Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

دوقلوها پیوند بسیار ویژه ای دارند و بعضی از آنها نمی توانند به خودشان کمک کنند اما همه سفرهای زندگی را با هم پشت سر می گذارند. به عنوان مثال جاستین و آشر گریفین ، از نیوجرسی را در نظر بگیرید. پدر آنها سیاه پوست و مادرشان سفیدپوست بود و به عنوان بچه های نژاد مختلط ، آنها گفتند كه سختی جا افتاده اند. اما از دبیرستان به دانشگاه تا دانشكده حقوق تا بیگلاو ، آنها جدایی ناپذیر بودند و قدم های همدیگر را می گرفتند – گاهی اوقات در همان زمان ، گاهی اوقات توسط چند سال از هم جدا شده است.

گریفین ها هر دو در یک زمان در پرینستون حضور داشتند ، اما قبل از دانشکده حقوق اختلاف نظر داشتند زیرا جاستین توسط سرخپوستان کلیولند برای بازی بیس بال لیگ کوچک جذب شده بود. او دو سال به خود فرصت داد تا به لیگ های اصلی راه یابد ، اما بعداً به برادرش آشر در قانون استنفورد پیوست. جاستین پس از فارغ التحصیلی در سال 2004 به عنوان کاردانی در کوین امانوئل شروع به کار کرد ، اما آشر پیشنهاد او را رد کرد حتی اگر به عنوان یک لیتر در آنجا تحصیل کرده باشد. در عوض ، او برای پیوستن به بیکر بوتس به تگزاس نقل مکان کرد.

اشر بعداً از بوکر بوتس برای بوتیک دعاوی Scott Douglas & McConnico جدا شد ، جایی که در سال 2008 شریک شد. جاستین در کوین امانوئل ماند و در آنجا در سال 2013 شریک شد. سرانجام تا سال 2020 بود که برادران فرصتی برای تجدید دیدار داشتند. در عمل وکالت.

به لطف موفقیت شرکت در کار از راه دور در هنگام شیوع همه گیر ، دو شریک برای کار به آستین نقل مکان کردند و جاستین به سرعت سعی کرد برادرش را به آنجا بیاورد. در ژانویه ، این شرکت اعلام کرد که دفتر خود را در آنجا افتتاح خواهد کرد ، و Asher یکی از اعضای موسس آن خواهد بود.

وکیل آمریکایی دارای برخی جزئیات در مورد نادر وضعیت گریفین ها:

به ندرت پیش می آید که کسی ، به ویژه یک وکیل سیاه ، به ردیف مشارکت Big Law برسد. کمتر از 2٪ از شرکای Am Law 200 سیاه پوستان هستند. انجام دو برادر دوقلو – و در یک شرکت مشابه در قانون Am 50 – شاید یک نوع باشد.

جاستین گفت: “ما نمی توانیم صبر کنیم تا در یک جلسه دادرسی حاضر شویم.”

تبریک به برادران گریفین. سرانجام ، Biglaw’s Quinns را بدست آورد – اشتباه … دوقلوها!

Brothers in Law: Twins به عنوان شرکای کوین امانوئل دوباره متحد می شوند [American Lawyer]


استاکی زارتسکیاستاکی زارتسکی سردبیر ارشد بالاتر از قانون است ، جایی که او از سال 2011 در آنجا کار می کند. او دوست دارد از شما بشنود ، بنابراین لطفا پست الکترونیک او را با هر گونه نکته ، سوال ، نظر ، یا انتقاد. می توانید دنبالش کنید توییتر یا با او در ارتباط باشید LinkedIn.

logo-footer