Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین


بتو اورورک، نامزد فرمانداری تگزاس، از زمان نامزدی ریاست‌جمهوری خود در سال 2019، پینگ‌پنگ برای مصادره اسلحه داشته است. او به طرز معروفی اعلام کرد “لعنتی بله، ما AR-15 شما را می گیریم.” زمانی که تصمیم گرفت برای فرمانداری تگزاس نامزد شود، این تعهد را لغو کرد. با قتل عام اووالده (و منتقدان آمار ضعیف او را در نظرسنجی ها ادعا می کنند)، به نظر می رسد که اورورک به موضع مصادره بازگشته است. او این هفته اعلام کرد که نه تنها باید آنها را ممنوع کرد، بلکه دارندگان AR-15 نباید.بتواند آنها را حفظ کند” با این حال، یک بار دیگر، اورورک هیچ توضیحی درباره اینکه چگونه قانون اساسی یا عملاً قصد اجرای این طرح مصادره را دارد، حذف می کند.

در میان افراد کنترل اسلحه تمایلی وجود دارد که چنین جزئیاتی را به شخص دیگری واگذار کنند تا به آن رسیدگی کند. مثلا، در جلسات تأیید استیو دتلباخ، نامزد ATFاو اعتراف کرد که در سال 2018 خواستار ممنوعیت «سلاح‌های تهاجمی» شده است، اما تعریفی برای این واژه ندارد. این ویژگی معمولی و غیرمسئولانه سیاست امروز را به تصویر کشید.

برای اورورک، فراخوان مصادره حتی آشکارتر است.

من قبلاً در مورد شکست سیاستمداران در اعتراف به محدودیت های ناشی از متمم دوم و قانون قضایی کنترل کننده نوشته ام. در حالی که مخالفت های حسن نیت نسبت به نحوه تفسیر متمم دوم وجود دارد، قانون مورد فعلی دفاع از چنین ممنوعیت هایی را بسیار دشوار می کند. در سال 2008، دادگاه عالی یک حکم تاریخی را صادر کرد ناحیه کلمبیا علیه هلربا به رسمیت شناختن متمم دوم به عنوان حق فردی برای حمل سلاح.

تلاش برای ممنوعیت AR-15 اغلب نمی تواند به وضوح این سلاح ها را از سایر سلاح های نیمه خودکار از نظر کالیبر یا سرعت شلیک متمایز کند. مشکلات عملی آشکاری نیز وجود دارد. با یک 393 میلیون اسلحه تخمین زده شده است در ایالات متحده و 72 میلیون تخمین زده می شود صاحبان اسلحه؛ از هر ده آمریکایی سه نفر می گویند که اسلحه دارند. در واقع، مالکیت اسلحه افزایش یافت در طول همه گیری، به ویژه در میان خانواده های اقلیت

ارزش این سلاح ها صدها دلار است. مالکان نه تنها چنین قانونی را به چالش می کشند بلکه ممکن است برای سلاح های توقیف شده خود غرامت بخواهند. همچنین بیش از 15 میلیون سلاح از این دست در ایالات متحده وجود دارد. ATF یک آژانس نسبتا کوچک برای اجرای چنین برنامه مصادره گسترده ای است. حتی در تگزاس، یک طرح مصادره ایالتی مستلزم تلاش بی سابقه ای برای اجرای قانون است.

به راحتی می توان فراخوان اورورک را به عنوان تلاش دیگری برای احیای یک کمپین خفته رد کرد. اخیراً مورد انتقاد قرار گرفت هجوم به یک کنفرانس مطبوعاتی در مورد قتل عام با این حال، حتی رئیس جمهور نیز در حال طرح ادعاهای نادرست در مورد متمم دوم بوده است و در عین حال سوالاتی را در مورد مالکیت اسلحه از تسلیحات 9 میلی متری تا AR-15 مطرح کرده است. این نظرات آشکارا در پایگاه سیاسی خود محبوب هستند، اما همچنین درک نادرستی از محدودیت های کنترل اسلحه ایجاد می کنند.

آزمون رهبری این است که صادقانه با رای دهندگان صحبت کنید نه فقط در مورد آنچه می خواهید انجام دهید، بلکه در مورد اینکه چگونه قصد انجام آن را دارید. به نظر می رسد اورورک هر گونه موانع قانونی و عملی را نادیده می گیرد زیرا او دوباره مصادره اسلحه را می خواند. اگر امیدواریم پس از این فاجعه به سازش معناداری برسیم، باید لفاظی های بی پروا را کنار بگذاریم و بر واقعیت های حقوق اسلحه و کنترل اسلحه تمرکز کنیم. این مسئولیت و نه عوام فریبی را از رهبران ما می گیرد.Source link

Write a comment:

*

Your email address will not be published.

logo-footer