Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

(تصویر از طریق گتی)

تعطیلات زمستانی و سال جدید تقریباً بر سر ماست ، پس چرا اجازه نمی دهید برخی از رتبه بندی های جدید دانشکده های حقوقی شما را خوشحال کنند؟ روزنامه پرینستون ریویو اخیراً رتبه سالانه دانشکده حقوق خود را منتشر کرد و بهترین 164 دانشکده حقوق کشور را تحت پوشش قرار داد (نسبت به سال گذشته 167) و این واقعیت را که 200 پوند دانشکده حقوق با درجه اعتبار سنجی مختلف توسط کانون وکلای آمریکا وجود دارد ، نادیده گرفت. تسلیت ما به سی دانشکده های حقوقی که قادر به کاهش رتبه بندی پرینستون ریویو در سال 2021 نبودند – باید بدانند که موسسه شما بخشی از کوچکترین دانشکده های حقوقی است که در میان “بهترین ها” نیستند. “

ما بر روی یکی از 14 گروه رتبه بندی متمرکز شده ایم که فکر می کنیم افراد بیشترین علاقه را به آنها دارند: دانشکده های حقوقی که فارغ التحصیلان بهترین چشم انداز شغلی را دارند. دیری نگذشته بود که تعریف شل شده پرینستون ریویو از “چشم انداز شغلی” به این معنی بود که کل گروهی از فارغ التحصیلان حقوق می توانند “نوار” را در “باریستا” قرار دهند ، اما خوشبختانه روش از حدود پنج سال پیش تغییر کرد و این حرفه رتبه بندی در حال حاضر معنای واقعی دارد.

نتایج “بهترین چشم اندازهای شغلی” پرینستون ریویو اکنون براساس داده های بسیار مرتبط گزارش شده توسط مدیران دانشکده های حقوق ، از جمله متوسط ​​حقوق شروع ، درصد دانش آموزان شاغل در مشاغل مورد نیاز برای عبور از میله (و شاغل در مدرسه) و درصد دانش آموزان است. که در اولین تلاش خود توانستند در آزمون وکالت قبول شوند. پرینستون ریویو همچنین به پاسخ نظرسنجی های دانش آموزان متکی است.

در اینجا 10 دانشکده برتر حقوق در لیست “بهترین چشم اندازهای شغلی” Princeton Review برای سال 2020 وجود دارد. در طول سال گذشته اوضاع برای مدارس T14 واقعا تغییر کرده است:

1. دانشکده حقوق دانشگاه نیویورک (بدون تغییر)
2. دانشکده حقوق دانشگاه استنفورد (رتبه 4 سال گذشته)
3. دانشکده حقوق دانشگاه میشیگان (رتبه 9 در سال گذشته)
4. دانشکده حقوق دانشگاه ویرجینیا (رتبه 2 سال گذشته)
5. دانشکده حقوق دانشگاه دوک (رتبه 3 سال گذشته)
6. دانشکده حقوق دانشگاه هاروارد (رتبه 5 در سال گذشته)
7. دانشکده حقوق دانشگاه شیکاگو (بدون تغییر)
8. دانشکده حقوق دانشگاه کلمبیا (بدون تغییر)
9. دانشکده حقوق پریتزکر دانشگاه نورث وسترن (رتبه 6 در سال گذشته)
10. دانشکده حقوق دانشگاه کالیفرنیا برکلی (سال گذشته رتبه بندی نشده است)

چه اتفاقی روی زمین افتاده است که چنین تغییرات بزرگی در رتبه بندی ایجاد می کند؟ برای پاسخ ، بیایید به روش Princeton Review برگردیم. به هر دانشکده حقوق یک “رتبه بندی شغلی” که علاوه بر تمام داده های آماری گزارش شده توسط مدیران دانشکده حقوق ، شامل اطلاعات زیر است:

این رتبه بندی اعتماد به نفس دانش آموزان را در توانایی مدرسه برای هدایت آنها به سمت فرصت های شغلی مثمر ثمر و همچنین سوابق خود مدرسه در این زمینه سنجیده است. … ما از دانشجویان می پرسیم که برنامه حقوق چقدر تجربه عملی را تشویق می کند. فرصت های خارج از دوره ، کارآموزی و کارمندی. و انتظار دارند که بعد از فارغ التحصیلی چه احساسی برای وکالت داشته باشند.

پرینستون ریویو تا حد زیادی به بازخورد دانشجویان درباره داده های واقعی اعتماد می کند. یک بار دیگر ، افرادی که احساس می کردند مشاغل خوبی پیدا می کنند از افرادی که واقعاً قادر به بدست آوردن مشاغل عالی هستند مهم تر بودند. این ممکن است توضیح دهد که چرا پن پن ، رتبه 10 در سال گذشته ، با 89.2 درصد از طبقه سال 2019 در مشاغل تمام وقت و طولانی مدت که در آن گذرگاه لازم بود (تخفیف شش موقعیت با بودجه مدرسه) به طور کامل از رتبه 2021 سقوط کرد در حالیکه قانون برکلی ، با 85.7 درصد از طبقه سال 2019 که در مشاغل تمام وقت و بلند مدت که نیاز به گذراندن بار بود (با تخفیف 15 موقعیت با بودجه مدرسه) استخدام شد ، جای خود را به دست آورد.

آیا دانشکده حقوق یا ماده آلما شما این برش را ایجاد کرد؟ اگر اینگونه بود ، فکر می کنید رده بندی عادلانه ای داشت؟ اگر در لیست بهترین چشم اندازهای شغلی قرار نگرفته است ، آیا با این ارزیابی موافقید؟ لطفا برای ما ایمیل بزنید یا با افکار خود برای ما پیامک کنید (646-820-8477) با تشکر.

بهترین دانشکده های حقوق 2021 [Princeton Review]
2021 [Princeton Review]


استاکی زارتسکیاستاکی زارتسکی سردبیر ارشد بالاتر از قانون است ، جایی که او از سال 2011 در آنجا کار می کند. او دوست دارد از شما بشنود ، بنابراین لطفا پست الکترونیک او را با هر گونه نکته ، سوال ، نظر ، یا انتقاد. می توانید دنبالش کنید توییتر یا با او در ارتباط باشید LinkedIn.

logo-footer