Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

آخرین باری که به احساسات واقعی مشتریان ایده آل خود درباره خدمات خود فکر کرده اید ، چه زمانی بوده است؟ نه کلیشه ها در مورد خواسته ها و نیازهای آنها ، بلکه سوالی درمورد اینکه چه چیزی باعث می شود آنها شب بیدار بمانند ، وقتی صحبت از آنچه شما ارائه می دهید ، باشد.

 • اگر وکیل طلاق هستید ، ممکن است تصور کنید که مشتری ایده آل شما می خواهد از یک ازدواج بد خارج شود.
 • اگر یک وکیل برنامه ریزی املاک هستید ، ممکن است فکر کنید که مشتری ایده آل شما یک طرح املاک برای ایجاد ثروت نسلی و یک میراث ماندگار می خواهد.
 • اگر وکیل آسیب دیدگی شخصی هستید ، ممکن است فکر کنید مشتری ایده آل شما قابل توجه ترین پول تسویه حساب را می خواهد.

همه اینها عالی است ، اما آیا شما بیشتر به فکر عمیق افکار و خواسته های مشتریان ایده آل خود در این زمینه افتاده اید؟ می دانید ، می پرسید؟

من می خواهم خواسته های مشتری را در عمل بهتر درک کنم. من یک مربی فروش استخدام کردم تا به من کمک کند مشتری های همسو تری را برای کار خود جذب کنم. به دلایلی ، مشتریانی را که آماده سرمایه گذاری در برنامه ریزی املاک بودند ، جذب نمی کردم. وقتی صحبت از تبلیغات و رونوشت من می شد ، دوست داشتم در مورد ثروت نسلی و میراث سازی صحبت کنم. در حالی که مشتریان احتمالی مجذوب این پیام بودند – حتی در حدی که تماس های خود را رزرو می کردند – در تبدیل آنها به مشتری مشکل داشتم.

مربی فروش من پیشنهاد کرده است که با بسیاری از مشتریان ایده آل تماس های تحقیقات بازار را برای شنیدن افکار آنها در مورد برنامه ریزی املاک انجام دهید. تحقیقات بازار ابزاری برای یافتن مشتری برای شرکت شما است تا از فرصت ها و موانع دستیابی به چشم انداز مطلع شود. من از ایده تحقیق در بازار عقب نشینی کردم ، و استدلال کردم که می فهمم مشتری چه نیاز دارد. بیشتر اوقات می ترسیدم که درمورد خدمات من چه نظری دارند. با این وجود ، آن را امتحان کردم.

من در Facebook و LinkedIn یک پست جلب توجه کردم که آیا یک زن می داند اگر فرزندش از دنیا برود و همسرش دوباره ازدواج نکند ، چه بلایی سر او خواهد آمد؟ سپس من فرصتی را برای پاسخگویی به چند تماس تحقیق در بازار ارائه دادم و تأكید كردم كه این طعمه یا سوئیچ یا یك تاكتیك شل و ول فروش نیست. این کارو نکن در حالی که صدای جیرجیرک را در LinkedIn شنیدم ، این پست فیس بوک منجر به 20 تماس 15 دقیقه ای تحقیق بازار شد. اگر پاسخ مورد نظر خود را دریافت نکردید ناامید نشوید. دوباره س Askال کنید و در س creativeال خود خلاق باشید.

با اجازه ، تماس ها را ضبط کردم و س followingالات زیر را پرسیدم:

 • بزرگترین ناامیدی شما از برنامه ریزی املاک چیست؟
 • بزرگترین ترس شما از برنامه ریزی املاک چیست؟
 • با کمک گرفتن در مورد یادگیری در مورد برنامه ریزی املاک ، چه چیزی را امتحان کرده اید (چه چیزی مفید بوده است و چه چیزی نه؟)؟
 • آیا کتابی در زمینه برنامه ریزی املاک خوانده اید؟
 • چه کسی افراد مورد علاقه شما برای پیگیری این بحث در مورد این موضوع است؟
 • وقتی نقشه املاک خود را تنظیم می کنید ، زندگی چگونه است؟
 • آیا در مورد برنامه ریزی املاک چیزی که با آن دست و پنجه نرم کنید وجود دارد که به آن اشاره نکرده باشید؟
 • آیا شما مایل به سرمایه گذاری در برنامه ریزی املاک هستید؟

این تحقیق نگرانی هایی را که مشتریان ایده آل داشتند ، روشن کرده است. آنها احساس شرمساری به دلیل نداشتن برنامه املاک ، عدم وضوح در روند کار و خواستار شفافیت بیشتر در قیمت گذاری خدمات را ذکر کردند. حتی یک نفر هم اشاره نکرده است که بخواهد میراث یا ثروت نسلی ایجاد کند. اکنون ، من از ضبط مکالمات رونویسی شده برای جمع آوری کلمات واقعی استفاده می کنم که مشتریان بالقوه برای توصیف افکار خود در مورد برنامه ریزی املاک استفاده می کنند. به این ترتیب ، در نسخه بازاریابی آینده خود ، می توانم به طور هدفمند با خواسته های مشتریان بالقوه صحبت کنم.

برای وكلائی كه تردید دارند كه این نوع تحقیق می تواند برای حوزه خدمات فردی آنها مفید باشد ، آن را امتحان كنید. حتی لازم نیست از طریق نظرسنجی حضوری ، روشی را که من امتحان کردم ، امتحان کنید. همچنین می توانید از نظرسنجی ها ، گروه های متمرکز یا مشتریان قبلی برای جمع آوری داده ها استفاده کنید.

موافقی یا مخالف؟ دوست دارم نظرات یا س questionsالات سازنده شما را در اینجا بشنوم [email protected]. من همیشه به دنبال پیشنهادات موضوع هستم! آیا من ذکر کردم که با یک دفتر ادبی برای کتاب آینده برنامه املاک امضا کردم؟ می توانید همه چیز را در مورد آن بخوانید اینجا.


ایفی ایبکوه وکیل اصلی و بنیانگذار این شرکت است قانون تنظیم کنید ، PLLC. او یک وکیل مشاور برنامه ریزی املاک برای انتقال ثروت بین نسلی با وصیت نامه ها و اعتمادهای موثر است. ایفی در حال نگارش اولین کتاب خود در زمینه برنامه ریزی املاک و مستغلات فرهنگی است که در سال 2022 موجود است (دعای خیر!). وی از دانشکده حقوق دانشگاه تگزاس فارغ التحصیل شد و بیش از 14 سال وکالت را انجام داده است. با دسترسی به Iffy می توانید از طریق ایمیل در [email protected]، بر وب سایت او، و در اینستاگرام thejustincaselawyer.

logo-footer