Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

این شرکت مستقر در ایرلند است برایت فلگ، سیستم عامل آن از هوش مصنوعی برای کمک به بخشهای حقوقی شرکتها برای مدیریت بهتر هزینه های حقوقی و حقوقی خود استفاده می کند ، در حال افزودن مجموعه ای از گزارش های جدید به ویژگی گزارش موجود خود است که برای ارائه دیدگاه ظریف تر به شرکت ها برای ارزیابی روابط آنها با مشاوران خارجی طراحی شده است .

اخبار تازه اخبار این شرکت در ماه دسامبر است که منتشر کرده است 28 میلیون دلار جمع آوری کرد در یک سرمایه گذاری در رشد سهام ، که به دنبال یک دور 8.5 میلیون دلار سری A در آوریل 2019. این شرکت در سال 2015 راه اندازی شد.

با گزارش های جدید ، برای هر ماده ای که در Brightflag مدیریت می شود ، منجر به تعیین ماده می تواند شرکت حقوقی مرتبط را از پنج معیار کیفی ارزیابی کند:

  • ارتباطات
  • کیفیت مشاوره.
  • تراز تجاری
  • پایبندی بودجه.
  • توصیه کلی

این رتبه بندی ها در گزارش های داشبورد گنجانده شده است ، جایی که رهبران بخش حقوقی می توانند فروشندگان را در یک یا چند مورد مقایسه کنند
معیارها همانطور که تصمیمات مهم مربوط به منابع را می سنجند.

یان نولان ، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Brightflag در بیانیه ای گفت: “با امکان دادن به مشتریان برای گرفتن تفاوت های ظریف کیفی در گزارش های عینی ، ما انجام ارزیابی کلی عملکرد و شناسایی شرکای تجاری برتر را از همیشه آسان تر می کنیم.”

محصول برایت فلگ با محصولات عملیاتی قانونی مانند Legal Tracker از تامسون رویترز ، LexisNexis CounselLink و SimpleLegal رقابت می کند.

سیستم عامل آن صورتحساب الکترونیکی ، مدیریت فاکتور ، بررسی فاکتور و مدیریت اقلام تعهدی را فراهم می کند. فناوری هوش مصنوعی آن فاکتورهای ارسالی از مشاوران خارجی را می خواند و موارد نقض دستورالعمل های صورتحساب را برجسته می کند. نرم افزار آن اقلام تعهدی و کار در حال انجام را ردیابی می کند و گزارش های متنوعی را ارائه می دهد. همچنین صورتحساب موضوع تاریخی را ردیابی می کند و از تجزیه و تحلیل برای کمک به مذاکره در مورد هزینه ها استفاده می کند.

این شرکت در دوبلین با نام اصلی آن Legalshine توسط نولان ، که قبلاً مدیر توسعه تجارت در شرکت مدیریت پرونده دیگری بود ، و الکس کلی ، هم اکنون COO و سابقاً وکیل مدافع در Matheson در دوبلین تاسیس شدند.

logo-footer