Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

قاضی کریگ ا. کارسنیتس از دادگاه عالی دلاور نوشت: “من تصدیق می کنم که بخش کوچکی از دنیای حقوقی را در یک ایالت کوچک ریاست می کنم.” “با این وجود ، ما در بار خود افتخار می کنیم.”

در یک نظر لغو معاون حرفه ای پذیرفتن وكیل افترا ، لین وود ، قاضی كارنیتز مشاركت وكیل در دادرسی برای لغو پیروزی انتخاباتی جو بایدن را “یك خورش سمی از جبران خسارت ، اختلاف زیاد و بی لیاقتی شگفت آور” توصیف كرد.

این یکی دیگر از دستاوردهای قفل شده برای وکیل افترا است که می تواند از توییتر و سپس بوت شود سانسور شده توسط سکوی پرشور ضد سانسور Parler (RIP) برای “پارلی” خواستار اعدام معاون رئیس جمهور پنس برای خیانت با تیراندازی شد.

در ماه آگوست ، دادگاه درخواست وود برای حضور در PHV را به نمایندگی از طرف دعوای متخاصم کارتر پیج در دادخواست افترا علیه شرکت مادر یاهو پذیرفت. اخبار. از آن زمان ، رفتار وود به طور فزاینده ای نامنظم شده است. اخیراً او اتهامات مربوط به تجاوز به کودک در مورد رئیس دادگستری رابرتز را توئیت کرد و ، به گفته شرکای سابق او ، دچار توهم شده است که ممکن است دوباره عیسی باشد.

“من ممکن است در واقع همان مسیح باشم که برای دومین بار در قالب یک انسان ناقص برمی گردد و شعور مسیح را بالا می برد ،” طبق یک دادخواست ثبت شده توسط شرکای سابق او

اما چوب از پرونده Page دور نمی شود زیرا “من نماینده موسی هستم. من نماینده آنانیا م theمن هستم. من مثل قدرت پادشاه دیوید هستم. ” یا اگر او باشد ، آن شخصیتهای کتاب مقدس واقعاً باید از رویه مدنی خود استفاده کنند.

در واقع ، او بوت شدن از استخر مرغ آبی به دلیل اینکه وکالت در پرونده های به اصطلاح “کراکن” به طرز رسوائانه ای نامناسب انجام شده است. قاضی کارسنیتس با استناد به “اظهارنامه سو پیشینه یک شاهد خبره” در دادخواست جورجیا خاطرنشان می کند که “یک وکیل با تجربه آقای وود می داند که اسناد و مدارک خبره باید به طور دقیق بررسی شود تا از صحت آن قبل از تشکیل پرونده اطمینان حاصل شود. عدم انجام این کار یا صمیمی است یا بی کفایتی. “

در مورد دفاعیات وود مبنی بر اینکه این فقط “اشتباه در تصحیح” بوده است ، قاضی با استهزا گفت: “عدم تصویب شکایت برای دستور موقت یا حتی ارائه خدمت به متهمان” خطاهای تصحیح “نیست. این شکایت در کلاس آیین دادرسی مدنی دانشکده حقوق دوام نخواهد آورد. “

قاضی کارسنیتز در پایان گفت: “قبل از همه گیری ، من به مشاوره روزمره مشاوره قبل از خودم با روشی مدنی و اخلاقی نگاه می کردم تا خستگی ناپذیر منافع مشتریان خود را پیش ببرم.” “اگر من اجازه این کار را بدهم بی احترامی آنها خواهد بود معاون حرفه ای ایستادن. “

و در یک چرخه خبری عجیب دیگر برای وود ، مجله ی وال استریت امروز گزارش داد كه وكيل با مشتري سابق خود استيو وين ، يك بزرگراه كازينو بر سر مشتري ديگري به نام ريچارد جوهل درگير شده است.

جواهل ، که به دروغ به عنوان بمب گذار پارک المپیک در سال 1996 متهم شد ، از سال 2007 درگذشته است. با این وجود ، وود ، که اعتبار جواهر را تغییر می دهد ، در تهیه مدال آزادی جواهر پس از مرگ از رئیس جمهور ترامپ مصمم است. وود ادعا می کند هنگامی که وین در گفتگو با رئیس جمهور وی را دیوانه توصیف کرد این تلاش اژدر شد و اکنون تهدید به شکایت برای افترا دارد.

اما صبر کنید ، چیزهای بیشتری وجود دارد!

آقای وود مشتری سابق خود را متهم کرده است که وی را نسبت به آقای ترامپ بی اعتبار کرده و مدال آقای جواهر را خراب کرده است. وی گفت که میلیون ها دلار از آقای وین برای خسارت اعتبار با رئیس جمهور طلب کرده است و پیشنهاد کرد که در صورت عدم توافق طرفین ، شهرک های مخفیانه ای که وی برای آقای وین مذاکره کرده است می تواند به دانش عمومی تبدیل شود.

در یک مصاحبه ، آقای وود گفت که او به وکلای آقای وین هشدار داده است که کار حقوقی او برای آقای وین بازی منصفانه ای در دادخواست افترا خواهد بود.

آقای وود در مورد پیام خود به آقای وین گفت: “من برای دفاع از خودم همه آنچه را كه می توانم می گفتم” و اضافه كرد كه این “زیبا نخواهد بود”.

تهدید به فاش کردن اطلاعات محرمانه مشتری در دادخواست افترا … یک حرکت.

آیا ما 100 درصد مطمئن هستیم که هنوز 2020 نیست؟ شاید بتوانیم قاضی کارسنیتز را مجاب کنیم که لین لین وود را به چرخه اخبار در سال 2021 لغو کند. سریع ، کسی که در دلاور پذیرفته شد ، پیش نویس طرح کند!

استیو وین و وکیل لین وود ، یونایتد بر سر ترامپ ، روابط ناخوشایند را بر هم زدند [WSJ]


الیزابت رنگ در بالتیمور زندگی می کند و در آنجا درباره حقوق و سیاست می نویسد.

logo-footer