Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

صندلی جهانی رئیس دادرسی. شریک مدیر دفتر. اینها عناوین خوش صدای خوبی هستند ، درست است؟ در حرفه ای که بر اعتبار و منزلت تأکید دارد ، جای تعجب نیست که بسیاری از شرکای با بازده بالا آرزو دارند که شرکت های خود را رهبری کنند. برای شریکی که در هر مرحله از سلسله مراتب Biglaw به موفقیت رسیده است ، اوج رهبری یک پیروزی طبیعی بعدی به نظر می رسد. اما اگر می توانید به آن قله برسید ، باید قبل از قبول وقت ملاقات ، دو سوال از خود بپرسید. اول ، چرا من این کار را می خواهم؟ دوم ، آیا زمان بندی مناسب است؟

واقعیت های رهبری دفتر حقوقی

شرکای موفق دفاتر حقوقی عادت به تعامل با مدیران قدرتمند شرکتی دارند. تماشای مشتریان آنها در حال اداره شرکت ها یا ادارات حقوقی داخلی برخی از وکلا را ترغیب می کند که فکر کنند ، “هی ، من می توانستم چنین کاری کنم!” و چه راهی بهتر از ریاست شرکت آنها برای اثبات آن؟

مهم است که تشخیص دهیم توان مصرفی یک شریک مدیر از نظر ماهوی با مدیر عامل متفاوت است. شرکت ها اساساً سازمان های سلسله مراتبی هستند و گرچه موثرترین مدیران عامل به کارمندان القا می کنند تا با چشم انداز مدیرعامل همسو شوند ، اما واقعیت این است که مدیر عامل می تواند در صورت لزوم به طور یک جانبه عمل کند. خطوط گزارش دهی به وضوح مشخص شده است و بعید است که اعضای تیم مقاومت در برابر بخشنامه های رهبری ارشد طولانی مدت باشند. علاوه بر این ، کارکنانی که استعفا می دهند به ندرت در موقعیتی هستند که بتوانند بخش قابل توجهی از تجارت شرکت را با خود ببرند.

در مقایسه با مدیر عامل ، یک صندلی Biglaw به طور کلی در وضعیت ضعیف تری برای ایجاد تغییرات یک طرفه است. همه ما می توانیم به نمونه هایی از شرکای مدیریتی فوق العاده قدرتمند فکر کنیم – غالباً اینها بنیانگذاران شرکتهایشان هستند که نام آنها روی سربرگ است. اما در مورد معمولی تر شریکی که برای تصدی نقش کرسی بالا می رود ، تجربه رهبری بیشتر از دادن دستور ، گربه گله است. شرکا مالک هستند و آنها حق دارند در جهت شرکت حق اظهار نظر را داشته باشند. این امر به ویژه در مورد باران سازها صادق است ، که با توانایی همیشه در انتقال کتاب تجارت خود به جای دیگر ، قدرت آنها تقویت می شود. بر خلاف کارآیی ساختارهای سلسله مراتبی شرکت ها ، رهبری دفتر حقوقی فرایند کندتر ، مشارکتی و محدودتری را به دنبال دارد.

تفاوت قابل توجه دیگر بین مدیران عامل و صندلی های Biglaw این است که رهبران Biglaw اغلب اعضای پردرآمد شرکت های خود نیستند. به طور کلی مدیران عامل مسئولیت عملکرد مالی شرکت های خود را بیش از اندازه بزرگ فرض می کنند و غرامت بیش از اندازه آنها نشان دهنده این موضوع است. در یک شرکت حقوقی ، پویایی متفاوت است. یک شریک مدیر نقش مهمی در اطمینان از عملکرد صحیح شرکت ایفا می کند ، اما درآمد به طور کلی به طور عمده به تلاش های توسعه تجارت غیرمتمرکز شرکای شخصی تعلق می گیرد. (قیاسی را که اخیراً بین ما کشیده شده بخاطر بیاورید شرکای شرکت حقوقی و دارندگان حق رای دادنجبران خسارت زیاد از طریق بارندگی حاصل می شود نه از طریق هدایت شرکت در ظرفیت اداری.

قبل از موافقت برای کرسی شدن ، عاقلانه خواهید بود که قدمی به عقب بردارید و در مورد دلیل آرزوی رهبری مستقل تأمل کنید. این یک کار چالش برانگیز است و در مقایسه با تمرین تمام وقت ، به احتمال زیاد برای تصدی پست عالی رهبری حق بیمه دریافت نخواهید کرد. اطمینان حاصل کنید که هنگام ارزیابی مطلوبیت این نقش ها فراتر از عنوان نگاه می کنید.

دام های اوج صعود به اوج

با فرض اینکه شما هیچ توهمی در مورد اینکه رهبری به دنبال دارد ، ندارید و تصمیم گرفته اید که این نقش را می خواهید ، دومین مسئله مهم زمان بندی است. شرکای ستاره اغلب به محض اینکه فرصت پیدا می کند به رده بالای شرکت های خود صعود می کنند. این در یک سطح کاملاً منطقی است – چه کسی می داند در فرصتی دیگر شانس دوم پیدا می کنید؟ اما اگر به شما فرصتی پیشنهاد شده است که شرکت خود را به عنوان یک شریک میانی شغلی هدایت کنید ، مهم است که به مشکلات احتمالی فکر کنید.

خطر اصلی این است که شما به پایان دوره رهبری خود می رسید و موقعیت خوبی برای ادامه تمرین خود ندارید. اگر انتظار دارید که ریاست شرکت آخرین شغل شما باشد ، لازم نیست نگران انصراف از کتاب خود باشید. اما اگر شما به عنوان یک شریک میانی شغل ، نقش رهبری را بر عهده دارید ، با انتظار تمرین برای یک دهه دیگر در قسمت عقب ، باید مراقب مشکلات دوباره ادغام در تمرین تمام وقت باشید.

ماهیت این خطر بستگی به این دارد که آیا نقش شریک مدیر یک کار تمام وقت است. اگر از شما انتظار می رود که تمام توجه خود را به رهبری اختصاص دهید ، لزوماً باید تمرین خود را به شرکای دیگر بسپارید. و اگر این کار را انجام دهید ، نباید انتظار داشته باشید که چندین سال آن را پس بگیرید. انتقال از این نوع معمولاً چسبناک است: تا زمان بازگشت به صحنه ، مشتریان شما عادت به معامله با آن شرکای دیگر را خواهند داشت و ممکن است منفعت بازگشت به شما را نبینند. در دوره ای که بنگاه های اقتصادی بیش از هر چیز اولویت خود را در اولویت قرار می دهند ، شما بدون داشتن یک کتاب قوی تجارت ، به تلاش برای بازگشت به موقعیت قبل از رهبری خود ادامه خواهید داد.

اگر شرکت شما از شما انتظار دارد که در دوران رهبری به صورت نیمه وقت به تمرین ادامه دهید ، خطر از بین رفتن روابط مشتری شما کاهش می یابد ، اما ممکن است تمرین شما هنوز مختل شود. رقبای شما صرفاً در ساخت کتابهایشان متمرکز خواهند شد ، در حالی که شما به دلیل مسئولیتهای سرتاسری خود را منحرف خواهید کرد. به یاد داشته باشید: عناوین فانتزی خوب هستند ، اما ارزش طولانی مدت شما برای شرکت از توانایی رشد و حفظ عملکرد شما ناشی می شود.

شما باید تصور کنید که به عهده گرفتن نقش کرسی در واقع یک برنامه بازنشستگی است. اگر این باعث ناراحتی شما می شود ، بهتر است فعلاً کار را به تأخیر بیندازید.


اد توجه داشته باشید: این آخرین قسمت از مجموعه ارسال های از است پیوند جانبی تیمی از همکاران متخصص مایکل آلن مدیر عامل شرکت Lateral Link است. او در دفتر لس آنجلس مستقر است و منحصراً در جلسات شریک و مشاوران عمومی برای شرکت ها و شرکت های برتر تمرکز دارد. او پیش از تأسیس Lateral Link در سال 2006 ، به عنوان وكیل در Gibson ، Dunn & Crutcher LLP و Irell & Manella LLP كار می كرد. مایکل قبل از اینکه مدرک JD خود را از دانشگاه حقوق هاروارد کسب کند ، از دانشگاه کالیفرنیا ، سان دیگو فارغ التحصیل شد.


لینک جانبی یکی از بالاترین رتبه ها در زمینه استخدام های حقوقی بین المللی است. با بیش از 14 دفتر در سراسر جهان ، Lateral Link در زمینه قرار دادن وکلا در معتبرترین شرکت ها و شرکت های حقوقی در جهان تخصص دارد. Lateral Link با مدیریت وکلای سابق از دانشکده های عالی حقوق ، رسم استخدام وکلا برای اجرای جهش های جانبی وکلا را دارد. کلیک اینجا برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ما

logo-footer