Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

سلام طلاق، یک شرکت نوپای کالیفرنیایی که پلتفرم آن طلاق های کم هزینه و با کمک وکالت را تسهیل می کند ، یک سرمایه گذاری بذر به مبلغ 2 میلیون دلار برای کمک به گسترش آن در تمام 50 ایالت تأمین کرده است.

این سرمایه گذاری توسط انجام شد سرمایه گذاری های CEAS، یک دفتر تک خانواری که متخصص سرمایه گذاری های طولانی مدت در فناوری های مخرب است.

سایر سرمایه گذاران از جمله جک نیوتون، بنیانگذار و مدیرعامل شرکت مدیریت وکالت کلیو؛ بانک سبک؛ مشاغل آینده متقابل شمال غربی؛ گینگلشبکه ای از سرمایه گذاران دگرباش جنسی لیزا استون، گروه WestRiver مدیر عامل و بنیانگذار و مدیر عامل سابق BlogHer ؛ و EquityESQ ، به رهبری وکیل و سرمایه گذار سان دیگو اد دیاب.

این اولین بار است که شرکت بودجه خارجی ، بنیانگذار و مدیرعامل را جمع می کند ارین لوین در مصاحبه اخیر به من گفت او توسعه بستر اولیه را آغاز کرد و توانست از طریق درآمد شخصی شرکت رشد و توسعه اولیه را تأمین کند.

بنیانگذار ارین لوین

لوین گفت: “این امر ما را در موقعیت منحصر به فرد قرار می دهد تا در مرحله بذر از نظر سودآوری و درآمدزایی سودمند باشیم.” “ما در حال رشد در یک کلیپ بسیار خوب بودیم.”

لوین ، یک وکیل طلاق در امریویل ، کالیفرنیا ، سلام طلاق را در سال 2017 به عنوان بخشی از شرکت حقوقی خود آغاز کرد و آن را در سال 2018 به عنوان بستری برای طلاق های خود از بین برد.

این سایت چندین جایزه صنعت حقوقی به دست آورده است ، از جمله جوایز کانون وکلا در سال 2020 جایزه یادبود جیمز آی. کین برای تعالی در امر الکترونیکی و کلیو جایزه Reisman 2019 برای نوآوری قانونی

در ماه اوت گذشته ، لوین از برنامه های خود برای گسترش سلام طلاق از کالیفرنیا به تمام 50 ایالت خبر داد. (دیدن من مصاحبه بعدی قانون با لوین و پست وبلاگ من در مورد گسترش.)

سلام طلاق تا به امروز به سه ایالت کلرادو ، تگزاس و یوتا گسترش یافته است. این شرکت می گوید این سرمایه گذاری جدید به تسریع گسترش آن در ایالات دیگر کمک خواهد کرد ، از نیویورک و فلوریدا در آینده نزدیک شروع می شود.

هدف این است که طی 12 سال در 12 ایالت فعالیت کنیم که حدود 75٪ از کل طلاق های ایالات متحده را تشکیل می دهد.

خدمات جانبی ارائه می دهد

لوین به من گفت که برنامه های خود برای گسترش این پلت فرم شامل ارائه مطالب جانبی و خدمات جانبی بیشتر به کسانی که طلاق می گیرند برای احساس اطلاع و کنترل طلاق های خود هستند.

لوین گفت ، یکی از جنبه های اصلی این سواد مالی است ، زیرا ممکن است همسر مطلقه نیاز به تغییر بیمه نامه ها یا برنامه ها ، تقسیم مزایای بازنشستگی یا مدیریت دارایی های تازه نقدینگی داشته باشد.

Hello Divorce با یکی از سرمایه گذاران جدید خود ، Northwestern Mutual ، همکاری خواهد کرد تا علاوه بر خدمات حقوقی که از قبل ارائه می دهد ، از طریق پلتفرم این نوع خدمات مالی را نیز ارائه دهد.

توسعه همچنین شامل توسعه یک بستر جدید است که از قبل در دست اجرا است و از توانایی این شرکت در ارائه انواع مختلف خدمات پشتیبانی می کند. در ایالات خاص ، سیستم عامل جدید به دو زبان انگلیسی و اسپانیایی نیز قابل دسترسی خواهد بود.

لوین گفت: “البته این تعادل است.” “ما می خواهیم یک کشور واحد باشیم و می خواهیم این کار را با بیشترین سرعت و با کارآیی بیشتر انجام دهیم ، اما همچنین می خواهیم در مورد گسترش فکر کنیم و به کشورهایی برویم که اکنون بیشترین نیاز را دارند.”

ساختار تجاری دوگانه

سلام یکی از چالشهایی که سلام طلاق در فراتر از کالیفرنیا گسترش می یابد اطمینان از انطباق آن با قوانین هر ایالت تنظیم کننده وکالت است.

این تجارت تحت الگوی دو موجودی فعالیت می کند که توسط آن نرم افزار و بستر سازنده فرم ، یک شرکت فناوری متمایز است و کلیه دسترسی به خدمات حقوقی مستقیم از طریق شرکت حقوقی لوین فراهم می شود.

هنگامی که مصرف کننده عضویت Hello Divorce را که شامل مشاوره حقوقی است خریداری می کند ، مشتری دو توافق نامه جداگانه امضا می کند ، یکی با شرکت فناوری و دیگری با شرکت حقوقی. اگر دفاتر حقوقی سپس بررسی و درگیری پیدا کنند ، هزینه مصرف کننده پس داده می شود.

گنجاندن یادگیری ماشین

طولانی تر ، لوین گفت که او امیدوار است که از یادگیری ماشینی استفاده شود که برای داده های جمع آوری شده از طریق سیستم عامل به مشتریان کمک می کند تا انتخاب های دقیق تری در مورد طلاق خود انجام دهند.

وی گفت: “گاهی اوقات شما فقط باید بدانید که 5000 ، 10000 ، 15000 نفر دیگر که از سیستم عامل استفاده کرده اند در شرایط مشابه یا مشابه چه کارهایی انجام داده اند.” “این چیزی است که با یادگیری ماشینی به راحتی قابل حل است.”

نمونه هایی از انواع تصمیماتی که یادگیری ماشینی می تواند مفید باشد این است که آیا علاقه همسرتان را در خانه بخرید و سپس آن را نگه دارید یا آن را بفروشید یا اینکه بیشتر برای حمایت از فرزند یا حمایت از همسر تصمیم بگیرید.

“قبلاً هرگز این مقدار داده را نداشته ایم ، جایی که من افراد مختلفی دارم که در مورد اینکه چند فرزند دارند ، اولویت هایشان چیست ، برنامه مشترک والدین آنها چگونه است ، چقدر پول دارند به ما می گویند تقسیم کردن ، “لوین گفت.

“بنابراین ما این داده های عالی را داریم. ما همچنین می دانیم که نقاط اصطکاک کجاست ، جایی که افراد تمایل دارند از سیستم خارج شوند و به کمک انسان نیاز دارند. “

این داده ها همچنین به Hello Divorce کمک می کند تا مشکلات و نگرانی های کاربران را بر اساس مرحله ای که در آن طلاق می گیرند پیش بینی کند و اطلاعات و خدمات را برای آن فرد تنظیم کند.

لوین گفت ، برخی از این یادگیری ماشینی طی 12 تا 18 ماه در سیستم عامل گنجانده می شود.

“این یکی از اهداف ما قبل از سری A است ، حضور در 10-12 ایالت ، ایجاد بیشتر اکوسیستم طلاق فراتر از قانون و ساختن بستر سطح بعدی ما که توانایی یادگیری ماشین را در خود دارد.”

به گفته لوین ، سخت ترین قسمت در زمینه ایجاد سلام طلاق ، محدودیت های فنی یا نظارتی نبوده است ، بلکه دادگاه ها و به ویژه مشکل پیمایش و استفاده از الزامات و اشکال مختلف دادگاه های ایالتی ، شهرستان و محلی بوده است.

لوین گفت: “از نظر مصرف کننده ، احتمالاً احساس می شود – یا امیدوارم که احساس شود.” “اما در قسمت پشتی ، فقط موارد خاصی وجود دارد که ما نمی توانیم و نمی توانیم برای مدت زمان طولانی ، هرگز ، آنها را خودکار کنیم.”

logo-footer