Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

همانطور که بسیاری از متخصصان حقوقی از تجربه دست اول می دانند ، LinkedIn می تواند منبع قدرتمندی برای شرکت های حقوقی و وکلا باشد. البته ، LinkedIn یک بستر شبکه عالی است که متخصصان حقوقی را قادر می سازد تا اطلاعات خود را به مشتریان احتمالی و سایر افراد در زمینه حقوقی نشان دهند. به همین دلیل ، بسیاری از موسسات حقوقی (و همچنین مشاغل سایر صنایع) از LinkedIn استقبال کرده اند. با این حال ، بسیاری از شرکت های حقوقی باید اقدامات LinkedIn خود را بهبود بخشند تا اطمینان حاصل شود که کارمندان تحت فشار قرار نمی گیرند تا با محتوای کارفرمای خود در LinkedIn و سایر سیستم عامل های رسانه های اجتماعی درگیر شوند.

بسیاری از موسسات حقوقی در سراسر کشور ، اعم از کوچک و بزرگ ، محتوا را در LinkedIn و سایر سیستم عامل های رسانه های اجتماعی ارسال می کنند. گاهی اوقات ، این محتوا پیروزی اخیر شرکت را شامل می شود ، و بار دیگر شامل یک به روزرسانی مشتری است که اطلاعات مفیدی را برای افراد و شرکت هایی که با یک مشکل قانونی خاص روبرو هستند ارائه می دهد. غالباً ، شرکتهای حقوقی با ذکر این نکته که پستی توسط این شرکت در LinkedIn منتشر شده است ، ایمیل را برای کارمندان ارسال می کنند و کارکنان را به لایک و اشتراک مطالب در شبکه های اجتماعی ترغیب می کنند. البته خوب است که پیشنهاد کنیم کارمندان محتوایی را که یک شرکت ایجاد می کند پخش کنند و به اشتراک گذاری چنین محتوا ممکن است فرصت خوبی برای توسعه تجارت و ایجاد ارتباطات باشد.

با این حال ، اگر یک شرکت حقوقی دوست داشته و محتوای شرکت را در LinkedIn به اشتراک گذاشته و آن را به اشتراک بگذارند ، احتمالاً نامناسب است. البته ، شرکت های حقوقی به ندرت می گویند که کارمندان ملزم به پسندیدن و به اشتراک گذاشتن محتوا در LinkedIn هستند ، زیرا شرکت های حقوقی می دانند که اگر به طور صریح حساب های LinkedIn کارمندان را به طور صریح انتخاب کنند ، مقدار قابل توجهی برگشت سرمایه دریافت می کنند.

با این حال ، به نظر می رسد برخی از شرکت ها به دلیل دوست داشتن و اشتراک محتوای شرکت در LinkedIn ، به کارمندان پاداش می دهند و به کارکنانی که این کار را انجام نمی دهند ، فشار وارد می کنند. بسیاری از م lawسسات حقوقی به “تابعیت ثابت” پاداش می دهند ، این تصور که کارمندان یک مغازه باید به خاطر یک شرکت (از قبیل پوشیدن بیش از 15 قطعه استعداد ، برای همه همکاران فضای اداری طرفداران!) من در مورد برخی از شرکت ها شنیده ام که دوست داشتن و به اشتراک گذاری محتوای محکم در رسانه های اجتماعی بخشی از “تابعیت محکم” است و “تابعیت محکم” اغلب بخشی از روند ارزیابی وکیل و تبلیغ است. علاوه بر این ، من در بنگاه هایی کار کرده ام که شرکا و مدیران در آن از این واقعیت ابراز تأسف کرده اند که تعداد کافی از کارمندان در رسانه های اجتماعی به اشتراک نگذاشته و آنها را دوست ندارند و کارمندان به شدت برای این کار تشویق شده اند.

همه این فشارها و پاداش های ضمنی منجر به برخی نتایج ناخوشایند می شود. من یک بار در شرکتی کار کردم که به شدت خود را در LinkedIn معرفی کرد و کارمندان را تحت فشار قرار داد تا با محتوای محکم این پلتفرم درگیر شوند. به همین ترتیب ، من بلافاصله پس از استخدام صفحه شرکت را دوست داشتم تا از همان ابتدا بتوانم بازیکن تیمی به نظر بیایم. تا زمانی که من در آن شرکت کارمند بودم ، هر بار که آرم شرکت خود را در یک محتوای رسانه های اجتماعی می دیدم ، به طور غریزی پست را دوست داشتم ، معمولاً حتی بدون اینکه بخواهم پیام را بخوانم.

من همچنین متوجه شدم که هر چیزی که شرکا در LinkedIn ارسال می کنند ، فارغ از موضوع مربوط به پست یا حتی اگر اصلاً پست را بخوانم ، دوست دارم. از آنجا که آن شرکت واقعاً با LinkedIn درگیر بود ، من فکر کردم که می توانم به بهترین شکل “تابعیت محکم” خود را با پسندیدن پست های نوشته شده توسط روسا نشان دهم حتی اگر من به طور معمول پست را دوست ندارم اگر شخص دیگری آن را ارسال کرده باشد. جالب است که بررسی کنیم تعداد زیاد لایک در پست های منتشر شده توسط برخی از روسا به دلیل ارزش پست است یا کارمندان فقط می خواهند از رئیس خود دلجویی کنند.

در همان راستا ، از ابتدا نباید کارمندان را برای ایجاد نمایه های LinkedIn تحت فشار قرار داد. من نمایه LinkedIn خود را پس از شرکت در ارائه توسعه تجارت که توسط یک شرکت ارائه شد و همه را به شدت ترغیب به ایجاد پروفایل برای ارتباط با مشتریان احتمالی می کرد ، ایجاد کردم. با این حال ، LinkedIn برای همه مناسب نیست و با ظهور اینستاگرام ، بسیاری از افراد به دنبال فیس بوک برای پر کردن نقشی هستند که LinkedIn زمانی در بین حرفه ای ها اشغال می کرد. علاوه بر این ، برخی از افراد افراد خصوصی هستند که نمی خواهند اطلاعات لازم برای راه اندازی نمایه LinkedIn را ارائه دهند. هنوز دیگران علاقه مند به ماهیت شرکتی و اغلب جدی LinkedIn نیستند ، یا اصلاً مایل به تعامل با رسانه های اجتماعی نیستند. بنگاه ها نباید مردم را به دلیل نداشتن حساب LinkedIn قضاوت کنند ، به خصوص که راه های زیادی برای ارتباط با مشتریان احتمالی وجود دارد.

همه گفته شده است ، من منفور LinkedIn نیستم و معتقدم این سیستم ارزش حرفه ای وکالت و سایر صنایع را دارد. با این حال ، کارمندان باید حق داشته باشند آنچه را که می خواهند با حسابهای خود در LinkedIn انجام دهند ، و نباید گفتار خود را با همکاری کارفرمایان داشته باشند. بسیاری از موسسات حقوقی و سایر کارفرمایان ممکن است معتقد باشند که سیاستهای فعلی آنها مناسب است زیرا صریحاً کارمندان را مجبور به پسندیدن یا اشتراک مطالب نمی کنند. با این حال ، ارسال نشانه های ظریف مبنی بر اینکه ایجاد نمایه LinkedIn و پسندیدن محتوای شرکت حقوقی بسیار مورد تشویق است ، ممکن است به اندازه سیاست های صریح قدرتمند باشد. مدیران دفاتر حقوقی باید نحوه تأثیر عملکرد آنها بر گفتار کارمندانشان را به دقت ارزیابی کنند و اطمینان حاصل کنند که کارگران در مورد نحوه ارتباط با محتوای رسانه های اجتماعی منتشر شده توسط کارفرمایان خود انتخاب واقعی دارند.


جوردن روتمن شریک زندگی است موسسه حقوقی روتمن، یک شرکت حقوقی کامل خدمات نیویورک و نیوجرسی. او همچنین بنیانگذار خاطرات بدهی دانشجویی، وب سایتی در مورد نحوه پرداخت وام های دانشجویی خود. می توانید از طریق ایمیل به اردن برسید [email protected].

logo-footer