Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

(عکس از وین مک نامی / گتی)

در پی ده ها دستور اجرایی رئیس جمهور بایدن ، حزب نظریه اجرایی واحد خواستار کمی وحدت است. چقدر رئیس جمهور جدید جرات استفاده از قدرتی را دارد که خودشان در چهار دهه گذشته به عنوان انجیل ثبت کرده اند!

ما آنقدر بزرگ شده ایم که به یاد داشته باشیم چه زمانی رئیس جمهور با استفاده از یک تلفن شارپی و توییتر برای اعلام وضعیت اضطراری اداره می کند تا بتواند بودجه نظامی اختصاص داده شده توسط کنگره را توقیف کنید برای ایجاد یک دیوار مرزی – غصبی گسترده از قدرت هزینه کنگره که باعث ایجاد زمزمه های سمت راست می شود. چون دقیقاً هستیم دو ساله.

و اگر حافظه خدمت می کند ، زمانی کاملاً قابل قبول بود که کاخ سفید تخصیص دفاعی خود را به یك متحد اروپای شرقی كه یك رهبر تحت فشار برای اعلام تحقیقات از یك كاندیدای ریاست جمهوری ، زانو نمی زند ، مسدود كند.

اما آن روزها به سر رسیده. و در حالی که سناتور بلکبرن از دوره های منظم رنج می برد قانون اساسی ، چگونه پیش می رود؟، او به سختی تنها سیاستمداری است که استانداردهای جدیدی را برای رفتار ریاست جمهوری با یک دموکرات در کاخ سفید ابداع کرده است. اکنون وظیفه رئیس جمهور این است که دستان خود را به پشت خود ببندد و به نام “وحدت” با کنگره کار کند.

“مقیاس دستورات اجرایی جو بایدن و تأثیر آنها بر آمریکایی ها بسیار زیاد است” توییت کرد سناتور تام پنبه (R-AR). “رئیس جمهور از جایگاه تحلیف وحدت را تبلیغ كرد ، با این وجود وی یك دفتر مهاجرت را در دفتر بیضی امضا كرد كه باعث ماندگاری كارگران آمریكایی می شود.”

“سخنرانی افتتاحیه رئیس جمهور بایدن به شدت بر وحدت متمرکز بود ، و ملت را پس از تفرقه ای که تجربه کرده ایم ، گرد هم آورد.” بو کرد نماینده کت کامک (R-FL). “با این وجود EO های جدیدی که وی به تازگی امضا کرده است ، صرف نظر از اقدامات لازم برای پیشبرد آمریکا ، به چپ گرایش دارند.”

“دیروز حمله عملیاتی یک جانبه تفرقه افکن رئیس جمهور بایدن با سخنان وی در مورد ضرورت اتحاد کشور در تضاد است.” توییت کرد نماینده اندی بار (R-KY) ، که به طور گسترده از “این دستورات اجرایی و پیشنهادها – دور زدن کنگره” شکایت دارد.

“ما با چالش های مهمی روبرو هستیم که نیاز به پاسخ های دو جانبه دارد. دستورات اجرایی امروز سیاست های مهم را معکوس می کند و هزینه های اقتصادی قابل توجهی را تحمیل می کند که بهبود ما را به خطر می اندازد. “

او خیلی نزدیک به گرفتن آن است!

در اینجا ، در سیاره زمین ، بسیاری از “سیاستهای مهم” که برعکس شدند ، خود تحمیل یک جانبه رئیس جمهور قبلی بود. ممنوعیت خدمت به افراد تراجنسی در ارتش “یک واکنش دو جانبه” نبود. اجازه خط لوله Keystone XL یا خاموش کردن آموزش تعصب نژادی در همه محل های کار فدرال. بازگشت یک جانبه بایدن به توافق نامه آب و هوای پاریس و سازمان بهداشت جهانی دقیقاً به همان اندازه دوجانبه است که ترامپ ترقی می کند.

به این معنا که کارمند قبلی دفتر بیضی شکل از اختیارات اساسی خود برای اداره قوه مجریه به دلخواه خود استفاده کرده و جانشین وی نیز این کار را خواهد کرد. و این ریاکاری را برای حزبی که این طبل اجرایی واحد را در این سالها به صدا در می آورد به هدف انتقاد از استفاده از اقتدار ریاست جمهوری که خود آنها از آن حمایت می کردند ، به همراه دارد.

آنها رئیسی را می خواستند که بتواند بازرسان کل و مدیران FBI را اخراج کند روسای سازمان های تایید شده سنا به میل خود ، همه در حالی که کشتی دولت را با هزینه ای اندک می چرخانیم. و حالا آنها شکایت دارند زیرا یکی از آنها را دریافت کرده اند.

ویولنهای ریز و ریز را نشانه بگیرید.

فشار بسیار ساده GOP در مورد اقدامات اجرایی بایدن [WaPo]
قانون گذاران GOP احکام اجرایی جو بایدن را در تقسیم Swift Bipartisan تقسیم می کنند [Newsweek]


الیزابت رنگ در بالتیمور زندگی می کند و در آنجا درباره حقوق و سیاست می نویسد.

logo-footer