Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

آسای روح، طرف دعوی سابق که سکوی مدیریت دعاوی Allegory Law را بنیان نهاده است ، به این شرکت حقوقی پیوسته است کرول و مورینگ به عنوان مدیر ارشد نوآوری در عمل و ارزش مشتری.

این شرکت در اعلام استخدام Asay گفت ، Asay با مشارکت با مشتریان این شرکت بر روی بهره وری رانندگی ، ارائه ارزش قابل اندازه گیری و ایجاد راه حل های نوآورانه خدمات سفارشی تمرکز خواهد کرد.

آسای بیش از شش سال در Gibson، Dunn & Crutcher وکیل بود قبل از اینکه Allegory را در سال 2012 به عنوان یکی از اولین سیستم های مدیریت دعاوی مبتنی بر ابر ابر راه اندازی کند.

وقتی تمثیل بود خریداری شده توسط Integreon Discovery Solutions در سال 2017 ، آسای مدیر ارشد نوآوری آن شد. در مارس 2020 ، آسای به Litera Microsystems ، جایی که وی یک متخصص دامنه و مشاور مشتری در دادخواهی بود.

بعد از اینکه آسای به ادبیات نقل مکان کرد ، تمثیل را به دست آورد از Integreon.

وی گفت: “آلما با تلاش در جهت تجربه مشتری و چشم انداز ارزشمند خود از شناخت نقش های مختلف قانونی و شرکتی ، رویکردی جامع را در جهت تلاش مشتری روبرو می کند.” الن دویر، رئیس کمیته اجرایی کرول و مورینگ.

“او درک خوبی از آنچه مشتریان نیاز دارند و برخی از چالش های آنها مواجه است ، در سمت تجارت به عنوان بنیانگذار و مدیر عامل شرکت خود بوده است.”

آسای در نقش جدید خود ، با وکلای شرکت و همچنین با تیم توسعه مشتری ، قیمت گذاری ، مدیریت حقوقی پروژه و تیم های فناوری اطلاعات کار خواهد کرد.

او در ارائه راه حل های سفارشی با ارزش بالا به مشتریان شرکت در زمینه هایی از جمله مدیریت ماده ، بهبود فرآیند ، مدیریت دانش و کاربردهای فناوری متمرکز خواهد بود.

این شرکت گفت که وی همچنین با ادارات حقوقی مشتری و تیم های عملیاتی حقوقی همکاری خواهد کرد تا اولویت ها و چالش های آنها را درک کند و راه حل های مقرون به صرفه و ارزشمندی ارائه دهد.

آسای در بیانیه ای گفت: “من به عنوان یک کارآفرین چیزهای زیادی آموخته ام که از استفاده از نقش جدیدم بسیار هیجان زده هستم ، از جمله قدرت گوش دادن و معنای ارائه نوآوری واقعی و پایدار.”

آسای گفت: “چیزی که من از 10 سال کار در فناوری حقوقی دریافتم این است که ما باید کمتر به فناوری به عنوان راه حل برای حل همه مسائل و بیشتر به چالش های خاصی که مشتریان در زمان واقعی با آن روبرو هستند تمرکز کنیم.”

آسای نویسنده و سخنران مکرری در زمینه نوآوری در صنعت حقوقی بوده و در پادکست ها (از جمله) حضور داشته است یکی که قبلا میزبان آن بودم) ، در کنفرانس ها ، و مجری سریال های خودش در Litera TV بود.

من او را در مقاله ای نوشتم که 2017: سال زنان در فناوری حقوقی.

logo-footer