Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

با وجود تمام تلاش های اخیر دانشکده های حقوق و م firmسسات حقوقی که به تنوع و گنجاندن در حرفه وکالت اختصاص یافته اند ، یکی از مواردی که غالباً مورد غفلت قرار می گیرد ، بررسی بهترین بررسی های حقوق کشور است. در بیشتر دهه گذشته (و قبل از آن) ، دانشکده حقوق هاروارد پیشگام این مسائل بوده است.

در سال 2007 ، هاروارد قانون ریویو اولین رئیس جمهور اسپانیایی خود را انتخاب کرد. در سال 2011 ، قانون هاروارد ریویو اولین رئیس جمهور آشکارا همجنسگرای خود را انتخاب کرد. در سال 2017 ، نشریه قانون هاروارد از اولین زن سیاه پوستی که به عنوان رئیس جمهور خدمت می کند استقبال کرد. در همان سال ، هاروارد قانون ریویو برای اولین بار در تاریخ کلاس تحریریه اکثریت زنان را انتخاب کرد. در حال حاضر ، در سال 2021 ، بررسی قانون هاروارد برای اولین بار تاریخ دیگری را نشان می دهد.

بررسی قانون هاروارد اخیراً انتخاب شده است حسن شاهوی ’22 به عنوان 135مین رئیس جمهور آن Shahawy اولین مسلمانی است که در این نقش معتبر خدمت کرده است. این چیزی است که او باید در مصاحبه با موقعیت جدید خود بگوید رویترز:

شاهاوی اظهار امیدواری کرد که انتخاب وی “به رسمیت شناختن روزافزون آکادمی حقوقی از اهمیت تنوع و احترام فزاینده آن نسبت به سایر سنت های قانونی” باشد. …

Shahawy ، 26 ساله ، در یک ایمیل به رویترز گفت: “من از جامعه ای که به طور معمول در گفتمان عمومی آمریکا شیطان پرست می شود ، امیدوارم که این پیشرفت ، حتی کوچک و نمادین باشد.”

Shahawy ، فارغ التحصیل دانشگاه هاروارد که برای ادامه تحصیل به عنوان دانشور رودز ادامه داده است ، در حال کار با جمعیت پناهندگان و تحقیق در مورد اصلاح عدالت کیفری بوده است. او علاقه مند است که وارد دانشگاه شود و یا یک وکیل منافع عمومی شود.

موفقیت پیشگامانه حسن شاهاوی را تبریک می گویم.

بررسی قانون هاروارد حسن شاهاوی ’22 را به عنوان 135 امین رئیس خود انتخاب می کند [Harvard Law Today]
قانون هاروارد ریویو اولین رئیس جمهور مسلمان را انتخاب می کند [Reuters]


استاکی زارتسکیاستاکی زارتسکی سردبیر ارشد بالاتر از قانون است ، جایی که او از سال 2011 در آنجا کار می کند. او دوست دارد از شما بشنود ، بنابراین لطفا پست الکترونیک او را با هر گونه نکته ، سوال ، نظر ، یا انتقاد. می توانید دنبالش کنید توییتر یا با او در ارتباط باشید LinkedIn.

logo-footer