Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

در حال حاضر شرکت ها فقط احساس می کنند ، “ما واقعاً آنقدر حق انتخاب نداریم.” و من فکر می کنم وکلا متوجه این موضوع شده اند و قرار است در حد توان خود تلاش کنند.

[Firms are] می دانند که چه کسی فعلاً اهرم نیرو دارد زیرا آنها بسیار شلوغ هستند ، به معنای واقعی کلمه نمی توانند افراد کافی برای انجام همه کارها پیدا کنند. به همین دلیل می بینید که این پاداش های عظیم امضا به همکاران و جنگ های اخیر حقوق و دستمزد دوباره افزایش می یابد. [Firms are] بسیار نگران قرار دادن یک خط در شن و ماسه است.

در اینجا ممکن است شرایطی داشته باشید که خواسته های مشتری به طور عمودی با خواسته های تعداد بیشتری از وکلا در شرکت ، همکار و همکار ، مخالف باشد. این امکان ایجاد تنش قابل توجه در شرکت را دارد و حتی ممکن است باعث شود برخی از وکلا با پای خود رأی دهند.

– جفری لو ، رهبر مشاغل جهانی وکالت در میجر ، لیندزی و آفریقا ، در مورد اظهار نظر “بازار بسیار طرفدار وکالت” که شرکت های حقوقی با آن سر و کار دارند در پی همه گیری. همکاران و شرکای فردی در حال حاضر قدرت ، اهرم و استقلال بیشتری نسبت به گذشته دارند.


استاکی زارتسکیاستاکی زارتسکی سردبیر ارشد بالای قانون است ، جایی که او از سال 2011 در آنجا کار می کند. او دوست دارد از شما بشنود ، بنابراین لطفا پست الکترونیک او را با هر گونه نکته ، سوال ، نظر ، یا انتقاد. می توانید دنبالش کنید توییتر یا با او در ارتباط باشید LinkedIn.

logo-footer