Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

با مهلت تخلیه مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری که قرار است طی چند روز منقضی شود ، میلیون ها خانوار هنوز از اجاره عقب مانده اند.

از هفته اول ماه جولای ، حدود 1.4 میلیون نفر از 7 میلیون مورد نظر گفتند که طبق احتمال آخرین نظرسنجی نبض خانگی CDC. 7.4 میلیون نفر 51 میلیون نفری دیگر گفتند که در حال حاضر از اجاره عقب مانده اند.

“در روزها و هفته های آینده ، دقیقاً دانستن اینکه چه انتظاری داریم کمی دشوار است. بعضی اوقات در مورد موج تخلیه یا حباب یا صخره زبان زیادی صحبت شده است ، و من دقیقاً مطمئن نیستم که چه چیزی را خواهیم دید ، “گفت Dan Threet ، تحلیلگر تحقیق در ائتلاف ملی مسکن کم درآمد (NLIHC) ، مصاحبه تلفنی وی افزود: “حتی هنگامی كه اجاره كنندگان با درآمد پایین تحت فشار شدید درآمد قرار می گیرند ، آنها فداكاری های زیادی برای ماندن در خانه كرده اند. چه فوری و چه طولانی مدت ، نگرانی زیادی را برای اجاره کنندگان کم درآمد ایجاد می کند. “

در حالی که بودجه کمک های اضطراری فدرال برای حمایت از افرادی که از اجاره و خدمات شهری عقب مانده اند اختصاص داده شده است ، اما به دست آوردن آن به دست مردم روندی کند بوده است. از 46 میلیارد دلار کنگره اختصاص یافته برای کمک های اجاره ای اضطراری ، فقط حدود 3 میلیارد دلار توسط دولت ها خسارت داده شده است ، طبق واشنگتن پست.

چندین ایالت برای پردازش سریع کمک های اجاره ای مجهز نبودند. عامل ترکیبی دیگر: بسیاری از مردم حتی در وهله اول متوجه نمی شدند که واجد شرایط کمک هستند.

مقرون به صرفه بودن مسکن همچنان یک مشکل است
بیمه ها و سایر سازمان های بهداشتی درمانی نیز شاهد تأثیر دومینوی ناامنی مسکن بر سلامت مردم هستند. امی ریگل ، مدیر مسکن CareSource ، بیمه گر مستقر در اوهایو که برنامه های بزرگ مراقبت از طریق Medicaid را اداره می کند ، گفت: قبل از همه گیری ، بسیاری از مردم قبلاً برای تأمین مسکن در تلاش بودند یا بدهی قابل توجهی برای تأسیسات داشتند.

مشکل فقط به شهرهای گران قیمت محدود نمی شود. گزارش اخیر NLIHC نشان داد که حداقل دستمزد برای اجاره یک آپارتمان دو خوابه کافی نیست در همه به جز دو ایالت آمریکا.

ریگل در یک مصاحبه تلفنی گفت: “این مهلت قانونی از این جهت مفید بود که مانع از وقوع سونامی ، تأثیر عظیم بی خانمانی و تخلیه می شد.”

اما هنوز بدهی اجاره ، بدهی تسهیلات یا اخراج قبلی افراد را از سوابق آنها پاک نمی کند. گاهی اوقات کمک اضطراری اجاره بهای پرداخت بدهی آب و برق است که به مردم امکان می دهد چراغ را دوباره روشن کنند اما هنوز مشکلی را حل نمی کند که هزینه مسکن از بیشترین درآمد حداقل کارگران دستمزد می گیرد.

وی گفت: “این به جلوگیری از تأثیر آنچه می توانست رخ دهد کمک کرد ، اما مشکلی را حل نکرد.” “ما باید واقعاً با بی ثباتی مسکن که در کشور ما وجود دارد کنار بیاییم.”

ریگر گفت ، حتی با آغاز فعالیت بسیاری از مشاغل ، هنوز همه قادر به بازگشت به کار نیستند. یافتن مراقبت از کودکان هنوز دشوار است ، زیرا مراکز یا دوباره بازگشایی نشده اند یا تعداد محدودی صندلی دارند ، در حالی که بچه ها برای تابستان از مدرسه خارج می شوند. علاوه بر این ، برخی از افراد مبتلا به Covid-19 هنوز هم با عوارض مربوط به این بیماری دست و پنجه نرم می کنند.

وی گفت: “تمایل به ورود مجدد نیروی کار وجود دارد.” “آنها دوست دارند دوباره فرصت های شغلی داشته باشند اما پشتیبانی فقط برای انجام چنین کاری نیست.”

تیلور جاستیس ، بنیانگذار و رئیس شرکت فناوری مراقبت های بهداشتی Unite Us ، گفت که این عوامل مختلف – اشتغال ، مراقبت از کودکان ، مسکن و حمل و نقل – همه با هم ارتباط دارند. این شرکت نرم افزاری را برای هماهنگی ارائه دهندگان خدمات اجتماعی با مراقبت های بهداشتی شخص ایجاد می کند تا در صورت نیاز به پشتیبانی ، مداخله را آسان تر کند.

وی در مصاحبه ای از زوم گفت: “دادن لیست به آنها و ارسال آنها به اندازه كافی خوب نیست.”

عدالت افزود ، از 42 ایالتی که Unite Us فعالیت می کند ، مسکن همیشه یک “نیاز برتر” بوده است.

وی گفت: “بیشتر آمریكایی ها فیش حقوقی را به سر می برند.” “(ناامنی مسکن) بیشتر از آنچه فکر می کنید روی مردم تأثیر می گذارد.”

برای پرداختن به مسکن و سایر هزینه های اصلی ، ما را متحد کنید با یونایتد وی کار کرد در کنتاکی برای کمک به اجاره و رهن ، همراه با کمک نقدی انعطاف پذیر برای کمک به پرداخت هزینه خدمات حمل و نقل ، پوشک ، مراقبت از کودکان و سایر نیازهای حیاتی.

با رفتن به یک ماه آینده ، دانستن اینکه چه اتفاقی می افتد دشوار است. هنوز این نگرانی وجود دارد که افرادی که برای گرفتن اجاره مسکن تهیه می کنند ، ممکن است برای حفظ خانه های خود فداکاری های دیگری انجام دهند.

ترایت از NLIHC گفت: “بسیاری از مستاجرانی كه می دانیم دستمزد خود را از دست داده اند ، برای ادامه وضعیت خود ، سایر نیازهای اساسی خود را فدا می كنند.” “اگر با روش های ناپایدار انجام شود ، در آینده می تواند یک مشکل باشد.”

logo-footer