق UC دیویس
7. دانشکده حقوق دانشگاه سنت توماس
8. دانشکده حقوق چارلستون
9. دانشکده حقوق دانشگاه واشنگتن – سنت لوئیس
10. دانشکده حقوق بروکلین

دانشکده حقوق ممکن است مکان مناسبی برای مقاومت ، پافشاری و اثبات زن بودن زنان در آمریکا در آمریکا باشد. این قانون ابزاری قدرتمند است و امیدواریم زنانی که خواهان تغییر هستند ، عاقلانه از این قانون استفاده کنند. برای شما آرزوی موفقیت در دانشکده حقوق داریم!

آیا دانشکده حقوق یا ماده آلما شما این برش را ایجاد کرده است؟ اگر اینگونه بود ، فکر می کنید رده بندی عادلانه ای داشت؟ اگر در لیست بهترین چشم اندازهای شغلی قرار نگرفته است ، آیا با این ارزیابی موافقید؟ لطفا برای ما ایمیل بزنید یا با افکار خود برای ما پیامک کنید (646-820-8477) با تشکر.

بهترین دانشکده های حقوق 2021 [Princeton Review]
بزرگترین منابع برای زنان 2021 [Princeton Review]


استاکی زارتسکیاستاکی زارتسکی سردبیر ارشد بالاتر از قانون است ، جایی که او از سال 2011 در آنجا کار می کند. او دوست دارد از شما بشنود ، بنابراین لطفا پست الکترونیک او را با هر گونه نکته ، سوال ، نظر ، یا انتقاد. می توانید دنبالش کنید توییتر یا با او در ارتباط باشید LinkedIn.

logo-footer