Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

در اوایل امروز ، با تشکر از رتبه بندی National Law Journal 500 که اخیراً منتشر شد ، متوجه شدیم که شرکت های Biglaw با محوریت آمریکا هستند بزرگترین آنها از نظر تعداد سرشماری است. به عنوان یک قطعه همراه NLJ 500 ، اکنون به کارت امتیازی زنان NLJ خواهیم پرداخت ، رتبه بندی درصد وکلای زن و درصد شرکای زن در بزرگترین 350 شرکت در کشور.

برای این رتبه بندی ، شرکای سهام عدالت و عدالت به عنوان شریک حساب شدند ، در حالی که ارقام غیر شریک یا “سایر” شامل مشاوران ویژه ، مشاوران و وکلای دادگستری هستند. وكلاي موقت و قراردادي در شمارش لحاظ نمي شوند. برای تساوی ، رتبه بالاتر به شرکت با شرکای سهام عدالت زن بیشتر اعطا می شود.

ممکن است همه گیر COVID-19 خبرهای بدی برای تعادل بین زندگی کاری و زندگی ایجاد کرده باشد ، اما با وجود این چالش ها ، به نظر می رسد که زنان در سال 2020 در شرکت های حقوقی رشد کردند و به طور فعال جذب و حفظ شدند. از مجله حقوق ملی:

ادارات حقوقی شرکت ها خواهان ایجاد تنوع بیشتر در صنعت حقوقی هستند – نه تنها درخواست آن بلکه در واقع شرکت های حقوقی را ملزم به اندازه گیری و نظارت بر تنوع و شمول زنان و اقلیت ها می کنند. مشتریان می خواهند بدانند كه شركتهایی كه به آنها خدمت می كنند شامل فراگیر هستند – در غیر اینصورت آنها را درگیر نمی كنند. در نتیجه ، شرکت ها به طور فزاینده ای این آمار مهم را اندازه گیری و گزارش می کنند و به عملکرد آنها توجه می کنند.

نتیجه: رتبه بندی کارت امتیاز زنان امسال شامل 28 شرکت حقوقی است که در رتبه بندی سال گذشته شرکت نکرده اند. و سه شرکت تازه وارد این نظرسنجی مستقیماً وارد 10 شرکت برتر شدند.

بدون زحمت بیشتر ، اینجاست کارت امتیاز زنان NLJ 10 برتر برای سال 2021:

  1. بری اپلمن و لیدن
  2. فرگومن
  3. Kubicki Draper
  4. کافمن بهترین و رایان
  5. لیتلر مندلسون
  6. کنستانگی بروکس اسمیت و پروفیت
  7. هانسون بریجت
  8. شیپمن و گودوین
  9. منینگ گروس + ماسنبورگ
  10. فورد هریسون

شاید از خود بپرسید که بزرگترین شرکتهای Biglaw در این لیست در کجاها ظاهر می شوند. در حالی که اکثر 30 شرکت برتر کارت امتیازی دارای سرشماری در حدود 300 یا کمتر هستند ، برخی موارد استثنایی وجود دارد: هاردی ، ویلسون السر و بیکر مک کنزی همگی در 30 لیست برتر حضور دارند.

تبریک به همه شرکت هایی که موفق شدند با قرار دادن زنان در نقش های رهبری و تقویت خط مشی وکلای زن و متنوع ، رتبه های خود را در کارت امتیاز زنان امسال افزایش دهند.

می توانید بقیه رتبه بندی ها را بررسی کنید اینجا.

کارت امتیازی زنان در قانون 2021 [National Law Journal]
شرکت های بیشتری در حال اندازه گیری تنوع جنسیتی هستند و برخی از آنها داستان بسیار خوبی برای گفتن دارند [National Law Journal]
NLJ 500: نظرسنجی ما در سال 2021 از بزرگترین موسسات حقوقی ملت [National Law Journal]


استاکی زارتسکیاستاکی زارتسکی سردبیر ارشد بالای قانون است ، جایی که او از سال 2011 در آنجا کار می کند. او دوست دارد از شما بشنود ، بنابراین لطفا پست الکترونیک او را با هر گونه نکته ، سوال ، نظر ، یا انتقاد. می توانید دنبالش کنید توییتر یا با او در ارتباط باشید LinkedIn.

logo-footer