Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

در حالی که ما تمام روش های شرکت های حقوقی را برای کنترل بحران ویروس کرونا کاملاً مستند کرده ایم ، شرکت های بزرگ موفق به فرار از این نظارت شده اند زیرا تعدیل کارکنان آنها بخش های حقوقی بسیار کمی را لمس کرده است ، در صورت وجود.

امروز همه اینها تغییر می کند.

بنیامین مور ، یک شرکت Berkshire Hathaway که به عنوان یکی از بهترین تامین کنندگان رنگ در کشور شناخته می شود ، کل بخش حقوقی خود را در ماه نوامبر تبرئه کرد. گفته می شود برای اضافه کردن طعنه به وضعیت ، اخراج ها در “روز ملی وکیل خود را دوست داشته باشید” رخ داده است.

یک منبع گفت که بیش از 30 میلیارد دلار درآمد خالص سه ماهه سوم سال گذشته برای Berkshire Hathaway افزایش یافته است ، یک منبع می گوید این شرکت به “دلایل مالی” تیم حقوقی داخلی خود را برون سپاری می کند.

مشاور شرکت جزئیات وکلائی که مجبور به اخراج شده اند را در اختیار دارد:

به گفته منبع ، اریک فینکلمن ، مشاور مشاور سابق سابق ، اخباری درباره اخراج کارگران قبل از اعدام در بنجامین مور دریافت کرد که بعداً همان روز خبر را به سه عضو دیگر بخش حقوقی داد.

سایر وکلای داخلی که از کار اخراج شدند: معاون مشاور عمومی و دستیار دبیر ایرا لاکریتز. کارین جفرسون معاون GC کار و اشتغال و مشاور مشاور Marianna Codispoti.

به گفته یک منبع ، این شرکت کلیه کارهای حقوقی خود را به لیتلر مندلسون و پیمانکاران مستقل واگذار کرده است.

با آرزوی موفقیت برای همه کسانی که از اخراج کارگران در بنجامین مور آسیب دیده اند.

اگر شرکت یا سازمان شما در حال کاهش حقوق ، بستن درهای خود ، یا کاهش ردیف وکلا یا پرسنل خود است ، خواه از طریق اخراج های آزاد ، اخراج های مخفیانه یا خریدهای داوطلبانه ، لطفاً در این باره اطلاع ندهید. شبکه گسترده ما خبرچینان بخشی از آن است که باعث بالا رفتن قانون می شود. تو می توانی برای ما ایمیل بزنید یا برای ما پیامک کنید (646-820-8477)

اگر می خواهید برای اخطارهای اخراج ATL ثبت نام کنید ، لطفا پایین بروید و آدرس ایمیل خود را در کادر زیر این پست وارد کنید. اگر قبلاً برای هشدارهای اخراج ثبت نام کرده اید ، نیازی به انجام کاری نیست. ظرف چند دقیقه از اخراج کارگران ، کاهش حقوق و یا اعلامیه های مضمونی که منتشر می کنیم ، یک اعلان ایمیل دریافت خواهید کرد.

بنجامین مور کل بخش حقوقی خود را برکنار کرده است [Corporate Counsel]


استاکی زارتسکیاستاکی زارتسکی سردبیر ارشد بالاتر از قانون است ، جایی که او از سال 2011 در آنجا کار می کند. او دوست دارد از شما بشنود ، بنابراین لطفا پست الکترونیک او را با هر گونه نکته ، سوال ، نظر ، یا انتقاد. می توانید دنبالش کنید توییتر یا با او در ارتباط باشید LinkedIn.

logo-footer