Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

Biglaw raises همه خشمگین ها هستند ، اما این بدان معنی نیست که همه احساس عشق می کنند. دورسی و ویتنی را بردارید. در حالی که شرکت به برخی از * همکاران خود افزایش می دهد ، آنها هنوز به مقیاس دیویس پولک راه پیدا نکرده اند و در صنعت راه خود را باز کرده است.

بنابراین در این شرکت چه خبر است؟

شریک مدیر شرکت ، بیل استویری ، اعلام کرد که همکاران ارشد سال چهارم و بالاتر در تعداد محدودی دفاتر (مینیاپولیس ، سالت لیک سیتی ، سیاتل و دنور) افزایش خواهند یافت. از 5 ژوئیه ، از اواسط کاردانی ارشد می توان انتظار افزایش بین 10،000 تا 15،000 $ را داشت (یادداشت کامل در صفحه بعدی موجود است) و درست است ، آن دفاتر قبلاً در مقیاس 190،000 دلار نبوده اند ، بنابراین به نظر نمی رسد که این بازارها بالاتر از دفاتر دورسی نیویورک یا پالو آلتو افزایش پیدا کنند. اما * این بدان معناست که * شرکای شرکت در آنجا نشسته اند ، در مورد جبران خسارت همکارانه فکر کرده اند و تصمیم گرفته اند تنها مکانهایی که آنها کمبود آنها هستند مینیاپولیس ، سالت لیک سیتی ، سیاتل و دنور هستند.

من حدس می زنم حتی شکستن Am Law 100 (این شرکت در رتبه 96 این سال قرار دارد) به این معنی نیست که اولویت های شما مانند سایر شرکت های Biglaw است.

همکاران دورسی ، ما می خواهیم از شما بشنویم! نظر شما در مورد تصمیم حقوق شرکت چیست؟ آیا آنها باز خواهند گشت و در بازارهای دیگر حقوق را افزایش می دهند؟ آیا شما عصبانی هستید که شرکت با افزایش حقوق و دستمزد روبرو نمی شود؟ برای صدا کردن به ما پیام دهید: 646-820-8477.

و به یاد داشته باشید ، ما به نکات شما بستگی داریم تا در بالای این موارد باقی بمانیم. بنابراین وقتی شرکت شما مطابقت دارد ، لطفاً برای ما پیامک کنید (646-820-8477) یا برای ما ایمیل بزنید (نوار عنوان: “[Firm Name] بزرگ می کند »). لطفاً در صورت موجود بودن این یادداشت را وارد کنید. اگر نمی خواهید فایل اصلی PDF یا Word را بفرستید ، می توانید از یادداشت عکس بگیرید و آن را از طریق متن یا ایمیل ارسال کنید.

و اگر می خواهید برای هشدارهای پاداش ATL (که لیست هشدار ما برای اعلان حقوق و دستمزد نیز استفاده می شود) ثبت نام کنید ، لطفاً پایین بروید و آدرس ایمیل خود را در کادر زیر این پست وارد کنید. اگر قبلاً برای هشدارهای جایزه ثبت نام کرده اید ، نیازی به انجام کاری نیست. در عرض چند دقیقه از هر اعلان پاداش که منتشر می کنیم ، یک اعلان ایمیل دریافت خواهید کرد.


کاترین روبینو سردبیر ارشد بالاتر از قانون و مجری برنامه است پادکست Jabot. مشاوران ATL بهترین هستند ، بنابراین لطفا با او ارتباط برقرار کنید. در صورت تمایل از طریق ایمیل ارسال کنید او با هر گونه نکته ، سوال یا نظر او را در توییتر دنبال کنید (@ کاترین 1)

برای ثبت نام در هشدارهای افزایش و افزایش پاداش ATL آدرس ایمیل خود را وارد کنید.

logo-footer