Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

هر از چند گاهی ، یک پلتفرم جدید رسانه های اجتماعی شروع به کار می کند و چشم انداز را تغییر می دهد. سالها پیش ، اینستاگرام بود. طی دو سال گذشته ، این TikTok بوده است. حالا ، این کلاب هاوس است.

این برنامه صوتی جدید صنعت بازاریابی شبکه های اجتماعی را به شدت طوفان می کند ، اما چرا محبوبیت آن ثابت شده است؟ آیا حتی افزودن بستر اجتماعی دیگری به استراتژی بازاریابی خود عاقلانه است؟

در این پست ، من در حال ظهور کلاب هاوس هستم و تعیین خواهم کرد که آیا محبوبیت این پلتفرم جدید فقط یک موضوع اعتیاد آور است یا اینکه امکان پایداری در آن وجود دارد.

Clubhouse چیست؟

کلاب هاوس یک بستر رسانه اجتماعی مبتنی بر صدا است که کاربران با استفاده از چت صوتی ارتباط برقرار می کنند. این سکو با استفاده از اتاق هایی که می تواند هزاران نفر را در خود جای دهد ، کار می کند. مردم سراسر دنیا برای شنیدن صحبت های میزبانان اتاق به صورت زنده ، گفتگو در مورد موضوعات و تعامل با یکدیگر هماهنگ می شوند. Clubhouse راهی جدید و منحصر به فرد برای اتصال از طریق حساب های اجتماعی فراهم می کند.

جدیدترین شبکه اجتماعی خیلی بد کار نمی کند ، و در پایان دوره تأمین مالی سری C خود در آوریل 2021 ارزشیابی 4 میلیارد دلار کسب کرده است. این ارقام نشان می دهد این سیستم صوتی نیرویی است که باید حساب شود. بنابراین ، آیا این ارقام بالا نشان می دهد که همه شما باید در جستجوی موفقیت در شبکه های اجتماعی از باند Clubhouse پرش کنید؟

چگونه سیستم عامل خود را انتخاب می کنید ، زمان خود را بهینه می کنید و با مخاطب ارتباط برقرار می کنید؟

افزودن یک بستر اجتماعی دیگر به استراتژی بازاریابی شما چگونه به نظر می رسد؟ هیجان انگیز؟ کلافه کننده؟ بیهوده؟ ممکن است مخلوطی از هر سه مورد باشد؟ واقعیت امر این است که شما نمی توانید یکجا همه جا باشید. با داشتن یک تیم اجتماعی به اندازه کافی بزرگ ، شاید بتوانید ، اما اکثریت ما باید تصمیم بگیریم که چه پلتفرمی برای ما کار می کند و روی رشد آن تمرکز کنیم.

به جای گسترش بسیار نازک ، که منجر به محتوای کمتر از متوسط ​​و ارتباطات در همه سیستم عامل ها می شود ، تمرکز شما کم می کند و می توانید بهترین کار را انجام دهید.

هنوز هم ، کلاب هاوس پتانسیل رشد زیادی را نشان می دهد. برای اولین بار ، این پلتفرمی است که همه از آن صحبت می کنند ، بنابراین در حال حاضر مورد توجه بسیاری قرار می گیرد. ثانیا ، نسبتاً جدید بودن به معنای داشتن رقابت کمتری است.

کلاب هاوس می تواند بستری برای شما باشد ، اما آیا حاضرید زمانی را که در حال حاضر اختصاص می دهید به چیز دیگری اختصاص دهید؟ آیا شما مایل هستید که خود را بیش از حد لاغر گسترش دهید؟ این برای شماست که تصمیم بگیرید.

کلاب هاوس: هایپ یا امید؟

این ارقام نشان می دهد که کاربران زیادی وجود دارند و مردم همچنان می آیند. در حال حاضر ، Clubhouse بسیار امیدوارانه به نظر می رسد.

آیا فکر می کنید دنیا آماده است تا دنیایی از تصاویر زیبایی شناختی چشم نواز را پشت سر بگذارد تا فقط به صداها گوش دهد؟ من خیلی مطمئن نیستم

دوست دارم بدانم ، آیا Clubhouse جایی در استراتژی بازاریابی شما دارد؟ چگونه این روش منحصر به فرد ارتباط با مخاطب را بهینه می کنید؟

واضح است که کلابهاوس پتانسیل زیادی دارد اما فقط زمان مشخص خواهد کرد که آیا وکلا از این رسانه استقبال می کنند یا خیر.


Olga V. Mack مدیر عامل شرکت Parley Pro، یک شرکت مدیریت قرارداد نسل بعدی که پیشگام فناوری مذاکره آنلاین است. اولگا از نوآوری های قانونی استقبال می کند و حرفه خود را به بهبود و شکل گیری آینده قانون اختصاص داده بود. وی متقاعد شده است که حرفه وکالت با استقبال از فناوری حتی قویتر ، مقاوم تر و فراگیرتر از قبل ظهور خواهد کرد. اولگا همچنین یک مشاور عمومی ، حرفه ای عملیات ، مشاور راه اندازی ، سخنران عمومی ، استاد کمکی و کارآفرین برنده جایزه است. او تاسیس کرد زنان در تخته ها خدمت می کنند جنبشی که از زنان برای شرکت در هیئت مدیره شرکتهای Fortune 500 حمایت می کند. او تألیف کرد سوار شدن: بلیط خود را به یک صندلی هیئت مدیره شرکت بدست آورید و مبانی امنیت قرارداد هوشمند. می توانید اولگا را در توییترolgavmack دنبال کنید.

logo-footer