Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

(عکس از درو آنگرر / گتی ایماژ)

آن دسته از ما که واقعاً این کشور را دوست داریم – به تعبیری بسیار عمیق تر از اینکه فقط بخواهیم روی یک جفت پرچم آمریکایی Crocs بلغزانیم و وانمود کنیم که از مردم خارج از کشور بهتر هستیم در حالی که از تاریخ غنی و پیچیده ملت بی اطلاع هستیم – کار سختی داشت تماشای بی ادبی آرمانهای ایالات متحده توسط دونالد ترامپ با خواستار بی اساس زندانهای رقبای خود. او بیش از چهار سال است که مردم را به شعارهای “قفلش کن” با هدف هیلاری کلینتون هدایت می کند. ترامپ با شعار دادن دیگر رهبران زن حزب دموکرات را نیز هدف قرار داده است ، از جمله سناتور دیان فاینشتاین و سخنران نانسی پلوسی. اخیراً ، ترامپ با تغییر دادن شعار “قفل کردن او” و با هدف آن رئیس جمهور سابق باراک اوباما همچنین در جو بایدن. چه کلاهبرداری.

هر چند یک مشکل کوچک وجود داشت. هیچ یک از این افراد مرتکب جرمی نشده اند (اگر شما یک مادر هاکی QAnon یا هر چیز دیگری هستید و قبلاً به نحوی به این ستون رسیده اید ، برای من نامه الکترونیکی ننویسید ، من نشانه های خودم را می دانم که چه کسی داشته و چه نکرده است) مرتكب جرمی از طرف دادستان شد و نه از احمق غیرمجاز تصادفی با اتصال به اینترنت و مدت زمان زیادی كه در دست او بود ، بسیار ممنون).

آ وزارت دادگستری را که توسط بیل بار مسلح شده بود برای جنگ در جنگهای سیاسی ترامپ مسلح کرد بر اساس شواهد کاملاً ناموجود برای شارژ هر یک از اهداف شعارهای ترامپ کافی نبود. حتی در این صورت ، ترامپ کمتر از یک ماه پیش گفت که او هنوز هم “100 درصد” با این ایده موافق است که هیلاری کلینتون باید به زندان بیفتد، و او تلویحاً گفت که میراث بار به آن بستگی دارد. پسر ، اگر او نگران میراث بار نیست ، من واقعا خبرهای بدی برای او دارم.

اما این حداقل نگرانی ترامپ است ، زیرا برخلاف همه افرادی که او برای پیشبرد جاه طلبی های سیاسی خود دروغ می گفت ، به نظر می رسد ترامپ دارد چندین دهه مرتبا مرتکب جنایات شد. اوه ، بیایید با حمله جنسی شروع کنیم ، که او در هنگام ضبط در یک میکروفون گرم ، به جرئت مرتکب شد. در این مرحله حداقل 26 زن علناً دونالد ترامپ را به سو of رفتار جنسی متهم کرده اند.

مطمئناً ، بسیاری از ادعاهای تجاوز جنسی برای پیگرد قانونی در مقررات مربوطه بسیار قدیمی هستند و موانع اثباتی نیز در این موارد وجود دارد که به طور معمول هیچ کس به جز قربانی و مرتکب شاهد حمله جنسی نیست. بنابراین بیایید فقط به سمت کلاهبرداری های سطح دولت برویم.

سیروس ونس ، دادستان منطقه منهتن بیش از دو سال است که تحقیقات جنایی درباره ترامپ و سازمان ترامپ انجام داده است. این کاوشگر در ابتدا برای بررسی پرداخت های غیرقانونی غیرقانونی پول ترامپ که به دو زن قبل از انتخابات 2016 انجام داده بود ، آغاز شد ، اما پرونده های اخیر دادگاه نشان می دهد که تحقیقات گسترده تر بوده و شامل کلاهبرداری های احتمالی بانکی ، کلاهبرداری مالیاتی ، تقلب در بیمه و جعل سوابق تجاری است. . در حالی که جزئیات کامل تحقیقات ونس هنوز علنی نیست ، به نظر می رسد ونس آماده است تا سوابق مالیاتی ترامپ را بدست آورد ، که احتمالاً هر نوع پرونده ای را که می سازد بیشتر می کند.

در سطح فدرال ، بسیاری از مفسران حقوقی این احتمال را مطرح کرده اند که ترامپ می تواند با اتهامات فرار مالیاتی مواجه شود در پی افشاگری مبنی بر اینکه در سال 2016 و 2017 فقط 750 دلار مالیات بر درآمد فدرال پرداخت کرده است. اگرچه بایدن بسیار سخت گیرانه گفته است که حمایت می کند وی همچنین اظهار داشته است كه در قضاوت مستقل وزارت دادگستری خود دخالت نخواهد كرد. تحقیقات مربوط به کلاهبرداری مالیاتی در سطح ایالت ترامپ و سازمان ترامپ در حال انجام است توسط دادستان کل نیویورک لتیتیا جیمز ، که اریک ترامپ را در ماه اکتبر به عنوان بخشی از این تحقیق برکنار کرد.

سپس فتنه است. 18 کد ایالات متحده 84 2384 با عنوان “توطئه فریب آمیز” ، و می گوید:

اگر دو یا چند نفر در هر ایالت یا سرزمین یا هر مکانی که تحت صلاحیت ایالات متحده است ، برای سرنگونی ، سرکوب یا تخریب به زور دولت ایالات متحده توطئه کنند … هرکدام تحت این جریمه می شوند عنوان یا بیش از بیست سال حبس ، یا هر دو.

دولت بایدن در رأس دولت جدید ایالات متحده قرار خواهد گرفت و بدون هیچ مدرکی، دونالد ترامپ ، کیلی مک انانی ، رودی جولیانی و تعدادی دیگر از افراد لیست D به طور مداوم سر و صدا می کنند اینکه دولت بایدن غیرقانونی است ، مرتکب تقلب گسترده در رأی دهندگان شده و انتخابات را خواهد دزدید. هیچ کس قرار نیست ترامپ را به جرم فتنه متهم کند. اما مانند همه چیز ، او را در یک منحنی بزرگ درجه بندی می کنیم. اگر من خودم را در کاخ سفید محاصره کردم ، ادعا کردم که من در انتخابات پیروز شدم حتی اگر هیچ مدرکی برای زیر سوال بردن نتیجه قانونی انتخابات ندارم ، همه دوستانم را مجبور کردم که بیرون بروند و بگویند که رای دهندگان به جای بیدن من را قانونی انتخاب کردند ، و اصرار داشت که من به جایی نمی روم ، مردم آن را کودتا می نامند. به دلایلی ، ترامپ همیشه پاس می گیرد.

گرچه شاید این امر نیازی به عمیق تر شدن اصل کلان حقوقی “آنچه برای غاز خوب است برای دروازه بان مفید باشد.” فکر نمی کنم ترامپ خودآگاهی داشته باشد تا از این شعارهای “قفلش کن” یا هر چیز دیگری واقعاً پشیمان شود. اما اگر او پشت میله های زندان بپیچد ، این برای همه ما که توانایی درک کنایه را داریم کاملاً پیچیده خواهد بود.


جاناتان ولف یک همکار در یک دادگستری در یک شرکت متوسط ​​و کاملاً مینه سوتا است. او همچنین به عنوان استاد نویسندگی کمکی در دانشکده حقوق میچل هملاین تدریس می کند ، برای طیف گسترده ای از نشریات مقاله می نویسد ، و داشتن سواد مالی و علمی را هم برای وی کار می کند و هم لذت او را. هر نظری که او ابراز می کند احتمالاً طلای خالص است ، اما با این وجود صرفاً نظر وی است و نباید به هیچ سازمانی وابسته باشد. به هر حال نمی خواهد اعتبار را تقسیم کند. می توان به او دسترسی پیدا کرد [email protected].

logo-footer