Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

دانشکده حقوق استنفورد (عکس از King of Hearts از طریق ویکیمدیا)

بررسی حقوق دانشکده حقوق دانشگاه هاروارد اخیراً دوره خود را انتخاب کرد اولین رئیس جمهور مسلمان، اضافه کردن به یک سری موارد قابل توجه تنوع در مجله معتبر حقوقی مدرسه. این اقدام سر و صدای زیادی به دنبال داشت ، اما مشخص شد که هاروارد تنها دانشکده حقوق T-14 نیست که ابتدا تنوع را برای هیئت تحریریه ورودی خود اعلام کرد.

همانطور که به نظر می رسد ، اخیراً قانون بررسی دانشکده حقوق استنفورد اولین رئیس جمهور مسلمان ایرانی-آمریکایی خود را انتخاب کرده است. دانیل خالصی ’22 در نوامبر سال 2020 انتخاب شد و ماه گذشته این نقش را به عهده گرفت. این همان چیزی است که او درمورد مصاحبه با The روزانه استنفورد:

من فکر می کنم امیدواری من برای انتخابم ، اگر معنای نمادین یا مواردی از این قبیل داشته باشد ، این است که من می خواهم مردم بدانند که آمریکای مدارا تری فراتر از آمریکا وجود دارد که در چهار سال گذشته شاهد آن بوده ایم. چالش های زیادی وجود دارد ، مشکلات زیادی در جریان است و آنها حل نمی شوند. اما ، من فکر می کنم ، انتخاب افراد رنگین پوست و اقلیت به این مواضع و گشودن درها برای دیگران برای نشان دادن اینکه آمریکا می تواند مکانی کاملاً فراگیر و بردبار باشد ، بسیار مهم است.

خالسی ، فارغ التحصیل استنفورد که بعداً برای مدرک کارشناسی ارشد خود در ییل شرکت کرد و یک سال را به عنوان یینچینگ در دانشگاه پکن چین گذراند ، به قانون اساسی ، امنیت ملی و قوانین بین المللی ابراز علاقه کرده است. وی می گوید یکی از اهداف بلند مدت وی محقق شدن در زمینه حقوق بین الملل است.

این موفقیت قابل توجه را به دانیل خالسی تبریک می گویم.

پرسش و پاسخ: رئیس دانشگاه بررسی حقوق استنفورد می گوید: تنوع باعث بهتر شدن ما می شود [Stanford Daily]


استاکی زارتسکیاستاکی زارتسکی سردبیر ارشد بالای قانون است ، جایی که او از سال 2011 در آنجا کار کرده است. او دوست دارد از شما بشنود ، بنابراین لطفا پست الکترونیک او را با هر گونه نکته ، سوال ، نظر ، یا انتقاد. می توانید دنبالش کنید توییتر یا با او در ارتباط باشید LinkedIn.

logo-footer