Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

روزگاری ، بزرگترین سوالی که یک انفرادی تازه کار با آن روبرو شد این بود که آیا باید از راه دور از یک دفتر خانه کار کنید یا از یک دفتر فیزیکی. در واقع ، من پست های طولانی وبلاگ را اختصاص داده ام اینجا و اینجا در مورد تصمیم گیری بین این دو ، و اطمینان از وکلا که واقعاً هیچ پاسخ درستی وجود ندارد.

سریع به سال 2021 ، و تقریباً یک سال پس از همه گیری ، یک پاسخ درست وجود دارد: یک دفتر کار از راه دور ، و محیط کار از راه دور باید همیشه یک گزینه باشد.

مقاله اخیر ژورنال ABA می پرسد آیا روند کار فعلی از خانه پس از پایان همه گیری ادامه خواهد داشت یا خیر. این مقاله با چندین وکیل مصاحبه کرده است که تجارب مطلوب خود را از راه دور کار می کنند ، اما همزمان چندین نفر پیش بینی می کنند که شرکت های حقوقی پس از همه گیری همه گیر به کار خود باز می گردند.

در اینجا چیزی است. همانطور که شما نمی توانید جن را درون بطری قرار دهید ، ما نمی توانیم این سال گذشته را پاک کنیم. توانایی کار از راه دور همه ما را تغییر داده است ، از جمله انتظارات ما. مشتریان می دانند که برای ملاقات با یک وکیل 30 دقیقه رانندگی نیازی به راحتی در منزل ندارند. پدر و مادر جوان متوجه می شوند که دیگر مجبور نیستند تحویل روز کودک را از دست بدهند ، زیرا رئیس به آنها احتیاج داشت که در دفتر کار خود را انجام دهند. به عبارت دیگر ، دفاتر از راه دور دیگر فقط به ترجیحات وکلا نیستند ، بلکه به آنچه مشتری ها و نیروی کار تقاضا می کنند ، هستند.

در مورد من ، من مثل همه دوست دارم از خانه بیرون بروم. من دفتر کوچک خود را در مرکز شهر WeWork نگه داشته ام و هفته ای یک بار برای تغییر مناظر و دسترسی به یک اتاق کنفرانس بزرگ برای گسترش در آنجا رانندگی می کنم. بعلاوه ، تا زمانی که هنوز نامه پست الکترونیکی را از طریق خدمات پستی دریافت می کنیم ، من یک آدرس حرفه ای را ترجیح می دهم که به دلیل حریم خصوصی خانه من نیست. به طور خلاصه ، مطب های فیزیکی از بین نمی روند اما ما کمتر از آنها استفاده خواهیم کرد و به طرق مختلف استفاده خواهیم کرد. در همین حال ، رگولاتورهای میله ای مجبور هستند این واقعیت جدید را تشخیص دهند و خود را شل کنند قوانین دفتری Bonafide مضحک یک بار برای همیشه – یا اینکه وکلا از دنیای پسا همه گیری زنده نخواهند ماند.

آیا بیماری همه گیر باعث شده است که در برنامه های خود برای شرکت حقوقی خود تجدید نظر کنید و اگر چنین است ، چگونه؟

logo-footer