Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

من اقتصاد و میزان وکلای ما را می فهمم. آنها شرکت ها را زنده نگه می دارند و باید به آنها حقوق مناسب پرداخت شود. اما حقوق من سال گذشته قطع شد. جایزه من قطع شد. من جایزه COVID-19 نگرفتم. شما می بینید که یک همکار سال سوم 30000 دلار پاداش می گیرد ، این یک سیلی است که به کارمندان می خورد. این ایده که موانع بین وکلا و کارمندان از بین رفته است … درست نیست. این اصلاً یک زمین بازی نیست.

تیم من سال گذشته قطع شد. سرانجام حقوقم برگردانده شد و جایزه ام را دیر دریافت کردم ، اما برای چندین ماه [due to the cuts] من کار دو نفر را انجام می دادم. من چیزی اضافی برای آن دریافت نکردم.

– یک عضو کارمند ناشناس در یک شرکت حقوقی بزرگ ، اظهار نظر در مورد افزایش هایی که مانند آتش سوزی گسترش یافته اند در سراسر چشم انداز Biglaw ، و تصدیق اینکه اگر چه همکاران جوان مهم هستند ، اما هنوز هم نیش می زند که حقوق آنها به طور غیر عادی بالاتر از کارکنان است که به همان اندازه کمک و فداکاری می کنند.


استاکی زارتسکیاستاکی زارتسکی سردبیر ارشد بالای قانون است ، جایی که او از سال 2011 در آنجا کار کرده است. او دوست دارد از شما بشنود ، بنابراین لطفا پست الکترونیک او را با هر گونه نکته ، سوال ، نظر ، یا انتقاد. می توانید دنبالش کنید توییتر یا با او در ارتباط باشید LinkedIn.

برای ثبت نام در هشدارهای افزایش و افزایش پاداش ATL آدرس ایمیل خود را وارد کنید.

logo-footer