Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

“این اولگا است. او پاریس هیلتون قانون است. “

اینگونه بود كه من یك بار در یك وظیفه به یك مقام زن منتخب دولتی معرفی شدم. شاید برخی از افراد این تعارف را در نظر بگیرند ، اما من مطمئن نیستم. در آن زمان من مشاور عمومی یک شرکت تاسیس قبل از عرضه اولیه IPO ، سری C با 500 نفر بودم. نشان من به وضوح این را نشان می دهد ، و من سابقه ای داشتم که از آن پشتیبان تهیه می کرد. کلیسای پاریس هیلتون به عنوان یک مشهور اغراق آمیز ، بزرگتر از زندگی بود که “به شهرت مشهور بود”. در حالی که واضح است که هیلتون عمق بسیار بیشتری دارد – وقتی مردم به پاریس هیلتون فکر می کنند ، آنها به واقعیت نمایش او فکر می کنند ، زندگی ساده، و عبارت “او داغ است”

بحث بزرگتری درباره نحوه برخورد با رفتارهای نامناسب در محیط کار وجود دارد. در شرایط خودم ، مکث بسیار طولانی و ناجور و ناخواسته ای را ترک کردم – به فرد فرصت دادم تا به صحبت های خود فکر کند. من سپس یک مکالمه نمایشی در مورد آب و هوا را شروع کردم ، اما نه قبل از اینکه در یک چشمان کوچک چشم بریزم.

واکنش فوری من این بود که اظهار نظر وی نامناسب است ، اما به گفته یکی از همکاران وی ، او واقعاً من را بسیار احترام می گذاشت و منظور از آن به عنوان یک تعارف بود. که دو مسئله را پیش روی ما می گذارد.

  1. اظهار نظرهای غیرحرفه ای در یک محیط حرفه ای ، و
  2. درک ضعیف از ماهیت و نحوه اجرای تعارف

مورد اخیر بیشتر غیر قابل انتشار است و فقط مسئله دانش ، وضوح و عمل است. به عنوان مثال ، اگر او گفته بود كه من آنچه پاریس هیلتون در صنعت تأثیرگذار هستم ، حرفه وكالت هستم ، پس معلوم بود كه او برای برقراری ارتباط چه چیزی را می خواست.

اما کمبود حرفه ای در محیط های به ظاهر حرفه ای تکان دهنده است. برخی مطالعات نشان داده است که بیش از 50٪ از زنان در محیط کار آزار و اذیت را تجربه کرده اند. این در مورد جنبش #MeToo نیست. هرکسی می تواند و باید به یک نظر نامناسب پاسخ دهد.

من داستان پاریس هیلتون خود را در صفحه LinkedIn خود ارسال کردم و پیشنهادهای جالب توجهی در مورد چگونگی پاسخ من داشتم. حتی کسی پیشنهاد داد که من باید با عبارت هیلتون پاسخ می دادم: “داغ است.” گرچه ممکن است به این نکته اشاره شده باشد که او چقدر کودکانه است ، اما من نیز می توانستم به عنوان کودکانه برخورد کنم. به این اضافه شد ، “داغ است” مفهوم معاشقه ای دارد ، که آخرین چیزی بود که در حال حاضر می خواستم برقرار کنم!

کنایه سنگین می توانست از این امر جلوگیری کند ، اما این تصور بدی را ایجاد می کند و تا حدی موضوع را به حداقل می رساند.

بنابراین ، من چه پیشنهادی را به عنوان یک راه حل با نگاه به گذشته ارائه می دهم؟

من فکر می کنم چندین رویکرد خوب وجود دارد. با این حال مهمترین نکته این است که اطمینان حاصل کنید آنها را در این مورد صدا می کنید و آنها را وادار می کنید که درباره آنچه گفتند فکر کنند. اجازه ندهید که آنها هر نوع لذت یا توجه از آن به دست آورند.

من در آن لحظه مسیر سکوت را در پیش گرفتم زیرا به نظر می رسید گزینه ناجور دیگری است – برجسته کردن اشتباه آنها و مجبور کردن آنها به ادامه کار برای من احساس ناخوشایندی داشت. اما من همچنین می توانستم منظور او را بپرسم. اگر مردم از یک تفنن استفاده می کنند ، در این صورت گوشه گیر می شوند که شبیه یک احمق به نظر می رسند یا آنچه را که القا می کنند توضیح می دهند.

در پایان روز ، اصل ماجرا این است که هم آنها و هم دیگران باید از این رفتارهای غیرحرفه ای آگاه شوند ، اما شما مجبور نیستید به سطح آنها برسید.

چگونه این نظر را مدیریت می کنید؟ لطفا مرا در جریان قرار بدهید. دوست دارم از شما بشنوم.


Olga V. Mack مدیر عامل شرکت Parley Pro، یک شرکت مدیریت قرارداد نسل بعدی که پیشگام فناوری مذاکره آنلاین است. اولگا از نوآوری های حقوقی استقبال می کند و حرفه خود را به بهبود و شکل گیری آینده قانون اختصاص داده بود. وی متقاعد شده است که حرفه وکالت با استقبال از فناوری حتی قویتر ، مقاوم تر و فراگیرتر از قبل ظهور خواهد کرد. اولگا همچنین یک مشاور عمومی ، حرفه ای عملیات ، مشاور راه اندازی ، سخنران عمومی ، استاد کمکی و کارآفرین برنده جایزه است. او تاسیس کرد زنان در تخته ها خدمت می کنند جنبشی که از زنان برای شرکت در هیئت مدیره شرکتهای 500 شرکت فورچون حمایت می کند. او تألیف کرد سوار شدن: بلیط خود را به یک صندلی هیئت مدیره شرکت بدست آورید و مبانی امنیت قرارداد هوشمند. شما می توانید اولگا را در توییترolgavmack دنبال کنید.

logo-footer