Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

یکی از کارهایی که ما به عنوان وکیل دادگستری انجام می دهیم ارائه مشاوره محتاطانه است. اما به خاطر داشته باشید که مشتریان شما اکنون به آن مشاوره نیاز دارند.

در یکی از بزرگترین تصمیماتی که قضات در تاریخ ما اتخاذ کرده اند ، دادگاه عالی ما مجموعهای از تبعیض رسمی ضد سیاه پوستی را طبق قانون اساسی ما غیرقانونی تشخیص داده و دستور داده است که ساختار ادعا شده ای جداگانه اما برابر که برای حدود یک قرن ایجاد شده بود ، ریشه کن “با تمام سرعت عمدی”. در حالی که یکی از علائم پر آب در توسعه قانونی ما ، این است جدول زمانی بسیار نادرست مورد انتقاد قرار گرفت. دلیل آن قابل درک است: “سرعت عمدی” یعنی وقتی شما با یک رژیم تفکیک زدایی روبرو هستید که میلیون ها نفر روزانه به آن رنج می برند ، به چه معناست؟

بعنوان وکیل ، گاهی اوقات اینگونه فکر می کنیم – باید مراقب ، محتاط ، آگاهانه باشیم. اما در حالی که بیشتر ما خوش شانس نیستیم دادگاه عالی ایالات متحده در دوره 1953 خود برای مقابله و تلاش برای پایان دادن به تبعیض نژادی قانونی شده ، از دیدگاه مشتریان ، پرونده های آنها مهم است. زیاد. و در حالی که وکلا در شرکت هایی مثل ما ما اغلب برای جنگ استخدام می شوند ، ما باید همیشه آگاه باشیم که در عین حال ، ما مشاور هستیم.

مشتریان ما برای مشاوره به ما مراجعه می کنند که باید آنها را ارائه دهیم. و ما فقط فراخوانده نشده ایم که با کمی فاصله عاطفی از مشکلات مشتری ، این مشاوره را ارائه دهیم (از آنجا که همیشه افرادی در پشت این مشکلات هستند ، و همه مشتریها به طور واضحی پاسخ عاطفی به این مشکلات دارند) ، و با مهارت های حقوقی ما (مشتری ها نیستند) فرض می کنم تفاوت بین یک حرکت تحت قانون 12 فدرال یا قانون 56 فدرال ، و نه اینکه حتی یک حرکت “خنثی” حتی چیست؟) ، اما با آنچه بسیاری از محققان قضاوت احتیاطی ما خوانده اند ، می دانیم. این نوع خاصی از قضاوت است که حتی احتیاط را ذکر می کند ، یکی از اصلی ترین فضایل الهیات مسیحی (همراه با عدالت ، اعتدال و قدرت).

و این همان کاری است که ما باید انجام دهیم: در قضاوت عجله نکنیم ، از لگن شلیک نکنیم ، نه (هر کلیشه دیگری را به کار ببریم که به معنای برقراری تماس سریع است). اما ضمن تأیید این تعهد ، باید به خاطر بسپاریم: مشتریان ما اگر نه اکنون ، خیلی زود به مشاوره ما احتیاج دارند. این اغلب به این دلیل است که آنها باید سریعاً براساس توصیه های ما تصمیم بگیرند ، بلکه همچنین به دلیل آنچه در بالا نوشتم: آنها از نظر عاطفی به مشکلات خود پاسخ می دهند و همانطور که عدالت را به تأخیر می اندازد عدالت را انکار می کند ، مشاوره با تأخیر طولانی مدت استرس ایجاد می شود.

پس بیایید مراقب باشیم. بیایید در نظر گرفته شود. بیایید با همکارانمان بحث کنیم. بیایید وکلای خوبی باشیم که مشتریان ما به ما اعتماد می کنند. اما بیایید درسی را از تاریخ خود حرفه خود به یاد بیاوریم که در یکی از لحظات عالی قضایی در آمریکا ، دادگاه عالی ما شاید کمی بیش از حد مراقب وکلا باشد و فکر کند “سرعت آگاهانه” هنگام ملت بسیار سریع است – به ویژه میلیون ها سیاهپوست آمریکایی بسیار سریعتر به عمل احتیاج داشتند.


جان بالستریره وکیل دادگستری کارآفرینی است که پس از کار به عنوان دادستان و دادخواست در یک شرکت کوچک ، شرکت خود را تأسیس کرد. او شریک دادگاه دادرسی و تحقیقات حقوقی Balestriere Fariello در نیویورک است ، جایی که او و همکارانش نمایندگی مشتریان داخلی و بین المللی را در پرونده های قضایی ، داوری ، تجدید نظر و تحقیقات دارند. می توانید از طریق ایمیل [email protected] با او ارتباط برقرار کنید.

logo-footer