Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

آنابل روزا

در آخرین قسمت پادکست Jabot ، با وکیل مدعی گپ می زنم آنابل روزا در مورد کار او در مبارزه برای اهداف اسپانیایی / لاتین در دولت های ایالتی و محلی. ما در مورد چگونگی الهام بخشیدن دیوید دینکینز ، شهردار NYC به آنابل برای رفتن به دانشکده حقوق صحبت می کنیم ، اینکه چگونه سیاست های وی با حرفه حقوقی اش روبرو است و اینکه چرا دانشکده حقوق را به کسانی که به مسائل عدالت اجتماعی اهمیت می دهند توصیه می کند.

پادکست Jabot شاخه ای از برند Above the Law است که بر روی چالش های زنان ، افراد رنگین پوست ، LGBTQIA و سایر جمعیت های مختلف در صنعت حقوقی تمرکز دارد. نام ما غیر از Ruth Bader Ginsburg بدنام و jabot (یقه تزئینی) است که او هنگام تحویل مخالفان از نیمکت استفاده می کرد. این یک یادآوری است که حتی وقتی برنده نمی شویم ، باز هم نیرویی قدرتمند هستیم که باید حساب شود.

گوش دادن مبارک!


عکس سرکاترین روبینو سردبیر ارشد بالاتر از قانون و مجری برنامه است پادکست Jabot. مشاوران ATL بهترین هستند ، بنابراین لطفا با او ارتباط برقرار کنید. در صورت تمایل از طریق ایمیل ارسال کنید او با هر گونه نکته ، سوال یا نظر او را در توییتر دنبال کنید (@ کاترین 1)

logo-footer