Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

من یک کابوس مکرر دارم. این حالت به دو شکل انجام می شود: یا بازرسان وکالت در کالیفرنیا به من می گویند که 44 سال پیش اشتباه کرده اند و من قبول نشدم ، یا بدتر از آن ، وکلائی که بیش از X سال تمرین می کنند باید یک آزمون وکالت دیگری انجام دهند تا نه تنها ببینند اگر آنها هنوز شناخت دارند ، اما همچنین اگر ما پیرمردها هنوز می توانیم مشاوره حقوقی شایسته ای ارائه دهیم. من هرگز فکر نمی کردم که 44 سال پس از قبولی در آزمون وکالت بنویسم ، اما من اینجا هستم. و مانند بسیاری از مواقع دیگر ، داستان باورپذیری را تحت فشار قرار می دهد ، اما به نظر می رسد داستان پایان ندارد.

چند بار شما را به چیزی متهم کرده اند و پس از آن وظیفه شماست که آن را انکار کنید ، نه اینکه متهم مجبور به ارائه دلیل باشد؟ و نه ، من در مورد تمام چسب زدن به لباس از زمان انتخابات صحبت نمی کنم. این را به دیگران می سپارم. کار من نیست همانطور که دادگاه ها پرسیده اند ، اثبات کجاست؟ و این سوال در اینجا صادق است.

آنچه من در مورد آن صحبت می کنم جدیدترین فلپ در مورد آزمون وکالت کالیفرنیا است. من هرگز از نوشتن در مورد آن خسته نمی شوم زیرا بازدیدها فقط ادامه دارند.

آخرین؟ این نوار تقریباً یک سوم (بیش از 3000 نفر) از بازرسان نوار آنلاین ماه جولای را متهم به تقلب می کند. بگو چی؟ نوار اعلامیه های فصل 6 را با بیان اینکه تقلب در جریان است ، ارسال کرده است. مبانی این ادعاها چیست؟ این همه در فیلم ها، یا به قول بازرسان وکالت.

ادعاهایی که به گفته بازرسان وکالت شواهد کلاهبرداری است چیست؟ در مورد موارد زیر چطور: چشم های معاینه کننده به طور متناوب از دید وب کم ها ، صدا کار نمی کند و معاینه کنندگان در پشت آزمون در پشت کامپیوتر خود حضور ندارند؟ اگر فرد معاینه کننده در حین امتحان باید عطسه کند ، چه می شود؟ من از شما چیزی نمی دانم اما من معمولاً با چشمان بسته عطسه می کنم و گاهی اوقات به آرنجم عطسه می کنم ، بنابراین چشم هایم دیده نمی شود.

اگر صدا کار نمی کند ، مشکل کیست؟ من فکر می کنم که نوار نظارت بر اطمینان از اینکه همه کار می کند نظارت می کرد. در مورد ادعای عدم حضور پشت رایانه آنها در هنگام امتحان چطور؟ اگر مجبور شوید صفحه را برای استفاده از سرویس بهداشتی ترک کنید و نمی توانست صبر کند ، چه می کنید؟

آزمونگرانی که پرونده های ویدئویی آنها پرچم گذاری شده است زیرا مظنون به تقلب و تقلب به معنای سنتی نیستند ، ظاهرا جدیدترین رسوایی وست پوینت (همان پاسخی که در بخشی از امتحان داده شده) نیست بلکه به معنای تعریف شده توسط بازرسان وکالت است. .

چگونه منفی را ثابت می کنید؟ اگر صدا در هنگام آزمون آزمایشی کاملاً کارآمد است ، چرا دلیلی وجود دارد که باور داشته باشید در آزمون واقعی نیز صدق نمی کند؟ شما به عنوان آزمایش کننده چگونه توضیح می دهید که هیچ تقلبی صورت نگرفته است؟ چندین وکیل مدافع انتظامی می گویند که اطلاعیه هایی که مشتریان آنها دریافت کرده اند اطلاعیه های فصل 6 بدون امضا و بدون تاریخ است. این اعلان ها 10 روز فرصت می دهد تا پاسخ دهندگان را پاسخ دهند. ده روز از کی؟ و چگونه پاسخ دهیم؟ آیا من کلمه “snafu” را می گویم؟

چه اتفاقی می افتد اگر دفتر آزمون وکالت تشخیص دهد که تخلفی انجام شده است؟ سپس بازپرس می تواند اولین آزمایش خود از هزارتوی قانون را انجام دهد ، درخواست دادرسی اداری ، سپس درخواست تجدید نظر در محضر دادگستری و در نهایت به دیوان عالی کشور کند. چه مدت طول می کشد؟ برای حل آن چه مقدار از هزینه ها – بیشتر معاینات از قبل از نظر مالی آسیب دیده اند – باید پرداخت شود؟ اگر فرآیند آزمایش کننده را پاک کند ، چه می شود؟ پیش بینی حق الوکاله؟ شما چی فکر میکنید؟

واقعیت اصلی این است که نمرات نوار این امتحان کنندگان معطل نگه داشته می شوند تا این امتحان کنندگان قادر به گرفتن نوار فوریه نباشند ، همچنین باید از راه دور برگزار شود. خیلی اشتباه است

این امتحان کنندگان ضعیف مجبور شده اند امسال مقدار زیادی تسجوری (ییدیشی برای غم و اندوه) تحمل کنند و نیازی به تازه کردن خاطرات کسی نیست که دقیقاً چقدر بوده است.

تأخیر در نتایج امتحانات وکالت تا ژانویه به اندازه کافی بد است. اکنون نوار می خواهد داوطلبان امتحان را مجازات کند و اجازه ندهد آنها در نوار فوریه بنشینند در حالی که تعیین امتیازات قبلی در نوار معلوم است. بنابراین ، امتحان کنندگان ممکن است مجبور شوند هر زمان که ممکن است تا بار بار تابستان صبر کنند تا یک سال کامل دیرتر از حد انتظار برای امتحان بنشینند. این را به وام دهندگان بدهی دانشجویی خود بگویید ، این را به خانواده و طلبکاران خود بگویید ، نه به شركتهایی كه ممكن است مشاغل آزاد داشته باشند. و در حالی که منتظر هستید بدانید که آیا تقلب کرده اید و آیا می توانید برای بار فوریه بنشینید ، دفتر جان گریشام را بخوانید نوار خروس. این داستانی است که اغلب در مورد بدهی دانشکده حقوق صحبت نمی شود.

ما امسال داستان هایی در مورد نرم افزار ExamSoft داشته ایم قادر به تشخیص افراد رنگین پوست نیست. شاید این می تواند دلیل “تقلب” ادعایی باشد؟ نظارت تبعیض آمیز نژادی؟

این سایه بوکس است. حداقل در دادرسی ، کم و بیش می دانید که رقیب کیست و چه ادعاهایی دارد. معایناتی که اخطاریه دریافت کرده اند مشاورانی را برای نمایندگی آنها در این وضعیت ناخوشایند استخدام می کنند و من فقط باور ندارم که همه 3000 امتحان کننده بعلاوه تقلب کرده باشند. این معاینه کنندگان ، که بیشتر آنها منتظر نتیجه کار برای یافتن شغل و در نهایت یافتن شغل هستند – نه اینکه در حال حاضر افرادی وجود داشته باشند – که در بدهی دانشجویی گرفتار شده اند با پرداختی که قبلاً پرداخت شده است ، اکنون باید مبلغی را برای مشاوره بدست آورند تا اثبات منفی باشد . مسخره – مضحک.

چه کریسمس مبارک؟ سانتا نه یک توده زغال سنگ ، بلکه کیسه های گود برای یک سوم از شرکت کنندگان در آزمون نوار اکتبر کالیفرنیا ذخیره کرده است. نه هو ، هو ، هو


جیل سوئیتزر بیش از 40 سال عضو فعال دادگستری ایالت کالیفرنیا بوده است. او به خاطر سپردن وکالت در زمانی آرامتر و ملایم تر. او کار حقوقی متنوعی داشته است ، از جمله حضور در سمت معاون دادستان منطقه ، یک تمرین انفرادی ، و چندین بازی در خانه ارشد. او اکنون به طور تمام وقت واسطه است ، که به او این فرصت را می دهد تا دایناسورها ، هزاره ها و افراد بین آنها را تحت تأثیر قرار دهد – این همیشه مدنی نیست. می توانید از طریق ایمیل با وی در تماس باشید [email protected].

logo-footer