Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

(تصویر از طریق گتی)

حدود یک دهه پیش ، بسیاری از دانشکده های حقوق ، داده های استخدام را تا حدودی گمراه کننده تبلیغ می کردند. به عنوان مثال ، برخی از دانشکده های حقوق متوسط ​​حقوق اولیه فارغ التحصیلان را بر اساس اندازه نمونه هایی که غیر معقول اندک بودند ، ذکر کرده اند ، بنابراین این آمار تصویری دقیق از حقوق مورد انتظار فارغ التحصیلان ارائه نمی دهد. بعلاوه ، برخی از دانشکده های حقوق با درصد فارغ التحصیلان شاغل در هنگام فارغ التحصیلی و 9 ماه پس از فارغ التحصیلی به انجام بازی پرداختند تا نتایج استخدام این دانشکده ها از آنچه در واقع بود بهتر به نظر برسد. خوشبختانه ، سازمان های حقوقی و غیرانتفاعی ، از جمله شفافیت دانشکده حقوق، به برجسته ساختن چگونگی ارائه برخی از مدارس حقوقی به طور بالقوه گمراه کننده کمک کرد ، و این باعث تغییر در آموزش حقوق می شود. در واقع ، اکنون برای دانشکده های حقوق دشوار است که اطلاعات استخدام خود را جعل کنند ، و این برای دانشجویان و متقاضیان حقوق خوب است.

با این حال ، موسسات حقوقی هنوز به طور مرتب آمار اشتغال گمراه کننده را تبلیغ می کنند و این می تواند در تصمیم گیری افرادی که می توانند برای کار در چنین شرکت هایی تصمیم بگیرند تأثیر بگذارد. باید بیشتر تلاش شود تا هرگونه آمار بالقوه گمراه کننده کاهش یابد تا متقاضیان بتوانند تصویری دقیق از داده های استخدام در یک شرکت داشته باشند.

بسیاری از بنگاه های حقوقی داده های مربوط به اشتغال خود را به دایرکتوری های استخدام و سازمان های دیگر ارائه می دهند تا ادعا شود مردم می توانند حس حقوق و سایر اطلاعات کار در این مغازه ها را بدست آورند. هر بار که در شغل خود در جستجوی کار جدیدی بودم ، به چنین فهرست هایی اعتماد می کردم تا مشخص کنم آیا می خواهم از یک شرکت خاص درخواست کنم. با این حال ، آمار تبلیغ شده در مقایسه با واقعیت واقعی بسیاری از شرکت های حقوقی به ندرت دقیق بود.

به عنوان مثال ، بسیاری از شرکت های حقوقی حقوق اولیه خود را تبلیغ می کنند ، و برخی از شرکت های حقوقی تبلیغات مقیاس دستمزد خود را برای همکاران از هر نوع سنوات تبلیغ می کنند. این شاید مهمترین آمار استخدام برای هر متقاضی در یک بنگاه باشد ، زیرا اکثر افراد بر اساس میزان پول آنها کار در یک شرکت حقوقی یا دادگستری دیگر را انتخاب می کنند. با این حال ، بنگاه ها اغلب به بسیاری از همکاران حقوقی که از آنها تبلیغ می شود پرداخت نمی کنند و یا به مقیاس دستمزد ادعایی خود برای تعداد زیادی از وکلا در این شرکت نمی پردازند.

به عنوان مثال ، بسیاری از موسسات حقوقی بسته به حوزه شغلی یک شخص وابسته ، مبلغ مختلفی را به وکلا پرداخت می کنند. مطمئناً ، مشتریانی که در مناطق عملی خاص کار می کنند ممکن است پول بیشتری نسبت به دیگران پرداخت کنند ، بنابراین منطقی است که بسته به نوع کاری که انجام می دهند ، به همکاران مبالغ مختلفی پرداخت شود. با این حال ، موسسات حقوقی حداقل باید تبلیغ کنند که حقوق شروع بین مناطق عملی متفاوت است ، بنابراین متقاضیان بیشترین اطلاعات ممکن را دارند.

من در چندین مرحله از کارم با داده های نادرست استخدام شرکت های حقوقی گمراه شده ام. به عنوان مثال ، چندین سال پس از فارغ التحصیلی از دانشکده حقوق ، من درخواست کار در یک گروه آزمایشی جرم و جنایت در یک شرکت حقوقی ملی را دادم. طبیعتاً ، من فکر می کردم که حداقل حقوق اولیه تبلیغ شده به من پرداخت می شود. در واقع ، حقوق پیشنهادی به من بسیار کمتر بود ، حتی اگر چندین سال تجربه داشتم. من می دانم که قبل از شروع مراحل درخواست ، حقوق واقعی شروع کار برای افرادی که در من زندگی می کنند چقدر است.

در شرکت های دیگر ، حقوق اولیه تبلیغ شده فقط برای وکلائی اعمال می شود که از طریق برنامه های تابستانی در بنگاه اقتصادی شروع به کار می کنند و سپس از طریق روند ارتقا promotion داخلی در شرکت پیشرفت می کنند. اجاره های جانبی یک شرکت ممکن است هزینه کمتری پرداخت شود زیرا ادعا نمی شود کیفیت کار آنها به راحتی وکلائی که از ابتدای کار خود در یک شرکت کار کرده اند ارزیابی شود. این منطقی به نظر می رسد ، اما بنگاه ها باید در تعیین خسارت ، پیچیدگی را تبلیغ کنند و مردم را به فکر این نکشند که یک شرکت فرمول جبران خسارت را دارد.

آمار دیگری که تا حدودی گمراه کننده است ، مدت زمان شریک شدن در یک فروشگاه است. بسیاری از بنگاه ها در فهرست مشاغل تبلیغ می كنند اگر مشاركت داشته باشند و چند سال طول می كشد كه به عنوان صاحبان سهام یا شریک عدم تعدد در بیاورید تا افراد بتوانند روند ارتقا را ارزیابی كنند. با این حال ، بنگاه ها به ندرت درصد افرادی را که در یک بنگاه اقتصادی شروع به کار می کنند و در نهایت قبل از ارتقا به مشارکت ترک می کنند ، تبلیغ می کنند. علاوه بر این ، شرکت ها به ندرت تعداد افرادی را که به سمت مشاغل ارتقا می یابند تبلیغ می کنند نه مشارکت در پایان دوره پیش بینی شده مشارکت ، که معمولاً اتفاق بسیار عادی تری نسبت به شریک شدن است. چنین آمارها و حذف هایی می تواند متقاضیان را در مورد احتمال واقعی آنها برای تبدیل شدن به یک شریک سهام عدالت یا عدم تعدیل در یک شرکت گمراه کند.

راه های زیادی وجود دارد که شرکت های حقوقی تعداد شغل خود را جعل می کنند ، و من حتی در مورد همکاران غیر شراکت ، نقش وکالت کارکنان و سایر راه هایی که شرکت ها می توانند تعداد حساب های خود را افزایش دهند در حالی که هزینه ها را کاهش می دهند صحبت نمی کنم (ممکن است مجبور باشم مقاله ای بنویسم که در آینده!). با این وجود ، بنگاه های حقوقی بدون شک هنگام تبلیغ آمار استخدام خود دقیق ترین تصویر را ارائه نمی دهند. شاید این مسئله به اندازه روند تقلب اطلاعات دانشکده های حقوق از سال ها قبل مهم نباشد ، اما متقاضیان شرکت های حقوقی و سایر مشاغل حقوقی باید تشخیص دهند که برخی از شرکت های حقوقی آمار استخدام گمراه کننده ای دارند.


جوردن روتمن شریک زندگی است موسسه حقوقی روتمن، یک شرکت حقوقی کامل خدمات نیویورک و نیوجرسی. او همچنین بنیانگذار خاطرات بدهی دانشجویی، وب سایتی در مورد نحوه پرداخت وام های دانشجویی خود. می توانید از طریق ایمیل به اردن برسید jordan@rothmanlawyer.com.

logo-footer