Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

اخبار مربوط به قانون اخیراً با اخبار مربوط به حقوق و پاداش در بیگلاو همراه بوده است ، زیرا این شرکت ها برای پاداش دادن به وکلائی که در طول بیماری همه گیر خون و اشک برای مشتریان عرق کرده اند ، پاداش می دهند. آنها شایسته هرگونه افتخار پولی هستند. با این وجود ، در طی 16 ماه گذشته ، در مورد اینکه آیا آب آب قابل فشردن است ، روح زیادی را جستجو کرده است: آیا ارزش این همه پول در ازای معامله فاوسی است؟ تعداد ساعات قابل پرداخت: شب ها ، آخر هفته ها ، از دست دادن وقت خانواده و دوستان برای ایجاد این اعداد. اگر قرار است بدهی وام دانشجویی از بین برود ، آیا باز هم به همان تعداد وکیل در بیگلاو وجود دارد یا اینکه این تعداد به اندازه وکلا کاهش می یابد و زیر بار آن رنج می برند ، گزینه های دیگری را انتخاب می کنند؟ چه تعداد وکیل برای زندگی انتخاب می کنند ، همانطور که ناتانیل هاوتورن نوشت، تقریباً 200 سال پیش ، با مشاجره ، کاری که ما به عنوان وکیل انجام می دهیم چیست؟

این البته یک تصمیم و انتخاب کاملاً شخصی است ، اما باید گفت که پول تمام آنچه را که پولش خراب است نیست. این جمله قدیمی را به یاد بیاورید که “پول خوشبختی نمی خرد“؟

به نظر می رسد که کارکنان ، بدون آنها هیچ شرکت حقوقی نمی تواند با موفقیت کار کند ، یکبار مصرف هستند.

یک شرکت ، علاوه بر همکاران لیز خوردن صورتی ، پاییز گذشته ، مواضع دبیرخانه را برای یک چرخش جدید در مورد یک ایده قدیمی کنار گذاشته است: استخر دبیرخانه دفتر، اکنون “مرکز منابع” نامیده می شود. سالها پیش ، هنگامی که بیشتر خوانندگان هنوز روی کره زمین نبودند ، یک مشتری که من برای او کار می کردم مرکز پردازش کلمات بود (در روزهای قبل از اینکه ما رایانه های شخصی جداگانه داشته باشیم). دبیران (قبل از استفاده از اصطلاح دستیار حقوقی) مکاتبات را تایپ می کنند (به عنوان مثال نامه ها ، یادداشت ها و موارد مشابه) و کپی برداری و تشکیل پرونده را انجام می دهند ، اما برداشتن سنگین تایپ و بازنگری اسناد و دادخواست ها در کلمه انجام شد مرکز پردازش به نظر می رسد آنچه در اطراف می چرخد ​​، در اطراف وجود دارد.

بله ، همیشه به ما گفته شده است “با کمتری بیشتر کار کنید” ، اما یک چیز وجود دارد نقطه کاهش بازده، و من تعجب می کنم که آیا اکنون در آن نقطه هستیم یا نه. این فقط نباید مراقبت و تغذیه وکلا باشد ، بلکه کارمندان نیز باید باشند. کارکنان همیشه ضربه اول را می زنند. حتی اگر آنها برای دلارهای دریافتنی شماره گیری می کنند ، کارمندان هنوز یک کالای زیر خط هستند.

در حال حاضر ، یک موضوع مهم این است که آیا RTW (بازگشت به کار) یا ادامه WFH (کار از خانه). در یک برنامه CNBC ، مارک کوبان خلاصه ای از معضلی را که کارفرمایان با آن روبرو هستند راجع به اینکه آیا کارمندان را مجبور به بازگشت به کار خود می کنند یا کار آنها را کم می کنند ، خلاصه کرد. وی گفت: “چگونه شركتها به این س respondال پاسخ می دهند كه مارك آنها برای دهه ها مشخص می شود.” “اگر عجله کردید و کسی بیمار شد ، شما آن شرکت بودید. اگر از کارمندان یا سهامداران خود مراقبت نکردید و آنها را در اولویت قرار ندادید ، آن شرکت بودید. ” کوبایی هشدار داد ، برای بسیاری از کارمندان “این غیرقابل بخشش خواهد بود.”

آن چیست؟ شما سالهای لازم را برای قضاوت در نظر گرفته اید ، از توسعه تجارت و صورتحساب خسته شده اید و اکنون فکر می کنید نیمکت مرحله منطقی بعدی است. قابل انجام؟ من نمی دانم ایالت های دیگر چه می کنند ، اما در کالیفرنیا ، فرماندار گاوین نیوزوم از ایجاد یک برنامه مشاوره قضایی در سراسر کشور، خیلی دیر برای هر دایناسورهایی که به مقام قضایی هوس می کردند (این من برای یک نانو ثانیه بودم) ، اما به موقع برای کسانی که به دنبال ما می آیند.

گروه های کاری افسران قضایی خدمات قضایی را برای “حمایت و تشویق وکلا و قضات با در نظر گرفتن خدمت در دادگاه های تجدیدنظر و بدوی” ارائه می دهند. این برنامه برای شناسایی و تأمین مربیان قضایی این افراد و استقرار منابع اطلاعاتی و بسته های ابزار در مورد مراحل انتصاب قضایی کار خواهد کرد. ” هدف این است که دستگاه قضایی بیشتر به جمعیت ایالت شباهت داشته باشد که اکثریت اقلیت هستند. اگرچه هیچ تضمینی وجود ندارد که شرکت در برنامه منجر به قرار ملاقات شود ، و یا این پیش شرط مراحل درخواست قضایی نیست ، اما مطمئناً ضرری نخواهد داشت.

راهنمایی برای کسانی که قبلاً در عمل بوده اند بسیار عالی است ، بدون شک در این مورد ، اما در مورد خط لوله چطور؟ وکلای آینده از کجا می آیند؟ با توجه به هزینه تحصیلات حقوقی ، چگونه آنها را برای جستجوی مشاغل قانونی تشویق می کند؟ اینجا یکی است منبع در ایالت من. در سال 2015 تأسیس شده است ، و نشان دادن نتایج اساسی زمان بر است ، اما این یک شروع است.

و در آخر ، اما نه مهمتر ، یک “سر و صدایی” دیگر در مورد مخاطرات شبکه های اجتماعی است. (شما می دانید که من نمی توانم مقاومت کنم ، چون طرفدار شبکه های اجتماعی نیستم و این فقط یک مثال دیگر است که چرا نه).

هیچ وکیلی نباید هرگز به دوست فیس بوکی خود بگوید که چگونه از شر دوست پسر سابق خود (یا هر شخص دیگری برای این موضوع) خلاص شود. دادگاه عالی تنسی یک وکیل را به حالت تعلیق درآورد برای چهار سال (یک سال تعلیق واقعی و سه سال مشروط) برای انجام دقیقاً همین کار.

پس از مشاوره ، وكیل بهتر فكر كرد و به آن دوست پیشنهاد كرد كه كل موضوع را حذف كند زیرا در دادگاه می توان از پیش شرط علیه او استفاده كرد. دادگاه تصمیم گرفت که مشاوره وکیل به وضوح برای اجرای عدالت مغایر باشد و قوانین رفتار حرفه ای را نقض کند. “علاوه بر این ، انتخاب وی برای ارسال اظهارات در یک بستر عمومی ، اثر مخرب آنها را تقویت کرد.” دادگاه ادامه داد که “پست های رسانه های اجتماعی باعث ایجاد درک عمومی در مورد نقش وکیل در ایجاد شواهد دروغ می شود.” گویی مردم از قبل فکر نمی کنند. عناوین اخبار اخیر خود گویاست. دادگاه گفت ، این طرح “تصویری عمومی از فساد روند قضایی” بود.

ذهن من را برای همیشه گیج خواهد کرد که وکلا ، که قرار است زرنگ تر از یک خرس متوسط ​​باشند ، نمی توانند در شبکه های اجتماعی به خودشان کمک کنند. من نمی فهمم چرا این نیاز به خودنمایی وجود دارد که این فقط منجر به دردسر وکیل می شود. و دردسر آخرین چیزی است که هر وکیلی به آن نیاز دارد.


جیل سوئیتزر بیش از 40 سال عضو فعال دادگستری ایالت کالیفرنیا بوده است. او به خاطر سپردن وکالت در زمانی آرامتر و ملایم تر. او کار حقوقی متنوعی داشته است ، از جمله حضور در سمت معاون دادستان منطقه ، یک تمرین انفرادی ، و چندین بازی در خانه ارشد. او اکنون به طور تمام وقت واسطه است ، که به او این فرصت را می دهد تا دایناسورها ، هزاره ها و افراد بین آنها را تحت تأثیر قرار دهد – این همیشه مدنی نیست. می توانید از طریق ایمیل با وی در تماس باشید [email protected].

logo-footer