Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

تا زمانی که امتحان وکالت وجود داشته باشد ، همه چیز برای شرکت کنندگان در آزمون اشتباه بوده است. و هنگامی که من یک فراخوانی برای داستان های ترسناک امتحان وکالت از آخرین اداره امتحان ، خوب ، راهنمای بالای قانون به قوت خود باقی ماند.

و بگذارید فقط بگویم ، متأسفم. گند زدی تا کنون رایج ترین موضوعی که درباره آن شنیده شد این بود مشکلات فنی با ExamSoft – تا آنجا که خرابی ExamSoft (و پس از آن) خواستار داستانهای خود شدند. اما این تنها مسائلی نبود که کاهش یافت.

مانند زمانی که زندگی شخصی شما با آزمایش تداخل پیدا می کند و مجبورید در اواسط امتحان با کودک بستری رفتار کنید:

من ساعت 3 صبح با اعصاب صبح MBE از خواب بیدار شدم ، بنابراین برای شروع بسیار خسته بودم. سپس ، به محض اینکه روی آخرین مجموعه MBE خود ارسال کردم و تلفنم را روشن کردم ، یک پیام از شوهرم به من گفت که به او زنگ بزنم. پسر کوچکم بیرون افتاد و دسته ترمز دوچرخه به زیر بازویش خورد ، دنده اش را شکست و ریه اش فرو ریخت. ما تمام شب را در بیمارستان بودیم. او خوب می شود خدا را شکر ، اما من هنوز نخوابیده ام ؟؟؟؟ –

دزدگیرهای حریق همیشه می تواند یک مشکل باشد ، اما امسال به دلیل امتحانات از راه دور پیچ و تاب دیگری داشت:

امتحان وکالت فلوریدا امسال از راه دور برگزار شد ، بنابراین مدرسه من (قانون FIU) به ما این امکان را داد که در محوطه دانشگاه در اتاق های مطالعه کتابخانه های جداگانه امتحان بدهیم. بسیاری از نوازندگان وکالت مدرسه را به دلیل پیشنهاد ما پذیرفتند: اگر کل مدرسه نوعی مشکل وای فای یا اتصال داشت ، حداقل ما با صد دانش آموز دیگر در یک قایق بودیم و فلوریدا اگر مشکلی پیش بیاید ، امیدوارم هیئت داوران وکالت بیشتر تمایل به پذیرش داشته باشند. و به هم ریخت

ده دقیقه به سومین مقاله صبح ، زنگ هشدار کتابخانه خاموش شد. ما برای خرابی wifi برنامه ریزی کرده بودیم ، اما اعلام حریق ؟؟ اولین فکر من این بود که این یک شوخی است ، هرچند بد. هر نوارکار فوراً به فرم تأییدیه ای که امضا کرده بودیم فکر می کرد که به ما می گوید تماس چشمی خود را با دوربین قطع نکنید ، و در صورت نیاز به دور شدن از دوربین ، به دوربین گزارش دهید. بنابراین همه شروع به گزارش دادن به دوربین های خود کردند ، چیزی در این زمینه: زنگ خطر آتش سوزی وجود دارد! آیا آن را می شنوید؟ به نظر می رسد اورژانس وجود دارد ؟! نمیدونم چیکار کنم؟ خوب من می مانم و آزمایش را از طریق آلارم ها ادامه می دهم – خوب می توانم این کار را انجام دهم. من در این ساختمان میمیرم در تمام طول فکر ، با چشم تماس نگیرید.

برخی از افراد سعی کردند زنگ هشدارها را نادیده بگیرند و ادامه دهند. دیگران در راهروها به دنبال راه حل می گردند. سپس کارکنان کتابخانه شروع به کار کردند و همه را از اتاق مطالعه و به طور کامل از کتابخانه بیرون کردند. در آن زمان بود که ما کاملاً وحشت کردیم و همچنین فرار کردیم. شخصاً ، کامپیوترم را گرفتم و به سمت آسانسور دویدم (از من نپرسید چرا هنوز از طریق اعلام حریق کار می کرد؟) ، سپس از پله ها دویدم و روی چمن بیرون رفتم ، نه به این دلیل که نگران آتش سوزی بودم ، بلکه چون ساعت تیک می زد من یک نقطه روی نیمکت در منطقه ای علفی پیدا کردم ، به وکیلم نشان دادم که من تنها هستم (و همچنین نفس نفس می زنم و خیلی عرق کرده ام) ، به سرعت در صورت عدم موفقیت گریه نکردن صورتم را پیچاندم ، از دست دادن زمان گلایه کردم و برگشتم. نوشتن ، مبارزه با مورچه هایی که خانه جدیدی در کامپیوتر و داخل من ایجاد می کردند. و ، من یکی از خوش شانس ها بودم. برخی روی چمن ها نشسته بودند و کاملاً با افراد زیر کلاس که از خانه خارج شده بودند صحبت می کردند. برخی از افراد با سوء استفاده از موقعیت به سراغ آنها رفتند و پرسیدند: “آیا می توانم یک دقیقه از وقت شما را داشته باشم؟” متأسفانه ، نه ، به معنای واقعی کلمه یک دقیقه نیست. با این حال ، دیگران در یک لحظه گیجی و وحشت رایانه های خود را پشت سر گذاشتند و تنها چند دقیقه برای نوشتن مقالات خود باقی ماندند. برخی با کارکنان کتابخانه جنگیدند و در اتاقهای خود ماندند ، از طریق آلارم های هشدار دهنده و هشدارهای خروج از ساختمان ، مایل به ریسک همه چیز فقط برای گذراندن.

همه ما در حال حاضر به این موضوع می خندیم ، زیرا بدترین خود ما با دوربین ضبط می شود و کارهای دیگری برای انجام دادن وجود دارد ، اما در 20 سپتامبر بسیار خنده دار می شود یا نه!

یا این داستان ، کجا…. همه چیز فقط برای یک شرکت کننده در آزمون اشتباه پیش رفت:

این نوار جایی است که یکسری چیزها اشتباه پیش رفت.

یک ماه قبل از امتحان به دلیل استرس شروع به افزایش اسیدیته شدید کردم. من مجبور بودم روزها مرخصی بگیرم چون در حین درس خواندن به معنای واقعی کلمه مشغول بودم. روز امتحان وکالت داشتم بهم می زدم که اولین رمز را دریافت کردم. قبل از چند جلسه تمرین را انجام می دهم و چندین بار در طول امتحانات به صورت خشک تمرین می کنم.

همانطور که در حال پاسخگویی به اولین MPT خود هستم ، متوجه می شوم که AC کار نمی کند ، تقریباً 80+ در خارج 90 بود و هنگام امتحان عرق می کردم.

من ناگهان باید 30 دقیقه در یک س MEال MEE ادرار کنم. یک ساعت آن را تا پایان امتحان نگه می دارم ، سریع وارد حمام می شوم و دستشویی را کاملاً از دست می دهم.

من در آخرین سوال MBE هستم و ناگهان صفحه من یخ می زند و به هم می ریزد. من نمی توانم مرور کنم و فقط روی پایان کلیک می کنم و امیدوارم برای هیچ چیز پرچم گذاری نشوم.

این واقعاً یک تجربه سخت بوده است و من فقط خوشحالم که تمام شد.

مطمئناً خوشحالیم که زنده ماندید و امیدواریم این آخرین باری باشد که مجبور به معامله هستید.

اگر زنده ماندید یا شاهد یک داستان ترسناک در عمل بودید ، به ما اطلاع دهید. تو می توانی آن را برای ما ایمیل کنید (عنوان موضوع: “داستان ترسناک آزمون وکالت”) یا به ما پیام دهید (647-820-8477). شاید داستان شما دیگران را تشویق به استقامت کند.


کاترین روبینو ، ویراستار ارشد در فوق قانون ، میزبان پادکست Jabot، و میزبان مشترک مانند یک وکیل فکر کنید. راهنمای ATL بهترین هستند ، بنابراین لطفاً با او ارتباط برقرار کنید. با خیال راحت ایمیل بزنید او با هر گونه راهنمایی ، س questionsال یا نظر ، و او را در توییتر دنبال کنید (@Kathryn1)

logo-footer